[آثار هنری ataata117 ] - خوشنویسی و طراحی

ataata117

عضو جدید
این خوشنویسی رو دیشب{شب احیا}نوشتم....قابلی هم نداره....

DSC_0164.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلییییییی عالیه. خوشا به حالتون.دستتون درد نکنه. من هم خط رو به طور جدی شروع کردم ..دارم تمرین می کنم. امیدوارم کارهای بیشتری از شما تو این تاپیک ببینیم و روزی برسه که به این حد برسم.

ataata117

عضو جدید
ممنون از نظرتون....چشم....کارهای جدیدم رو میذارم.....
هر کمکی از دستم بر میاد براتون انجام میدم....بازم ممنون از نظرتون.:gol:

ataata117

عضو جدید
از نظری که دادید ممنونم....
بله،خط خودمه.....نسبت به سالهای قبل خطم افت داشته....ولی میخوام دوباره به روزهای اوجم برگردم....

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک میگم واقعا دوس داشتم کاراتونو بخصوص سیاه مشقتونو
منم خیلی قبل ترا خوشنویسی میکردم... با سحر موافقم واقعا آرام بخشه!خیلی حس خوبی داره
موفق باشیذ

ataata117

عضو جدید
ممنونم..... نظر لطفتونه....امیدوارم دوباره خوشنویسی رو شروع کنید.....
من بعد از 8 سال دوباره شروع کردم....موفق باشید.;)

"زهرا"

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استاد کارت حرف نداره.........دست راستتو رو سر ما بکش ...شاید ماهم خطمون خوب شد.......
همشون عالین..........

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خیلی نوشته هاتون زیبا بود.مخصوصا اون چارقلی که نوشته بودین زیبا بود.چندوقت صرف یادگیری کردین؟وقتی که شروع کردین با قلم شروع کردین یا از ابتدا با تحریر شروع کردین؟

آخرین ویرایش:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای عزیزم سلام اغراق نمیکنم اما واقعا زیباست من خط خوبی ندارم
موفق باشی همیشه

ataata117

عضو جدید
سلام.خیلی نوشته هاتون زیبا بود.مخصوصا اون چارقلی که نوشته بودین زیبا بود.چندوقت صرف یادگیری کردین؟وقتی که شروع کردین با قلم شروع کردین یا از ابتدا با تحریر شروع کردین؟
سلام ممنون....نظر لطفتونه.....من از دوره راهنمایی خودم بدون استاد خوشنویسی و طراحی رو شروع کردم....سال 86 برای اولین بار از امتحان دوره خوش انجمن خوشنویسان قبول شدم...زیر نظر استاد خانلر زاده
حدود یک سال تمرین کردم و مدرک ممتازیم رو گرفتم....با جفتش همزمان کار میکردم.....یه جورایی به هم مربوط میشن.....:gol:

ataata117

عضو جدید
سلام....نظر لطفتونه.....تمرین کنین....خطتون خوب میشه.....منم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.....
موفق باشید....;)

ataata117

عضو جدید
وای عزیزم سلام اغراق نمیکنم اما واقعا زیباست من خط خوبی ندارم
موفق باشی همیشه
سلام....نظر لطفتونه.....تمرین کنین....خطتون خوب میشه.....منم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.....
موفق باشید....
;)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام به هنرمند محترم جناب آقای عطا ...
جای خرسندی دارد که تالار هنر همچین هنرمندان بزرگی دارد. برای این همه خلاقیت و زیبایی کارهاتون تبریک بنده رو پذیرا باشید.
از دیدن کارهاتون مخصوصا
سیاه مشق
نهایت لذت رو بردم
.
انشالله در تمامی مراحل زندگی موفق و موئد باشید.
:gol: