آزمون دکترای معماری 1391

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a young Architect

عضو جدید
هو
سلام دوستان. امتحان دکترا چطور بود؟
به نظرم اختصاصی اش سخت تر شده بود ولی اگر کسی می خواند راحت بود.
راستی چرا سوالات زبان نمره منفی نداشت؟!!

آخرین ویرایش:

mariiana

عضو جدید
هو
سلام دوستان. امتحان دکترا چطور بود؟
به نظرم اختصاصی اش سخت تر شده بود ولی اگر کسی می خواند راحت بود.
راستی چرا سوالات زبان نمره منفی نداشت؟!!
من اصلا درس نخونده بودم ولی سوالای تخصصی اش به نظر من راحت بود.ولی زبانش سخت بود..فک کن اون سوالای سخت نمره منفی هم داشت!!!!وای!!من واسه استعداد تحصیلی وقت کم آوردم!

a young Architect

عضو جدید
من اصلا درس نخونده بودم ولی سوالای تخصصی اش به نظر من راحت بود.ولی زبانش سخت بود..فک کن اون سوالای سخت نمره منفی هم داشت!!!!وای!!من واسه استعداد تحصیلی وقت کم آوردم!

استعداد تحصیلی که رسما ترکیبی بود از بازی و ریاضی و امتحان سلامت عقل! نه به سوالهای اول که جوابشون اظهر من الشمس بود نه به آن آخری ها که حل هر کدام نیم ساعت وقت می خواست!

mariiana

عضو جدید
استعداد تحصیلی که رسما ترکیبی بود از بازی و ریاضی و امتحان سلامت عقل! نه به سوالهای اول که جوابشون اظهر من الشمس بود نه به آن آخری ها که حل هر کدام نیم ساعت وقت می خواست!
آره متاسفانه انگار من بعضی از سوالای راحتو نرسیدم حتی بخونم.

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موفق باشید دوستان . یه نظر کلی درباره ازمون امسال بگید. بنظرتون در کل در چه سطحی بود؟

آخرین ویرایش:

royafshp

عضو جدید
به نظر من سوالای اختصاصی آسون نبود ولی به نظر آسون میومد . . . حالا درصد ها بیاد معلوم میشه چجوری بوده! استعداد تحصیلی رو منم وقت کم آوردم 7 تاشو نزدم . . .

royafshp

عضو جدید
اون سوال معماری منظر کسی میدونه جوابش چی میشد؟ همونی که جواباش کمی و کیفی داشت . . . اون سوال درزبندی جوابش چی میشد؟
من اون سوالو زدم معماری جهان اسلام

yasi84

عضو جدید
سلام بچه ها
من واسه استعداد و زبان وقت كم آوردم....تخصصي بد نبود ولي من ازه رو نخنده بودم...
از اينكه زبان نمره منفي نداشت خيلي تعجب كردم ..اينا چرا همه تصميماتشون بستگي به خواب ديشبشون داره!؟!؟!؟!
ميشه گفت امسال زبان ديگه مثل سالاي پيش اونقدر موثر نيست...چون كسايي كه بلد نبودن با كسايي كه متوسط بودن زياد تفاوت نمي كنن....
من معماري اسلامي زدم!

a young Architect

عضو جدید
من زدم منظر شهری امری کیفی است که با ترکیبی از مولفه های کمی و کیفی ....
درزبندی اجرایی را هم شک داشتم.

اون سوال معماری منظر کسی میدونه جوابش چی میشد؟ همونی که جواباش کمی و کیفی داشت . . . اون سوال درزبندی جوابش چی میشد؟
من اون سوالو زدم معماری جهان اسلام

shiva_adibi

عضو جدید
این سئوالهای استعداد چی بود اینا در اورده بودند خیلی وقت گیر بود کی تونست همه را بزنه؟؟؟

erisss

عضو جدید
خسته نباشين ..شماها كه امسال كنكور دكتري دادين ميشه بگين كنكور دكتراي معماري آزاد مثل سالهاي قبل بود يا اينكه شبيه سراسري شده بود؟آخه شنيده بودم قراره امسال آزاد آزمون دكتري و ارشدش رو سبك سراسري بكنه

آگرین

عضو جدید
خسته نباشين ..شماها كه امسال كنكور دكتري دادين ميشه بگين كنكور دكتراي معماري آزاد مثل سالهاي قبل بود يا اينكه شبيه سراسري شده بود؟آخه شنيده بودم قراره امسال آزاد آزمون دكتري و ارشدش رو سبك سراسري بكنه
ممنون سپیده جان...بچه ها خواهشا اگر اطلاعی دارین بگین...

royafshp

عضو جدید
بله امسال سبک آزاد بیشتر به سبک سراسری نزدیک شد، هم از این نظر که سوالا برای اولین بار تستی بود و هم از این نظر که بیشتر روی مبانی نظری اسلامی بیشتر تمرکز کرده بودند، اما بزرگترین نکته ای که فرق آزاد و سراسری هستش اینه که از دروس فنی توی آزاد سوال نمیاد ولی دروس فنی تقریبا نصف سوالای سراسری رو تشکیل میده و دیگه اینکه سوالای زبان سراسری عمومیه ولی توی آزاد سوالا تخصصیه . . .

baharestan.f

کاربر بیش فعال
سلام یه سوال.
نتیجه امتحان دکتری کی میاد؟؟؟؟؟
امتحان مصاحبش هم کیه؟

2011roxana

عضو جدید
سلام بچه ها، کسی میدونه تو آزمون دکتری آزاد، از استعداد تحصیلی سوال میاد یا نه؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.