آزاد

AMINMIX

عضو جدید
سلام
دانشگاه آزاد قزوین از معتبر ترین دانشگاه های ایران هست که من اونجا درس می خونم
دوستانی که اونجا هستن لطفا نظر بدن

elnaz

عضو جدید
ghazvin

ghazvin

man ham ghazvin darse mikhunam vali daneshgahe gheyre entefai
vali asatid o bachehaye ke ghazvini hastan koli tarifesho mikonan

hamid_beckham7

عضو جدید
salam
manam daneshjoye barajin hastam ba nazare shoma kamelan moafegham va be nazaram yeki az behtarin daneshgahaye iran daneshgahe azad qazvine che az nazare emkanate tahsili che az nazare sathe dorosi ke tadriis mishe

ادیس

عضو جدید
:)سلام منم دانشجوی سال اخا برق باراجینم انصافا دانشگاه خوبیه اما کیه که بدونه؟ این همه زجر می کشیم معدلمونم کج وکوله اخرشم میگن دانشگاه ازاد دیگه!

Mr.A

عضو جدید
سلام من هم باراجینی هستم.
نمره گرفتن تو دانشگاه قزوین خیلی سخت تر از دانشگاهای دولتی(اینو من با همین چشمام دیدم )ولی چه بد که تا به کسی می گیم دانشگاه آزاد درس می خونیم نیشش باز می شه و این نیش دوبرابر می شه وقتی می فهمه دانشگاه آزاد قزوین.اصلـأ با یه چشم دیگه به آدم نگاه می کنن.

amirhakimi

عضو جدید
سلام
من تو باراجین صنایع میخوندم:)
تابستون تموم شد، واقعا کادر علمیش حرف نداشت (به غیر از چند نخاله انگشت شمار:confused:)
برای خود من واقعا عالی بود.

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
من هم خبر مرگم تو همین دانشگاه خراب شده درس می خونم! یه سوالم دارم ! تو باراجین میشه تغییر رشته داد؟ اگه میشه شرایطش چه جوریه؟؟:que:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
_روز یا شب؟
_نه ای دوست! غروبی ابدیست
با عبور دو کبوتر در باد
چون دو تابوت سپید
و صدایی از دور,از آن دشت غریب,
بی ثبات و سرگردان, همچون حرکت باد
_سخنی باید گفت
سخنی باید گفت
دل من می خواهد با ظلمت جفت شود
سخنی باید گفت

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
آه,ای صدای زندانی
آیا شکوه یاءس تو هرگز
از هیچ سوی این شب منفور
نقبی به سوی نور نخواهد زد؟
آه , ای صدای زندانی
ای آخرین صدای صداها.......

آخرین ویرایش:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
آن روزها رفتند
آن روزهای خوب
آن روزهای سالم سرشار
آن آسمان پر پولک
آن شاخساران پر گیلاس
آن خانه های تکیه داده در حفاظ سبز پیچک ها
به یکدیگر

*sahar*

عضو جدید
آزاد قزوین تکه

آزاد قزوین تکه

من دوره کاردانی آزاد قزوین خوندم.ولی کارشناسی آزاد تهران جنوب می خونم.اصلا قابل

مقایسه با قزوین نیست.امکاناتش که صفره )-:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه معتبریه البته توی ایران!!
پاتو از ایران بیرون بزاری فرقی نمیکنه معدل 20 شریفی یا 10 آزاد قزوین چون هیچ کدومشونو نه میشناسن و نه توی رتبه بندی هاشون براشون جایگاهی قائلن.
توصیف این دانشگاه :
جایی که سالهایی از عمرم رو اونجا بودم ولی حتی یک خاطره هم ازش ندارم.!!!

LargoWinch

عضو جدید
من هم خبر مرگم تو همین دانشگاه خراب شده درس می خونم! یه سوالم دارم ! تو باراجین میشه تغییر رشته داد؟ اگه میشه شرایطش چه جوریه؟؟:que:
مطمئن هستم که نوی اون باغ وحش خیلی راحت میتونین تغیر رشته بدین یه دوستی داشتیم توی همون Zoo بود و تغیر رشته هم داد ولی چه جوریش یادم نیست یه سر به آموزش بزنین.:cowboy::rambo::book::crying2::w33:

LargoWinch

عضو جدید
آن روزها رفتند
آن روزهای خوب
آن روزهای سالم سرشار
آن آسمان پر پولک
آن شاخساران پر گیلاس
آن خانه های تکیه داده در حفاظ سبز پیچک ها
به یکدیگر
بی خیال شو اون دانشگاه اونقدر ارزش نداره که بخوایی اعصابتو خورد کنی بالاخره یه روزی دوران محکومیتت تموم میشه اونوقت پی میبری چه جای بی خودی بوده ولی فعلا سعی کن خوش باشی چون من توی چند باری که اونجا رفت و آمد داشتم تفاوت زیادی با لاس وگاس نداشت.:biggrin::Ph34r::wallbash::w01::w00::w02::w36:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال شو اون دانشگاه اونقدر ارزش نداره که بخوایی اعصابتو خورد کنی بالاخره یه روزی دوران محکومیتت تموم میشه اونوقت پی میبری چه جای بی خودی بوده ولی فعلا سعی کن خوش باشی چون من توی چند باری که اونجا رفت و آمد داشتم تفاوت زیادی با لاس وگاس نداشت.:biggrin::Ph34r::wallbash::w01::w00::w02::w36:
از این خبرا هم نیست فقط اسمش بد در رفته

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی استاد قوی دل رو میشناسه؟:biggrin:
اگه میشناسه چه نظری راجبش داره؟

amin.1988

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم هیچ دانشگاهی تو خاورمیانه از امکاناتی که تو دانشگاه آزاد قزوین هستش برخوردار باشه. از سایت کامپیوتر گرفته تا سلف و ...
سطح علمیش هم که فوق العاده بالاست و واقعا نمره گرفتن تو این دانشگاه خیلی سخته.
یه مزیتی که این دانشگاه داره اینه که سختگیری هایی که تو بقیه دانشگاهها اعمال میشه تو این دانشگاه دیده نمیشه مثل نحوه پوشش و ...

این دانشگاه به عنوان الگوی دانشگاههای آزاد انتخاب شده و هم رده ی دانشگاههای صنعتی شریف و امیر کبیر و ... هستش (به نقل از سایت ایسنا)

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
فکر نکنم هیچ دانشگاهی تو خاورمیانه از امکاناتی که تو دانشگاه آزاد قزوین هستش برخوردار باشه. از سایت کامپیوتر گرفته تا سلف و ...
سطح علمیش هم که فوق العاده بالاست و واقعا نمره گرفتن تو این دانشگاه خیلی سخته.
یه مزیتی که این دانشگاه داره اینه که سختگیری هایی که تو بقیه دانشگاهها اعمال میشه تو این دانشگاه دیده نمیشه مثل نحوه پوشش و ...

این دانشگاه به عنوان الگوی دانشگاههای آزاد انتخاب شده و هم رده ی دانشگاههای صنعتی شریف و امیر کبیر و ... هستش (به نقل از سایت ایسنا)
الهي من به قربون اون سلفمون برم! مخصوصا استانبولي هاش كه هنوز داره كشته ميده!:razz:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
دانشگاه معتبریه البته توی ایران!!
پاتو از ایران بیرون بزاری فرقی نمیکنه معدل 20 شریفی یا 10 آزاد قزوین چون هیچ کدومشونو نه میشناسن و نه توی رتبه بندی هاشون براشون جایگاهی قائلن.
توصیف این دانشگاه :
جایی که سالهایی از عمرم رو اونجا بودم ولی حتی یک خاطره هم ازش ندارم.!!!
قشنگترين جمله اي كه توي اين تاپيك ديدم! ممنون!:gol::gol:

artemisss

عضو جدید
salam man emsal kardani memarie barajin ghabul shodam age kesi kardani memari khunde unja ye payam khosoosi bede chand ta soal azash daram ....mamnooon misham:heart:

artemisss

عضو جدید
تورو خدا كمك كنيد...

تورو خدا كمك كنيد...

:heart:
من دوره کاردانی آزاد قزوین خوندم.ولی کارشناسی آزاد تهران جنوب می خونم.اصلا قابل

مقایسه با قزوین نیست.امکاناتش که صفره )-:
سلام .ميشه بهم كمك كنيد؟؟؟؟؟ منم امسال كارداني معماري باراجين قبول شدم....با اينكه مهندسي كامپيوتر پرند و مديريت مالي غير انتفاهي گرمسارم قبول شدم اما عاشق معماريم.....ميخواو بدونم كنكور كارداني به كارشناسي خيلي سخته؟؟؟؟ شما از كي شروع كردين به خوندن؟ چه كلاسهايي رفتيد و ترازتون چند شد ؟؟؟؟ اگه درصد هاتونم بزارين ممنون ميشم......:gol:

atena.j

عضو جدید
سلام دوستان من علوم تحقیقات اصفهان قبول شدم :cry:
میخواستم ببینم کسی از البرز یا قزوین یا مشهد یا تهران هست که بخواد بره اصفهان با من جابجا کنه... لطفا اگه کسی میشناسین معرفی کنین....