آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باشه ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه . شما چی میگید؟

m roz

عضو جدید
آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باش . . . :gol:

ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه. . . :heart:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میگم هر کسی میتونه به ما علاقمند بشه ولی لزومی نداره ما هم بهش علاقمند بشیم:D

• Like
واکنش ها: etnn

m roz

عضو جدید
تا قانونجاذبه هست، تا به کسی علاقه نداشته باشیم کسی هم به ما علاقه مند نمیشه

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که ذاتیه ، ما میتونیم خیلیارو دوس داشته باشیم

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا قانونجاذبه هست، تا به کسی علاقه نداشته باشیم کسی هم به ما علاقه مند نمیشه
من قبول ندارم حداقل در مورد خودم دیدم کسایی رو که علاقمند بودن ولی من نه....شاید تو این مورد قانون جاذبه اشتباه میکنه...

m roz

عضو جدید
غیر از قانون جاذبه توهم فانتزی هم وجود داره ، بعضی وقتا آدم نسبت به اطرافیانش دچار توهم میشه، مثلا فکر میکنه اگر کسی لطفی بهش میکنه واسه خاطر اینه که بهش علاقه داره اما 1درصد م احتمال نمیده به بزرگوار بودن طرف.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیر از قانون جاذبه توهم فانتزی هم وجود داره ، بعضی وقتا آدم نسبت به اطرافیانش دچار توهم میشه، مثلا فکر میکنه اگر کسی لطفی بهش میکنه واسه خاطر اینه که بهش علاقه داره اما 1درصد م احتمال نمیده به بزرگوار بودن طرف.

این حرفتونو قبول دارم
ولی وقتی تو زندگی آدم کسایی میان و خیلی اصولی و از راه درستش علاقشونو ابراز میکنن و خواستار زندگی با طرف هستن و روی اصرارشون پافشاری هم میکنن....ولی توی دل ادم علاقه ای بوجود نمیاد فکر نکنم بهش بشه گفت توهم فانتزی....قانون جاذبه هم اینجا عمل نمیکنه گوویا

m roz

عضو جدید
به نظر من عشق وقتی معنا پیدا میکنه که 2طرفه باشه، پس اگه کسی به 1نفر علاقه مند بشه من اسمشو میذارم دوست داشتن نه عشق، چون اولین قدم تو عشق داشتن حس مشترکه ، وقتی آدم نمیدونه طرف مقابل چه حسی بهش داره نباید حس دوست داشتنشو به پای عشق تموم کنه.

m roz

عضو جدید
وفای شمع را نازم که بعد از سوختن ، به صد خاکستری در دامن پروانه می ریزد

نه چون انسان که بعد از رفتن همدم ، گل عشقش درون دامن بیگانه می ریزد

m roz

عضو جدید
گفتمش دل می خری؟ پرسید چند؟گفتمش دل مال تو ، تنها بخند.

خنده کرد و دل ز دستانم ربود، تا به خود باز آمدم او رفته بود، دل ز دستش روی خاک افتاده بود ،

جای پایش روی دل جا مانده بود.

hasan 69

عضو جدید
چون اونی که ما عاشقش میشیم از قبل تعیین نشده که!
پس آدم میتونه عاشق هر کسی بشه ولی وقتی عاشق شد اگه آدم باشه دیگه کارش تمومه!!!!!

m roz

عضو جدید
تا تعریف شما از علاقه چی باشه ؟ دوست داشتن یا عاشق بودن ؟

m roz

عضو جدید
نظرمن بر عکس حرف شماست، آدم میتونه حس دوست داشتنشو نسبت به هر کسی با 1 سری ویژگی هایی که در اون وجود داره و خوشایند ماست ابراز کنه ولی حس عاشقی رو فقط واسه کسی میشه ابراز کرد که همه جوره به دل نشسته باشه .

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
نظرمن بر عکس حرف شماست، آدم میتونه حس دوست داشتنشو نسبت به هر کسی با 1 سری ویژگی هایی که در اون وجود داره و خوشایند ماست ابراز کنه ولی حس عاشقی رو فقط واسه کسی میشه ابراز کرد که همه جوره به دل نشسته باشه .
درسته
هم میشه دوست داشت هم میشه عاشق بود
من در پاسخ به این جمله که : تا قانونجاذبه هست، تا به کسی علاقه نداشته باشیم کسی هم به ما علاقه مند نمیشه
گفتم عکسش صادق نیس ممکنه یک طرف علاقه داشته باشه ولی طرف مقابل نه

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آدم میتونه هر کسی رو دوست داشته باش . . . :gol:

ولی نمیتونه عاشق هر کسی بشه. . . :heart:

اینجور بگیم بهتره احتمال عاشق شدن از دوست داشتن کمتره ولا که آدم هرکسی رو هم دوست نداره;)
ولی متاسفانه نمیدونم چرا بعضی از آدما یه کوچولو که طرفو دوست دارن مثل عاشق پیشه ها رفتار میکنن و طرفو میبرن تو توهم و اونم عاشقشون میشه تازه بعددددها میفهمه که اون فقط دوسش داشته:(

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق به اون معنا که........ فقط خرافاته

sshimaa

عضو جدید
هرکسی رو که نه...اما ممکنه خیلی ادما خصوصیات جذاب برای جذب شدنت داشته باشن...اما برای عاشق شدن نیاز به خصوصیت بی نظیری از طرف مقابلت نداری

sshimaa

عضو جدید
اینجور بگیم بهتره احتمال عاشق شدن از دوست داشتن کمتره ولا که آدم هرکسی رو هم دوست نداره;)
ولی متاسفانه نمیدونم چرا بعضی از آدما یه کوچولو که طرفو دوست دارن مثل عاشق پیشه ها رفتار میکنن و طرفو میبرن تو توهم و اونم عاشقشون میشه تازه بعددددها میفهمه که اون فقط دوسش داشته:(
شاید هم واقعا عاشق بوده اما جونم حفظ عشق مراقبت میخواد

mech.shima

کاربر ممتاز
شاید هم واقعا عاشق بوده اما جونم حفظ عشق مراقبت میخواد

من که کلا خودمو نمیگم چون هیچ وقت متاسفانه عاشق نشدم و همیشه حسرت میخورم هییییی
ولی دیدم خیلیارو که از یه دوست داشتن کوچیک رفتن تا ته دلشکستن طرفو برگشتن:(

sshimaa

عضو جدید
من که کلا خودمو نمیگم چون هیچ وقت متاسفانه عاشق نشدم و همیشه حسرت میخورم هییییی
ولی دیدم خیلیارو که از یه دوست داشتن کوچیک رفتن تا ته دلشکستن طرفو برگشتن:(
خیلیا چند وقت عاشقی کردن؟چندوقت تحقیر شدن و اذیت شدن و صبوری کردن؟چند وقت به انتظار نشستن؟

mech.shima

کاربر ممتاز
خیلیا چند وقت عاشقی کردن؟چندوقت تحقیر شدن و اذیت شدن و صبوری کردن؟چند وقت به انتظار نشستن؟

من میگم آدم وقتی داره احساسش رو بیان میکنه دقیقا احساسش رو بگه نه بیشتر نه کمتر
اگه واقعا عاشقش نیست خب بگه من حس میکنم شما رو دوست دارم اما عاشقتون نیستم
بگه نمیدونه احساسش قراره چه روندی داشته باشه
اما اکثرا احساسشون رو 10برابر نشون میدن

sshimaa

عضو جدید
من میگم آدم وقتی داره احساسش رو بیان میکنه دقیقا احساسش رو بگه نه بیشتر نه کمتر
اگه واقعا عاشقش نیست خب بگه من حس میکنم شما رو دوست دارم اما عاشقتون نیستم
بگه نمیدونه احساسش قراره چه روندی داشته باشه
اما اکثرا احساسشون رو 10برابر نشون میدن
جونم منم حرفم همینه گاهی وقتا واقعا کسی دروغ نمیگه و حقیقتا همون اندازه شاید هم بیشتر تا جایی کلام اجازه بده بیان کنی عاشقن...اما عشق مراقبت میخواد ...کسی که عاشق ادمه همیشه عاشق ادم میمونه حتی اگه هزاران بار بچزونیش...اما کم کم ازت فاصله میگیره تا بیشتر از این زجرش ندی اونم آدمه کیسه بوکس که نیست هی دائم تحمل کوبیده شدنو داشته باشه اخه تا چه حد یه آدم توان داره ...