آزمون دکتری پردیس بین المللی دانشگاه ها

omidtabrizi

عضو جدید
سلام دوستان
آزمون دکتری پردیس در تاریخ 21/6/ 93 برگزار میشه.
2 دانشگاه علم و صنعت تهران و دانشگاه تهران واحد کیش هر کدوم 2 نفر برای امسال میگیره
امیدوارم همه ی شرکت کننده ها موفق باشند...

omidtabrizi

عضو جدید
دوستان من امروز کنکور دکتری پردیس رو شرکت کردم . 90 تا سوال بود .که ابتدا سوالات معماری مطرح میشد و سپس سوالات استعداد و بعد سوالات زبان.سوالات در سطح دکتری بود و با آزمون های دیگه ی دکتری فرقی نمیکرد و با کنکور آزاد قابل قیاس نبود. این به من این حس رو داد که پردیس (پولی)بودن باعث نشده بود که کیفیت آزمون و سوالات بد بشه.
جالب اینجا بود که شرکت کنندگان هم اونقدر کم نبودند و من اونجا دوتا از اساتیدم و 2تا از دوستان قبلی ام رو هم دیدم که واسم جالب بود . هر کی پاسخ سوالات رو یادش هست بیاد بگه...
سوالات فن از کتاب های گلابچی اکثرا طرح شده بودند و مباحث سازه ای و محاسباتی هم در بر میگرفت که باعث میشد وقت کم بیاد.در مجموع 3 ساعت برای 90 سوال وقت کمی بود اون هم با وجود سوالات استعداد تحصیلی که به شدت زمان گیر هستند و یک ساعت تایم طبق دفترچه برای اونها بود.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
دوستان من امروز کنکور دکتری پردیس رو شرکت کردم . 90 تا سوال بود .که ابتدا سوالات معماری مطرح میشد و سپس سوالات استعداد و بعد سوالات زبان.سوالات در سطح دکتری بود و با آزمون های دیگه ی دکتری فرقی نمیکرد و با کنکور آزاد قابل قیاس نبود. این به من این حس رو داد که پردیس (پولی)بودن باعث نشده بود که کیفیت آزمون و سوالات بد بشه.
جالب اینجا بود که شرکت کنندگان هم اونقدر کم نبودند و من اونجا دوتا از اساتیدم و 2تا از دوستان قبلی ام رو هم دیدم که واسم جالب بود . هر کی پاسخ سوالات رو یادش هست بیاد بگه...
سوالات فن از کتاب های گلابچی اکثرا طرح شده بودند و مباحث سازه ای و محاسباتی هم در بر میگرفت که باعث میشد وقت کم بیاد.در مجموع 3 ساعت برای 90 سوال وقت کمی بود اون هم با وجود سوالات استعداد تحصیلی که به شدت زمان گیر هستند و یک ساعت تایم طبق دفترچه برای اونها بود.

آزمون زیاد مهم نیست پارسال هم شرکت کنندگان رو به مصاحبه دعوت کرده بودن

n!m

عضو جدید
مردا 120 نفری فک کنم بودن ،واسه این چند نفر ظرفیت خیلی تعداد شرکت کننده بالا بود...دانشگاه های دیگه هم پردیس دارن ...اونا چرا تو دفترچه نبودن؟ موقع اعلام نتیجه مثل تکمیل ظرفیت ازاد اعلام میشن؟

n!mv

عضو جدید
من شدم ولی چون آزمایشی دادم به دردم نمی خوره!
زبان: 8.9
هوش: 37.7
تخصصی: 47.7

رتبه تو کیش: 12
رتبه تو علم و صنعت: 14
مصاحبه مثل اینکه مهم تر از آزمونه...واسه امتحان هم شده تو مصاحبه شرکت کنید...

Sina-Arch

عضو جدید
مصاحبه مثل اینکه مهم تر از آزمونه...واسه امتحان هم شده تو مصاحبه شرکت کنید...
متاسفانه مدرک و یا نامه دانشگاه مبنی بر اتمام دوره ارشد از مدارک روز مصاحبه گذاشته شده و نمی تونم برماگر کسی از دوستان رفت مشتاقم بدونم چی پرسیده شده