[آثار هنری mina jigili] -شماره 01 - نقاشی با مداد

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به دوستای عزیزم
من عاشق نقاشی هستم و بسیار هم پرتره کشیدن را دوست دارم ولی زیاد توش مهارت ندارم خودم هم میدونم
این نقاشی ها همش مربوط میشه به 7.8 سال پیش شایدم بیشتر فقط دوتاشون را امروز کشیدم کمتر از یک ساعت روشون کار کردم که نقاشی های7 و8 هستن :D
تکنیک اصلیه من رنگ روغن هستش ولی پرتره را هم دوست میدارم اگه بده شرمنده:redface:

خودم اینو خیلی دوسدارم این را از رو عکس بازی ای به نام سایلنت هیل(تپه سکوت ) کشیده ام .چهرش مرموزه به نظرم و خوشم میاد

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
خوبه-ولی مشخصه رو خطوط مکس میکنید. یعنی دقتتون تو رسم خطوط زیاده وبهتره خطوط رو سریع رسم کنید --با این کار کارتو زیباتر میشه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه-ولی مشخصه رو خطوط مکس میکنید. یعنی دقتتون تو رسم خطوط زیاده وبهتره خطوط رو سریع رسم کنید --با این کار کارتو زیباتر میشه

استادمون تو دانشگاه وقتی بنا میکشیدیم با راپیدو ... همین حرف شما را میزد. سعی میکنیم:)

dreng

عضو جدید
خیلی خوب بود،انقد دوس داشتم منم بلت بودم! روحیه من خیلی خشنه که بلت نیستم فکر کنم!!! فقط با حیوونا دوستم!!

MINA 73

عضو جدید
منم پرتره کشیدن رو خیلی دوست دارم...با اینکه زیاد سررشته ندارم تو این کار ولی بنظرم خوب کشیدین.
اگه بیشتر تمرین کنید حتما بهترم میشه.:redface:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوب بود،انقد دوس داشتم منم بلت بودم! روحیه من خیلی خشنه که بلت نیستم فکر کنم!!! فقط با حیوونا دوستم!!

خیلی ممنونم. راه زیاد مونده برای خیلی خوب کشیدنم اینو میدونم:D. دوست داری خب شروع کن بکش اولش افتضاح میشه معمولا ولی بعد یادمیگیری نشد برو کلاس .روحیتم درست کن ;)

منم پرتره کشیدن رو خیلی دوست دارم...با اینکه زیاد سررشته ندارم تو این کار ولی بنظرم خوب کشیدین.
اگه بیشتر تمرین کنید حتما بهترم میشه.:redface:
مرسی:gol: آره باید تمرین کنم

ehsan_l

عضو جدید
بسیار زیباست

بسیار زیباست

همشون زیبا هستند ... ولی به نظرم دو سه تای آخری از بقیه خیلی بهترن ;)

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مینا چرا من عکسارو نمیبینم؟؟؟؟
تاپیک رنگ روغنتم عکسا واسم نیومد:(