آزمون دکترای مهندسی آب (مشاوره، سوال و درخواست)

lurk

عضو جدید
من که سال دیگه شرکت می کنم راجع به مواد امتحانی و درسها اطلاعاتی داری؟ تحلیل سیستم های منابع آب و مهندسی منابع آب رو نمی دونم چطوری باید خوند. شاید آزمون امسال کمی تخصصی تر برگزار بشه.

atefeht

عضو جدید
من که سال دیگه شرکت می کنم راجع به مواد امتحانی و درسها اطلاعاتی داری؟ تحلیل سیستم های منابع آب و مهندسی منابع آب رو نمی دونم چطوری باید خوند. شاید آزمون امسال کمی تخصصی تر برگزار بشه.

سلام
مواد امتحانی : زبان انگلیسی، دروس کارشناسی( آمارو احتمالات مهندسی، هیدرولوژی آب های سطحی ، هیدرولوژی مهندسی، آب های زیرزمینی، مدیریت منابع آب)، دروس کارشناسی ارشد( مهندسی منابع آب، تحلیل سیستم های منابع آب) و استعداد تحصیلی.

من که خودم سال بعد هم فکر نمیکنم برسم شرکت کنم.
راستی د رمورد مهندسی و مدیریت منابع آب که از زیرشاخه های عمران هست، اطلاعی داری؟ با مدیریت منابع اب خودمون چه فرقی داره؟

solnam

عضو جدید
سلام
من پارسال در آزمودکتری سازه های آبی شرکت کردم.. آزمون سخت نبود مخصوصا که نمره منفی زبان نیز برداشته شده بود به نظرم اگه نمونه سولات دوره های قبل را پیدا کنین بسیار مفید و راهگشا خواهد بود. همچنین در این آزمون زبان انگلیسی بسیار مهمه. خواهش کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند اول زبان انگلیسی خود را تقوت کنند.

mani20saze

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
من می خوام واسه دکتری سازه های آبی آماده بشم دوستانی که تو این ضمینه تجربه دارید میشه بگید از چه منابعی باید استفاده کنم؟ از کی شروع کنم خوبه واسه کنکور 93 اگه دوستان درصدا و رتبه شونم بگن ممنون میشم
خیلی خیلی متشکرم
:smile:

(M&M)

کاربر بیش فعال
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ اعلام اسامي پذيرفتگان نهايي آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393[/h]
1393/05/22

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع آن دسته از داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه متمركز) سال 1393 پس از انتشار كارنامه اوليه نسبت به درج اولويت‌هاي انتخابي در فرم انتخاب رشته خود مندرج در سايت اطلاع‌رساني اين سازمان اقدام نموده و بر اساس نتايج گزينش اوليه در يك يا چند كدرشته‌محل از اولويت‌هاي انتخابي براي مصاحبه معرفي ودرمصاحبه شركت نموده‌اند، مي‌رساند؛ اسامي پذيرفتگان نهايي آزمون مذكور در روز يكشنبه مورخ 26/5/93 از طريق ‌سايت اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org اعلام مي‌گردد. لذا از داوطلباني كه در رديف پذيرفتگان نهايي اين آزمون قرار مي‌گيرند، دعوت مي‌شود با توجه به مندرجات اطلاعيه‌اي كه در اين خصوص منتشر خواهد شد، ضمن مراجعه به وب سايت اطلاع‌رساني دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي ذيربط و كسب اطلاع از برنامه زماني ثبت نام و مدارك مورد نياز براي ثبت نام مربوط به هر كدرشته محل، در زمان مقرر براي ثبت‌نام و ساير مراحل پذيرش به نشاني مشخص شده درسايت موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

fuchsia

عضو جدید
سلاماز دوستان کسی کلید آزمون دکتری 91 و 92 آبیاری و زهکشی رو داره؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام
درمورد اساتید گروه آب دانشگاه تهران پردیس کرج کسی اطلاعی داره که برای مصاحبه چه چیزهایی مدنظرشون هست؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

بالا