آخرین قیمت گوشیهای موجود در بازار

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من امروز جی7 قیمت گرفتم تری جی 670 تمن و فر جی 770 تمن...چرا تفاوت قیمت داره؟؟

قیمت ها با توجه به نوع گارانتی یا بی گارانتی، بر اساس قیمت خرید فروشنده و با توجه به نرخ ارز متفاوت می شود.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
به طور کلی نوسانات قیمت ارز این روز ها زیاد است و لیست ها چندین بار در روز اصلاحیه می خورند.
اما شما محصولات Samsung را این روزها با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه خریداری نمایید. انتخاب پشتیبانی شبکه 3جی . 4جی نیز کاملا به کاربری شما ارتباط دارد.
برقرار باشید

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
به طور کلی نوسانات قیمت ارز این روز ها زیاد است و لیست ها چندین بار در روز اصلاحیه می خورند.
اما شما محصولات Samsung را این روزها با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه خریداری نمایید. انتخاب پشتیبانی شبکه 3جی . 4جی نیز کاملا به کاربری شما ارتباط دارد.
برقرار باشید

من جی7 و جی5 رو که نگاه کردم هیچ تفاوتی با هم ندارن فقط جی5 ارزونتره...برای کسی که کارای سطحی با گوشی انجام میده کدوم بهتره؟؟

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
من جی7 و جی5 رو که نگاه کردم هیچ تفاوتی با هم ندارن فقط جی5 ارزونتره...برای کسی که کارای سطحی با گوشی انجام میده کدوم بهتره؟؟

2015 یا 2016؟
مدلهای 2016 که رو دیدم سی پی یو J7 قوی تره. صفحه نمایش J7 هم بزرگتره که اون به سلیقتون مربوط میشه.
اینطوری بگم که سی پی یو J5 میان رده به سمت پایینه، سی پی یو J7 میان رده به سمت بالا رده ها هستش.
اگه اهل بازی و برنامه های سنگین نیستین J5 خوبه؛ در غیر اینصورت برای کارهای سنگین J7 بهتره.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
ببینید شاید بیشترین ایرادی که بتوان به J5 گرفت حافظه داخلی 8گیگ ان است در مقایل حافظه داخلی 16 گیگ J7 همچنین رم 1/5 در مقابل 2
بیشتر داستان ها از کمبود حافظه و پر شدن حافظه Cache شکل می گیرد.
من پیشنهادم Samsung Galaxy J7 هست.

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
2015 یا 2016؟
مدلهای 2016 که رو دیدم سی پی یو J7 قوی تره. صفحه نمایش J7 هم بزرگتره که اون به سلیقتون مربوط میشه.
اینطوری بگم که سی پی یو J5 میان رده به سمت پایینه، سی پی یو J7 میان رده به سمت بالا رده ها هستش.
اگه اهل بازی و برنامه های سنگین نیستین J5 خوبه؛ در غیر اینصورت برای کارهای سنگین J7 بهتره.

سالشو نپرسیدم متاسفانه...ممنونم از راهنماییتون

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
با سلام
ببینید شاید بیشترین ایرادی که بتوان به J5 گرفت حافظه داخلی 8گیگ ان است در مقایل حافظه داخلی 16 گیگ J7 همچنین رم 1/5 در مقابل 2
بیشتر داستان ها از کمبود حافظه و پر شدن حافظه Cache شکل می گیرد.
من پیشنهادم Samsung Galaxy J7 هست.

برای راهنمایی ممنونم

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال

سلام ببخشید یه گوشی خیلی خوب برای خودم که شاید بخوام کارای مربوط به درسمم باهاش انجام بدم و دوربینش خوب باشه تا 1 تمن به نظرتون چیه؟؟جی 7 خوبه؟؟و اگه خودتون بودین کدومو انتخاب میکردین؟؟

حدود سه هفته پیش یه جی5 تری جی خریدیم 530 یادم رفت سالشو بپرسم چقد تفاوت قیمت:eek:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشین
من هنوز گوشی نخریدم:دی
شما به من جی 5 سامسونگ رو پیشنهاد دادین که من خوب خوشم اومد اما مارک سامسونگ راستش...
خودم که اچ تی سی دوست داشتم که یه آقایی اینجا کفته بود تعمیرش سرطانه اینا
چند روز پیش یکی از دوستامو دیدم کفت من ماکروساافت دارم
تعجب کردم گفتم چرا سراع این جور مارک ها نرم
برخوردم به گوشی زنوفون 2لیزر زدای 550کاال
zenofone 2 laser ze550kl
قیمتش نسبت به امکاناتش خوبه خوب
صفحه شم بزرگه
به نظر شما مارک ایسوس خوبه؟ انتن دهی ایناش و کلا دیگه اینجا زیاد بررسیشو ندیدم.

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
با سلام
برند ایسوس برند خوبی هست لپ تاپ و تبلتش در بازار محبوبیت بیشتری دارد گوشی های کمتری دارد اما بهر حال برند بدی نیست
اما به نظر بنده
عدم فراوانی این مدل در بازار ایران ممکن است در دراز مدت شما را با مشکل مواجه نماید.
سامسونگ خواسته نا خواسته بهترین برند تلفن همراه اندرویدی دنیاست
برقرار باشید

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام
درباره گوشی های سری A سوال داشتم
باطری سرخود بودنشون مشکل زا نیست؟؟
البته تا حالا هرکی گرفته راضی بوده
و اینکه A7 بنظرتون گوشی خوبیه؟؟

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
به شدت سری A پیشنهاد می شود.
باطری سر خود بودن مزیت ان است
هنگ ندارد.
A7 گوشی خیلی خوبیست

samira zamani

عضو جدید
https://kalatik.com/21-mobileقیمت گوشی پایینم میاد ؟؟؟ من دلم میخاد گوشی اپل 8 پلاس از فروشگاه اینترنتی موبایل بخرم هر کاری می کنم نمیشه پول کم میارم:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ahp2009

عضو جدید
گوشی xiaomi redmi note 7 4/128 یا samsung a50 کدوم بهتره؟
من خودم شیائومی رو خوشم اومده ولی موبایل فروشه بهم میگه سامسونگ بردار

khosravi.mariya

عضو جدید
سلام دوستان یکی از فروشگاه های موبایلی که به صورت اقساطی هم امکان خرید داره ایمن همراه هست که می تونید قیمت های گوشی رو هم به صورت بروز در این سایت ببینید و به صورت اقساطی تا سقط 48 میلیون تومان خرید کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا