آرشیو/ نمونه کار های دانشجویان خارج از ایران( ماکت، شیت بندی....)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کارها نمونه کارهای دانشجویان دانشگاه مریلند هست. Univercity of Maryland /UMCP

ببخشید اگه زاویه ی عکس ها خوب نیست:redface:

نظر یادتون نره:gol:

منبع: دوربین خودم

آخرین ویرایش:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي مهناز خانومي:w27:
منم مثل اون يكي دوستمون فكر ميكنم اگه كاربري و دسته بنديشون كني عالي ميشه:love:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهناز جونم مرسییییی دستت درد نکنه عالی بود ...خیلی وقت بود میخواستم ازت خواهش کنم یه همچین کاری کنی....:heart::heart:فقط میشه لطفا بگی که اینا ماله چه ترمیه هر کدوم .موضوعشون چیه؟از چی ساخته شدن مخصوصا اون اولیا؟کلا یه کم توضیح میدی لطفا:gol::gol:من افسردگی گرفتم این جور که معلومه شماها در حد تیم ملی سازه درست میکنین برا ماکتاتون اون وقت ما تو ترم 6 هنوز بلد نیستیم ستون بذاریم!!!!!!!:cry::cry::cry:

خواهش می کنم عزیزم.
من نمی دونم اینا مال چه ترمی هست راستش. من رفتم دانشگاه دیدم همه رو گذاشتن تو راهرو و روی دیوار. تند تند عکس گرفتم. :D
البته بگذریم که همه اینجوری :surprised: نگام می کردن.....
من خودم 2 ترم دیگه می رم همین دانشگاه. سعی می کنم دوستان رو در جریان روند کارها بذارم.

ولی اکثر کارها مال دانشجوهای ترم 4 به بالاست( 4-10).
تا اطلاع ثانوی شما افسردگی نگیر!:razz:

مرسي مهناز خانومي:w27:
منم مثل اون يكي دوستمون فكر ميكنم اگه كاربري و دسته بنديشون كني عالي ميشه:love:
اگه می دونستم مال چه ترمیه، مطمئن باش این کار رو می کردم عزیزم.

mehdime007

عضو جدید
نظری ندارید؟
با سلام خدمت همه ی بچه های گل این باشگاه مخصوصا مهناز خانوم که دستت درد نکنه ...
به نظر من به استثنای چند تا کار آخر ، اکثر کارایی که در ابتدا مهناز خانوم عکسشون رو گذاشته بود ، در حد معمولی بود و به نظر من کارای ما (حداقل همدانشگاهیای خودمون که من از نزدیک کاراشون رو میبینم ) از اینا بهتره ... اما نکته قابل توجه ، دقت در ساخت ماکت این پروژه ها هستش که واقعا عالی بودن ... مخصوصا اون چند تا کارای آخری ... تو این زمینه ن فکر کنم که همه ی ما بلا استثنا از اونا عقبیم ، چه در زمینه تکنیک ساخت ماکت و چه در مورد تصور سازه ی طرحمون که ما اصلا بهش توجه نمی کنیم .
;)

Pedram-viva

کاربر بیش فعال
سلام بر همه

فرق شیت‌های ما با شیت‌های اونا اینه که ما همیشه سعی می‌کنیم که عناصر شیت رو با یک ترکیب بندی خاص و زیبا ارائه کنیم و اونا رو یکپارچه ترسیم می‌کنیم
اما اونا به ترکیب بندی توجهی ندارن. و فقط به زیبایی طرح فکر می‌کنن
بخاطر همین موضوع، شیت های اونا به چشم ما جالب نیست.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میگم قشنگن خوبن فقط کدوم مهندس بخت برگشته ای باید حساب کنه اینارو هان هان ؟ !!!
بابا کبریت و چارگوشو بزن به بدن حالشو ببر حساب کردنشم اسونه ! :دی
همین شماها پدره مارو دراوردین :دی

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار ممنون ... همیشه دوست داشتم کارای اونور رو هم ببینم ... بر عکس کسایی که میگن چیز خاصی نداشتن به نظر من خیلی هم داشتن توجهشون به جزئیات و سازه خیلی برام جالب بود توی ماکت و هم شیت ...
بازم ممنون

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

از این خیلی خوشم اومد
ممنون
برا چه درسی هست؟موضوع طرحتون
ابزار ماکت سازیتون چیه؟؟
اون ماکت سفیدا روکششون کاغذه یا با متریال خاصی ساخته شدن؟؟
میشـــــــــــــــــــــی

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
منم با بچه ها موافقم تقريبا تو اکثر کارا چيزي که از همه بيشتر داد ميزنه سازه ها هستن که متاسفانه به ما آ»وزش نميدن و وقتي طرحمون سازه اي هست اساتيد ازمون قبول نميکنن و به خاطر همين مسئله رشد نمیکنیم تو بحث سازه ها
متاسفانه شیتی ندیدم که بخوام نظر خودمو بگم ممنون مهناز

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کارها نمونه کارهای دانشجویان دانشگاه مریلند هست. Univercity of Maryland /UMCP

ببخشید اگه زاویه ی عکس ها خوب نیست:redface:

نظر یادتون نره:gol:

منبع: دوربین خودم

سلام سلام.
این ماکت رو با گچ ( یا ترکیباتی مثل گچ)ساخته بودن. مقوا نیست.
موضوعش هم نمی دونم چی بود.

آخرین ویرایش:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شنیدم دانشگاه MIT کار بچه های رشته ی معماری رو گذاشته تو وب سایتش.
اگه پیدا کردم حتما می ذارم براتون.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از این تاپیک خوب.

روحیه گرفتم! همونطور که دوستان گفتن به جهت خلاقیت کاراشون برتری خاصی نداره، چیزی که تو چشم میزنه استفاده از سازه و تکنیک بالای ماکت سازیه. ما با فابریانو و حداکثر چوب بالسا میسازیم اینا با گچ و چوب گردو :D ظاهرا مقیاس ماکتهاشونم بزرگتره. من خودم همیشه با ماکت سازی بیشتر از کار شیتی حال کردم...این اواخر چند تا کار دستی هم داشتن که اگه اینجا با این دست اسکیس بدن 10% هم نمیگیرن:D وجدانی هم درسته دیگه. معماری نباید ارتباط مستقیم به توانایی دست آزاد داشته باشه. نمونش تادئو آندو ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.