[ آزمون كارداني به كارشناسي عمران ]پرسش و پاسخ

Mehran_kh_d

عضو جدید
سلام بچه ها

از دوست عزیز خواهش دارم اگه کسی کار نامه کار دانی به کارشناسی عمران داره که دولتی قبول شده یا آزاد برام بذاره اگه دو لتی بود که چه بهههههههههتر پیشاپیش از شما متشکرم;)

amin_ara

عضو جدید
سلام بچه ها

از دوست عزیز خواهش دارم اگه کسی کار نامه کار دانی به کارشناسی عمران داره که دولتی قبول شده یا آزاد برام بذاره اگه دو لتی بود که چه بهههههههههتر پیشاپیش از شما متشکرم;)

18/33 فرهنگ ومعارف
53/33 زبان وادبيات فارسي
25/00 زبان خارجي
8/88 رياضي
35/18 استاتيك ومقاومت مصالح
40/00 نقشه برداري
34/66 مجموعه دروس اختصاصي ساختمان وعمران
رشته قبولی : كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران - موسسه غيرانتفاعي طبري -بابل

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
خوب پس درصد هات همه برعکسه!!!!
از نظر ممیز!!!
متوجه شدم!!!
1لحظه شاخ در آوردم!
موفق باشی!

Mehran_kh_d

عضو جدید
ممنون از همتون از اینکه کمکم کردید ولی من کارنامه ای می خواستم که دولتی قبول شده باشه:redface:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
کارشناسی ناپیوسته 1دونه تبریز داره که کلاساش در مرند تشکیل میشه، 1دونه هم فکر کنم شهید رجایی تهرانه(که این رو مطمئن نیستم دولتی باشه)
پس خوب درس بخون تا غیرانتفاعی قبول شی!!:)

aminomrani

عضو جدید
[ آزمون كارداني به كارشناسي عمران ]پرسش و پاسخ

سلام به همه

سوالات کاردانی به کارشناسی عمران آزاد 87 رو از کجا میتونم دانلود کنم اگه بگید ممنون میشم:eek:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام!
سوالات معمولاً 1ماه بعد از کنکور منتشر میشه!
حداقل زمان ما اینطور بوده!
اما تا چند روز دیگه، جواب ها رو در سایت رسمی سازمان سنجش می تونی پیدا کنی!
موفق باشی!
لطفاً سوالات رو در تالار درخواست ها مطرح کنید!

pooyajoon

عضو جدید
درخواست [ منابع آزمون كارداني به كارشناسي عمران ]

درخواست [ منابع آزمون كارداني به كارشناسي عمران ]

از شما دوستان عزيز مي خوام ليست دروس و منابع كنكور كارداني به كارشناسي رشته عمران رو براي سال 1388 بگيد.
ضمنا مي خوام ببينم براي تست و سوالات و اين جور چيزها از چه كتاب هايي استفاده كنم بهتر و مناسب تره
خيلي خيلي ممنون از لطفتون اگه كمك كنين.
تشكر

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذوست عزیز توی تاپیک کارشناسی ناپیوسته عمران هست
البته اگه این تاپیک باشه:surprised:

GREEN HILL

عضو جدید
سوالات کنکور ساختمان

سوالات کنکور ساختمان

نمونه سوالات کنکور ساختمان هر کی داره دریغ نکنه :gol:
(کار دانی )

آخرین ویرایش توسط مدیر:

The Lunatic

عضو جدید
جالب بود.
ایشون احتمالاً میخوان از پاریس بیان ایران ادامه تحصیل بدن:biggrin:

Iman_S2593

عضو جدید
درخواست لیست دروس مهندسی تکنولوژی عمران-عمران ناپیوسته

درخواست لیست دروس مهندسی تکنولوژی عمران-عمران ناپیوسته

با عرض و خسته نباشید
کسی از دوستان لیست دورس مهندسی تکنولوژی عمران-عمران رو داره برام بذاره؟
اگه برای دانشگاه های دیگه هم بود مشکلی نیست.
من در دانشگاه روزبهان درس می خونم که به ما 86 واحد دادند می خوام بدونم برای شما دوستان دانشجو هم همینطور ؟
کسی اگه لیستی از وزارت علوم داره یا از دانشگاه های معتبر برام بذاره.
البته برای دانشگاه های غیرانتفاعی .
با تشکر

batian

عضو جدید
لیست دروس؟؟؟

لیست دروس؟؟؟

بسیار جای شگفتی داره که لیست دروس دانشگاه آزاد با دانشگاه آزاد تفاوت دارد!!! در لیستی که در دانشگاه آزاد کرمانشاه (کارشناسی ناپیوسته ی عمران-عمران) هست بعضی درسها در این لیست وجود نداره مانند بارگذاری و مهندسی سد و ترافیک و غیره که تاکید من روی بارگذاری است که این خود جای شگفتی دارد . من ورودی بهمن 88 هستم . از دوستانی که ورودی 87 بودند پرسیدم که شما هم مانند ما تکنولوژی عمران هستید ، آیا درس بارگذاری دارید ؟ گفت نه . حالا لیست دروس دانشگاه های دیگر را هم که می بینم . در دانشگاه آزاد آن شهرها بارگذاری و غیره سر جایش هست اما در چارت درسی که به ما داده اند چنین نیست . خواهش می کنم اگر آگاهی در این زمینه دارید در اختیار من و افرادی مانند من بگذارید%

3141

کاربر فعال
كل تعداد واحد ها به اين صورت است
عمومي 9واحد
پايه 10 واحد
تخصصي 43 واحد
اختياري 10 واحد
جبراني 6تا 18 واحد
جمع79 واحد
كه بعضي غير انتفاعي ها درسهاي جبراني را زياد ميكنند

3141

کاربر فعال
دروس بارگذاري و ترافيك و.......... دروس اختياري مي باشند كه در دانشگاهها از 25 واحد دروس اختياري بايد 10 واحد گذرانده شود

omran84

عضو جدید
با عرض و خسته نباشید
کسی از دوستان لیست دورس مهندسی تکنولوژی عمران-عمران رو داره برام بذاره؟
اگه برای دانشگاه های دیگه هم بود مشکلی نیست.
من در دانشگاه روزبهان درس می خونم که به ما 86 واحد دادند می خوام بدونم برای شما دوستان دانشجو هم همینطور ؟
کسی اگه لیستی از وزارت علوم داره یا از دانشگاه های معتبر برام بذاره.
البته برای دانشگاه های غیرانتفاعی .
با تشکر

با سلام خدمت شما دوست محترم
طبق جدید ترین قانون وزارت علوم که به تمامی دانشگاههای دولتی و غیر انتفاعی نیز ارسال شده است :

دانشجویانی که دوره ی کاردانی خود را درشته ی کاردانی عمران و با گرایش فقط کارهای عمومی ساختمان . در دوره ی کارشناسی ناپیوسته باید 72 واحد پاس نمایند .

دانشجویانی که دوره ی کاردانی خود را دررشته ی عمران با غیر از گرایش یاد شده بگذرانند یا در رشته ی دیگر به غیر از عمران تحصیل کرده باشند باید 72 واحد به علاوه ی حداکثر 8 واحد پاس نمایند .
تعداد 8 واحد از دروس جبرانی است که تعدادی از آنها به شرح زیر است : استاتیک ( 3واحدی)
اقتصاد مهندسی 2 واحدی ، طراحی معماری 2 واحدی ، مصالح ساختمانی و تکنولوژی بتن 2 واحدی را می توان نام برد .

تعداد 8 واحد برای ورودی سال 88 الزامی است و برای ورودی های ماقبل نیز دانشگاه می تواند همین تعداد واحد را به عنوان واحد جبرانی برروی 72 واحد اضافه نماید . موفق باشید

NEGINNN

کاربر بیش فعال
....نتایج کاردانی به کارشناسی ...بیا تو عکس کارنامتو بزار

....نتایج کاردانی به کارشناسی ...بیا تو عکس کارنامتو بزار

سلام
نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی امروز دوشنبه 29/6/89 ساعت 16 اعلام شد;)

بدو کارنامتو بذار............................

NEGINNN

کاربر بیش فعال
اینم از کارنامه من
خدارو شکر راضیم..................... رشته قبولي متمرکز/ دانشگاه قبولي/ دورهکد رشته قبولي متمرکز سال تولد شماره شناسنامه نام خانوادگي و نام داوطلب كارشناسي ناپيوسته مهندسي تكنولوژي عمران -عمران - موسسه غيرانتفاعي كوثر-قزوين - غيرانتفاعي242468......
نام رشته معرفي شده نيمه متمرکز يا شرايط خاص دوم کد رشته معرفي شده نيمه متمرکز يا شرايط خاص دوم نام رشته معرفي شده نيمه متمرکز يا شرايط خاص اول کد رشته معرفي شده نيمه متمرکز يا شرايط خاص اول --------

maede66

عضو جدید
کاردانی ب کارشناسی کجاقبول شدی؟؟؟؟؟

کاردانی ب کارشناسی کجاقبول شدی؟؟؟؟؟

سلاااااااااااام بچه های باکلاس عمران:w40:. خوبید؟ماهم خوبیم خدارو شکر.:w27:
من فضولی رو دوس داشته بیدم!:w12: واسه همین هرکی دوس داشت میتونه اینجا پست بذاره ک کجا قبول شده :w26:.
من ک مازیار رویان:w19: (تبعید گاه!) قبول شدم :cry:.شما چی؟؟؟؟؟؟

-civilengineer

کاربر فعال
تا جایی که ما میدونیم تهران امسال پذیرش واسه عمران نداشت ؟؟؟؟؟؟
شایدم ما خبر نداریممممممممممممممممم
من عمران-عمران کوثر قزوین قبول شدم
زمان من که صدرا تهران و تربیت معلم انقلاب عمران میگرفت
و دیگه این که امسال دانشگاه سجاد تا رتبه 600 گرفته ( امسال سال سومیه که میگیره و اولین فارغ التحصیلاش رو داشته )

HEEVA

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام به همه کسی میدونه درسهای کاردانی به کارشناسی رشته عمران-عمران (چارت درسها) چیه؟

ali1362

عضو جدید
سلام به همه کسی میدونه درسهای کاردانی به کارشناسی رشته عمران-عمران (چارت درسها) چیه؟
سلام دوست عزيز
فايل پيوست سرفصل و دروس مصوب كارشناسي ناپيوسته مهندسي عمران-عمران.
موفق باشي

پیوست ها

• 24224.pdf
    889.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا