آزمونهای آزمایشی

ho3in.s

عضو جدید
نظرتون رو درباره آزمونهایی که موسسات مختلف برگزار میکنند بفرمایید. مثلا من از یکی از اساتید شنیدم آزمون های ماهان از نظر جامعه آماری بهترینه ولی از نظر کیفیت و شبیه بودن به کنکور اصلا خوب نیست! تازه استادمون میگفت ظاهرا آقای نوری یه نفره بار اصلی طراحی آزمون رو به دوش میکشه و اکثر درسا رو هم تدریس میکنه!!!

Neverhood

عضو جدید
صحبتت درسته ! گاج نیز به تازگی به عرصه آزمون و کلاسهای ارشد پا گذاشته که آقای نوری نیز در این موسسه کل دروس مواد رو تدریس و آزمون ها رو طراحی میکند !!!!

ho3in.s

عضو جدید
دوستان، مهندسین، پیشکسوتان، کاربران، با معرفتا، با مراما، خانوما، آقایون... کسی نبود؟!

salamichobaran

عضو جدید
دوستان، مهندسین، پیشکسوتان، کاربران، با معرفتا، با مراما، خانوما، آقایون... کسی نبود؟!

[FONT=&quot][/FONT] [FONT=&quot]سلام فکر نمیکنم شرکت توی کنکور های آزمایشی شرط لازم برای قبول شدن باشه برخی از دوستان من بدون شرکت هم رتبه های خوبی گرفتن:) . اگرم شرکت کردی لازم نیست از گرفتن رتبه های خوب توشون خیلی خوشحال بشی:biggrin: و از گرفتن رتبه های بد مایوس و نا امید :(،بلکه برنامتو ادامه بده .به نظرم شما هم که میخوای سال بعد کنکور بدی امسال لازم نیست تو آزمون آزمایشی شرکت کنی تو همون سراسری شرکت کن که یکم جو بگیری. ضمنا اینیکه تو دانشگاه آزاد درس میخونی دلیل نمیشه اعتماد به نفست رو از دست بدی:cool: البته جو دانشگاه مهمه ها ، دوستایی که جو دارن میتونن کمک کنن وشاید از مزایای کنکور آزمایشی همین باشه
موفق باشی[/FONT][FONT=&quot] ;) [/FONT][FONT=&quot][/FONT]

ho3in.s

عضو جدید
دوستان لطفا کمک کنند
میخوام آزمونهای آزمایشی ثبت نام کنم هنوز سر در گمم! اول میخواستم تو یه موسسه که زیاد شناخته شده نبود ثبت نام کنم که نشد. از طرفی آزمونهای ماهان هم که استاندارد نیست و افتضاحه! موندم چیکار کنم؟!:(
کسی از آزمونهای اکسین و پارسه اطلاعاتی داره؟

mohsenpersian

عضو جدید
دوستان لطفا کمک کنند
میخوام آزمونهای آزمایشی ثبت نام کنم هنوز سر در گمم! اول میخواستم تو یه موسسه که زیاد شناخته شده نبود ثبت نام کنم که نشد. از طرفی آزمونهای ماهان هم که استاندارد نیست و افتضاحه! موندم چیکار کنم؟!:(
کسی از آزمونهای اکسین و پارسه اطلاعاتی داره؟

سنجش تکمیلی آزمون هاش خوبه تازه اگه از درصد آخرین فرد قبولی سال قبل هم تو 4تا از 6تا آزمون بیشتر بزنی کل هزینه آزمون رو برمیگردونه

بالا