آب باهنر کرمان

ali-abi

عضو جدید
سلام من خیلی دوست دارم باهنر قبول شم ارشد

میخواستم بدونم ارشد اونجا دروسی که ارائه میشن هم در رشته سازه آبی و هم منابع آب

استاتیدشون کیان و هرکدوم چه دروسی درس میدن اصلی و اختیاری

در ضمن دروس اختیاری ارشد چی ارائه میشه

mahsa_af سبز

عضو جدید

سلام دوست عزیز راستش من کارشناسی باهنر بودم.استادها خوبی داره اما میتونید بیشتر تلاش کنید تا یه جای بهتر قبول شید.چون یکی از معایبش اینه که اگه قصد ادامه دادن دارید اونجا هنوز دکتری نداره اما گفتن از سال آینده میارن:eek:
تا سالی که من بودم استادها:
رییس بخش:دکتر رحیم پور:با بچه های ارشد هم درس دارن.
دکتر رهنما:که واقعا مدیونشم،عالی درس میداد.
دکتر ابراهیمی : تو زمینه عمران هستن:تحلیل پیشرفته با ارشد ها دارن.
پروفوسور خانجانی و بارانی که خیلی ها میشناسنشون :cry:
استادهای جدید که من درسی نداشتم:
دکتر قادری تعریفشو زیاد شنیدم(اگه اشتباه نکنم بیشتر با بچه های منابع درس دارن).دکتر احمدی که میگن تو برنامه نویسی آخرش هست.دکتر بختیاری که دکتری GIS دارن و دکتر کریمی که با بچه های زهکشی درس دارند.
من دوستام ارشد اونجا هستن.از لحاظ آزمایشگاهی بنظرم ضعیف هست.امیدوارم تونسته باشم کمکمی کنم.
موفق باشید

mahsa_af سبز

عضو جدید
سلام دوست عزیز راستش من کارشناسی باهنر بودم.استادها خوبی داره اما میتونید بیشتر تلاش کنید تا یه جای بهتر قبول شید.چون یکی از معایبش اینه که اگه قصد ادامه دادن دارید اونجا هنوز دکتری نداره اما گفتن از سال آینده میارن:eek:
تا سالی که من بودم استادها:
رییس بخش:دکتر رحیم پور:با بچه های ارشد هم درس دارن.
دکتر رهنما:که واقعا مدیونشم،عالی درس میداد.
دکتر ابراهیمی : تو زمینه عمران هستن:تحلیل پیشرفته با ارشد ها دارن.
پروفوسور خانجانی و بارانی که خیلی ها میشناسنشون :cry:
استادهای جدید که من درسی نداشتم:
دکتر قادری تعریفشو زیاد شنیدم(اگه اشتباه نکنم بیشتر با بچه های منابع درس دارن).دکتر احمدی که میگن تو برنامه نویسی آخرش هست.دکتر بختیاری که دکتری GIS دارن و دکتر کریمی که با بچه های زهکشی درس دارند.
من دوستام ارشد اونجا هستن.از لحاظ آزمایشگاهی بنظرم ضعیف هست.امیدوارم تونسته باشم کمکمی کنم.
موفق باشید

ali-abi

عضو جدید
سلام ممنون از شما

اساتید اونجا رو میشناسم ولی میخواستم بدونم که اونجا هرکدوم از گرایشهای ارشدشون رو هرکدوم از درساشون چه استادی ارائه میده
هم اختیاری هم اصلی

اگه پیدا کنین ممنون میشم

از دوستانی که اونجا ارشد میخونن کمک کنین

ali-abi

عضو جدید
راستی مهسا خانم اونجا میگت درسای اختیاری مختلفی هرترم ارائه میشه در کارشناسی اون درسا چیا هستن

mahsa_af سبز

عضو جدید
راستی مهسا خانم اونجا میگت درسای اختیاری مختلفی هرترم ارائه میشه در کارشناسی اون درسا چیا هستن

سلام
راستش الان یه مقدار دروسی که ارئه میدن فرق میکنه اما تا جایی که یادمه:
پمپ و ایستگاه های پمپاژ،طراحی سیستم های آبرسانی،رابطه آب و خاک،GIS،مصالح ساختمانی،تحلیل سازه،مهندسی رودخانه،مخندسی آب و فاضلاب،زبان تخصصی،هیدرولوژی مهندسی.
بنظرم تمام دروس اختیاری هست بجز بتن و منابع آب.البته این دوتا رو من نشنیدم کسی داشته باشه شاید الان ارائه بشه و طرفدار داشته باشه.

در مورد ارشد هم واسه سازه:
ریاضی مهندسی- مدل های فیزیکی : دکتر احمدی
هیدرولیک رسوب - هیدرودینامیک : خانجانی
هدرولیک کانال های رو باز - طراحی سازه های تنظیم آب : بارانی
روش های عددی : دکتر رحیم پور
سدهای خاکی : دکتر رهنما
تحلیل سازه پیشرفته : دکتر ابراهیمی
واسه بچه های منابع آب اطلاعی ندارم ولی دکتر قادری از استادهای اصلی اونا هست.

ali-abi

عضو جدید
ممنون از شما

اگه بتوونین ارشد منابع آب هم پیدا کنین خیلی ممنون میشم

راستی گرایش دکترایی که گفتین چی هستش

اون دروس اختیاری اساتیدشون یادتون هست

HSRIAHI

عضو جدید
درود

توصیه نمی کنم، به هیچ وجه، چون اینجا فقط تئوری است، از واقعیت و عمل خبری نیست، بازار کار هم خوب نیست

بدرود

annahita.z

عضو جدید
سلام علی .من ارشد منابع آب کرمان میخونم.استادای اصلی این گرایش دکتر قادری . دکتر بختیاری و کریمی و دکتر رهنما هستند

miti2020

عضو جدید
بنظرتون دانشگاه کرمان تو زمینه سازه های ابی بهتره یا ساری؟من امسال انتخاب رشته کردم اهوازو متاسفانه بدلیل دوری و شرایط اب و هوا نزدم و الان نگرانم که ساری گزینه درستی بوده یا نه؟چون هیچ اطلاعی از این دانشگاه ندارم دوستان هیچکس اونجا درس نخونده؟

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
بنظرتون دانشگاه کرمان تو زمینه سازه های ابی بهتره یا ساری؟من امسال انتخاب رشته کردم اهوازو متاسفانه بدلیل دوری و شرایط اب و هوا نزدم و الان نگرانم که ساری گزینه درستی بوده یا نه؟چون هیچ اطلاعی از این دانشگاه ندارم دوستان هیچکس اونجا درس نخونده؟

سلام دوست عزیز
من خودم جز روزانه تهران همه دانشگاها رو قبول شدم ولی فقط بخاطر نزدیکی راه اومدم دانشگاه ساری
سطح علمیش بدک نیست با توجه به اینکه دکتری داره
ولی خب اونقدرا هم تاپ نیست و از لحاظ آزمایشگاهی هم دوتا فلوم آزمایشگاهی داره
نسبت به کرمان باید بهتر باشه یا تو یه سطحن تقریبا
جز تهران و اهواز دیگه اکثر دانشگاها تو یه سطحن و خیلی تغییر نمیکنن
بسته به نیازتون متفاوته و اینکه سطح نیازتون و سطح خودتون تو لیسانس چطور بوده و چه انتظاری از دانشگاهتون دارین

miti2020

عضو جدید
سلام هم دانشگاهیییییییییییییییییییییییییییییی! :smile:یعنی دقیقا وضعیت منو داشتین منم همه جا قبول میشم جز روزانه تهران:cry: ساریم فقط به دلایل نزدیک بودن به خونواده انتخاب کردم راسی دانشگاه ساری دکتری سازه های ابیم داره؟من هرچی تو سایتش نگاه کردم چیزی ندیدم تازه بعد اینکه دنبال گروه مهندسی اب گشتم و دیدم زیر مجموعه زراعت زدنش :surprised:و یجورایی بهم برخورد!

آخرین ویرایش:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام هم دانشگاهیییییییییییییییییییییییییییییی! :smile:یعنی دقیقا وضعیت منو داشتین منم همه جا قبول میشم جز روزانه تهران:cry: ساریم فقط به دلایل نزدیک بودن به خونواده انتخاب کردم راسی دانشگاه ساری دکتری سازه های ابیم داره؟من هرچی تو سایتش نگاه کردم چیزی ندیدم تازه بعد اینکه دنبال گروه مهندسی اب گشتم و دیدم زیر مجموعه زراعت زدنش :surprised:و یجورایی بهم برخورد!

آره تو ارشد گرایش سازه و منابع و زهکشی رو داره
تو دکتری گرایش سازه و زهکشی رو داره
خیالتونم راحت که زیرگروه زراعت نیست و تو دانشکده مهندسی زراعیه ولی زراعت تو دانشکده علوم زراعیه

درکل دانشگاه بدی نیست و چون تازه از دانشگاه مازندران جدا شده هنوز خیلی جای پیشرفت داره
همونطور که گفتم بسته به نیازتونه و چه انتظاراتی از دانشگاه دارین
ولی درکل دوره ارشد حداقل برای من دوره جالبی نیست هر دانشگاهی هم باشین همینطوره و فرقی نمیکنه

البته شاید انتظارات من خیلی زیاده!!!

miti2020

عضو جدید
مرسی خوب بازم جای بسی امید که دکترا داره راسی برا دوره دکترا معدل الف دوره ارشدو نمیگیرن؟بورسیه چطور؟:w05:هرچند بورسیه خیلی اوضاش داغونه

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
مرسی خوب بازم جای بسی امید که دکترا داره راسی برا دوره دکترا معدل الف دوره ارشدو نمیگیرن؟بورسیه چطور؟:w05:هرچند بورسیه خیلی اوضاش داغونه

سلام

آره فک کنم سه نفر اول میتونن تو هر دانشگاهی برای مصاحبه شرکت کنین که البته شرایطی هم داره که فک کنم معدل بالای 17 و داشتن مقاله علمی پژوهشی یا ISI هم جزوشه
بورسیه رو فک نکنم

آخرین ویرایش:

miti2020

عضو جدید
سلام مرسی اطلاعات خیلی مفیدی بودن و یسری سوالا دیگه دارم که بهتر بعدا بپرسم:smile:بازم مرسی :gol::gol::gol::gol: