[آثار هنری Data_art ] - عکاسی

Data_art

مدیر بازنشسته
:gol:سلام بر دوستان خوبم :gol:

راستش من به خاطر علتی که بعضی از دوستانم در این باشگاه به خوبی در جریان آن هستند نمی خواستم عکس هام رو در اینجا بگذارم تا اینکه یکی از دوستان بسیار خوبم به من گفت که اشتباه میکنم و ......بعدا از کمی فکر کردن و اینکه دیگه همه تا حدودی با من و روحیات من در باشگاه آشنا شده اند و از همه مهمتر حرف درست این دوست خوبم تصمیم گرفتم که این کار را بکنم و عکسهای نه چندان خوبم را در اینجا به نمایش بگذارم .

شاد و موفق باشید
خوشحال میشم نظر شما عزیزان را بدانم .

و حالا همان دوست خوب پیشنهاد این تاپیک را داد که دیدم باز هم حرف و پیشنهاد خوبی بوده و می تونم از این طریق نظرات و نقد دوستان خوب این باشگاه را بدانم .
شاد و موفق باشید.

سعی می کنم هر دفعه تعدادی از کارهام را بگذارم .

آخرین ویرایش:

Afall

عضو جدید
سلام.عکسات خیلی خوبه.فقط توی 2 تا عکس وسط چرا هیچ نقطه تمرکزی تو عکست نیست؟یا اگه هست نقطه کوره...چشم تو این جور عکسا سردرگم میشه و خوب نمیچرخه.
عکس آخرت خیلی خوب شده..;)

نرگس313

عضو جدید
خیلی خلاقانه است مخصوصا عکس آخری...
فقط یک سوال...عکس دوم از چیه؟
ممنون
موفق باشی

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالیه
شما دوره دیدین؟؟
من دوره ندیدم اما عکاسی دوست دارم و عکس هم میگیرم.البته بیشتر از طبیعت.
اما اینجور عکسای هنر رو خیلی دوست دارم

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه زیبا چه قشنگ:gol:
عکسهاتون از صحنه های ناب در سایه هایی که روزی یکبار و در بعدی خاص جلوه میکنند هستند عزیز.. از صحنه های زیبا و اوج های خواستنی ای عکس گرفتید که یا در پشت حصار شیشه محبوسند یا در دوردست ها قرار دارند و احساس حسرت در رسیدن به اونها رو ایجاد میکنه وقدرت لمسشان رو از نزدیک کم کرده..
ممنون از این کار زیباتون که مارو نیز در دیدن عکسهای خودتون و لذت بردن از اونها شریک کردید..

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
وقتتون بخیر
عکس هاتون قشنگه
موفقیت بیشتر رو براتون آرزو دارم.
.........
از حرفاتون هم این رو فهمیده ام که مهم نیست چه اتفاقی برای آدم می افته . مهم اینه که در موردش چیکار کنی!

niaz**

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع http://www.www.www.iran-eng.ir/\"http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif\" در پایین و کنار هر پست کلیک کنید.\r\nلطفا فقط فارسی تایپ كنید.

• Like
واکنش ها: bmd

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خیلی زیبا بود.زیاد از عکاسی سرم نمیشه اما عکسای شما حس خوبی دارن و حس خوبی به آدم میده ممنون.
لطفا ادامه بدید،استفاده میکنیم.دوباره متشکر.:gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مثل هميشه عالي بود ممنون
فقط يه سوال ايا اويز هاي اطراف لاله اولي كه كنار اين دختر خانوم هست درحال تكان خوردن هستن يا توي عكس اينجور معلوم ميشه

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسیار زیبا و هنرمندانه بودند،تمام عکساتون. موفق باشید:gol: