˙·٠•٠"˙·٠ امامت‌ و ولايت‌ مردي كه‌‌ كاروان‌ امت‌ محمد (ص) را به‌ كعبه‌ مقصود می رساند تهنیت باد "˙·٠•٠"˙·٠•

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سالروز آغاز ولايت و امامت و زعامت

آخرين سحاب رحمت و يگانه ذريه ذخيره دودمان آل طاها،

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:"حضرت مهـدي مـوعـود (عج)":gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بر منتظران و چشم انتظــاران ظهــور تبريك و تهنيت باد.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
توسل به امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف

توسل به امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف

در توقيعي كه از ناحيه مقدسه امام زمان (ع) براي مرحوم شيخ مفيد نوشته شده، آمده است:

... انا غير مهملين لمراعاتكم و لا ناسين لذكركم و لو لا ذلك لنزل بكم اللاواء واصطلمكم الاعداء فاتقوا الله جل جلاله...

(بحارالانوار. ج 53، ص 175، به نقل از احتجاج طبرسي)

ما در رعايت حال شما كوتاهي نمي كنيم و ياد شما را از خاطر نبرده ايم و اگر جز اين بود،‌

از هر سو گرفتاري به شما رو مي آورد و دشمنان، شما را از ميان مي بردند،‌ پس تقواي الهي پيشه سازيد.

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol::gol:بیا که خسته اند جمعه های انتطارمان:gol::gol:

:gol::gol:بیا که جمعه هم گذشت دیر شد قرارمان:gol::gol:

:gol::gol:تمام روزنامه های شنبه تیتر می زنند:gol::gol:

:gol::gol:تو آمدی و سبز شد ترنم بهارمان . . :gol::gol:

http://www.harfeakhar.com/_files/images/photogallery/پوستر%20دعای%20فرج%208.JPG​

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نهم ربيع الاول، سالروز آغاز ولايت و امامت و زعامت
آخرين سحاب رحمت و يگانه ذريه ذخيره دودمان آل طاها حضرت مـــــــــــهدي مــــــــــوعود(عج)
بر منتظران و چشم انتظاران ظهور تبريك و تهنيت باد
بهترین هدیه و شادباش نهم ربیع الاول را خواندن «دعای فرج» و «صلوات» در حد توان مان قرار دهیم

آخرین ویرایش:

md.reza

عضو جدید
این جمعه هم از دیدن رویت خبری نیست***دیگر نفسم هم، نفسِ معتبری نیست

رد می شود این جمعه و تا لحظه آخر***از آمدن سبز تو اما اثری نیست

ای شاه کلیدِ همه قفلِ قفسها***مرغان قفس را تو نباشی که پری نیست …

اللهم عجل لولیک الفرج

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک روز می افتد ؛

آن اتفاق خوب را می گویم ...

من به افتادنی که برخاستن اوست ایمان دارم ؛

هر لحظه ، هر روز ، هر جمعه ...

السلام علیک یا صاحب الزمان

دعا پشتِ دعا برای آمدنت ،

گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ،

دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛

کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!

آخرین ویرایش:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس کی از روز وصال تو خبر می‏ آید؟
کی شب هجر تو ای دوست به سر می‏آید؟

سال هاست که کوچه روبه دریای ما، پاییز انتظار را خلاف بادهای غروب می راند و باز، برگ ریزان غیبت و رگبار حسرت را پایانی نیست. اما هنوز، پنجره ای شسته از عبور باران، خواب می بیند که به همین زودی ها، آن ستاره موعود بازمی گردد.

پس عتاب در راه ماندگان بی چراغ را به خودشان واگذارید که تا آغاز روشنایی کوچه یلدا، فاصله ای نیست. زورق های به گل نشسته را بر آب برایند و بادبان های شکسته را رو به قبله خورشید برافرازید؛ زیرا دل های منتظر، ترس از دریای توفانی را تاب نمی آورند.

همه اهالی چشم به راه خورشید، دل خوش دارند که حدیثی نوشته از نور و روان بر آب، خواب پنجره رو به صبحشان را به خیر و گشایش تعبیر کرده است.

آری! روز فرج نزدیک است.

آغاز امامت دوازدهمین آفتاب عشق، خورشید عدل و عدالت، آخرین گل بوستان امامت، بر عاشقان ولایت مبارک باد!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
آغازتاجگذاری آخرین حجت خدای سرمد ٬
بقیه الله الاعظم ٬حضرت حجه بن الحسن المهدی (عج)
بر چشم براهان حضورش مبارک

وسط «الست بربکم» شده‌ایم در نظر تو گم
دل ما پیاله، لب تو خم، زده‌ایم جام ولایتی

تو که آینه تو که آیتی، تو که آبروی عبادتی
تو که با دل همه راحتی ، تو قیام کن که قیامتی

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

روايت كرده اند محمد بن ابى العلاء همدانى و يحيى بن محمد جريح بغدادى كه روزى ما منازعه كرديم درباره عمر بن الخطاب و مشتبه شد بر ما حال او، پسرفتيم به شهر قم به نزد احمد بن اسحاق قمى كه از خواص (اصحاب) امام علی النقى عليه السلام (و امام حسن عسكرى عليه السلام بود و به خدمت حضرت صاحب الامر عليه السلام نيز رسيده بود)، چون در را كوبيديم كنيز عراقيه ای بيرون آمد و احوال احمد را از او پرسيديم، گفت: او مشغول اعمال عيد است چون امروز عيد است، گفتم: سبحان الله! عيدهاى شيعيان چهار عيد است: عيدفطر و عيد قربان و عيد غدير و روز جمعه .

آن كنيز گفت: احمد بن اسحاق از امام على النقى عليه السلام روايت مى كندكه امروز روز عيد و بهترين عيدها نزد اهل بيت رسالت عليهم السلام و دوستان ايشان است، ما گفتيم: رخصت بطلب تا به نزد او آئيم، چون آن كنيز او را خبركرد بيرون آمد به سوى ما درحالى كه لنگى بسته بود و بوى مشك از او ساطعبود و دست به صورت خودمى كشيد،
ما گفتيم: اين چه حالت است كه از تو مشاهده مى كنيم؟
گفت : ناراحت نباشيد، حالا از غسل روز عيد فارغ شدم،
گفتيم: مگر امروز عيد است!؟
گفت: بلي،
و آن روز، روز نهم ماه ربيع الاول بود، سپس ما را به خانه خود برد و ما را نشاند.

پس گفت: روزى به نزد مولاى خود حضرت امام على بن محمد النقى الهادى عليه السلام در سُرَ مَن رَأى رفتم (درمثل اين روز كه شما به نزد من آمده ايد وآن روز، روز نهم ماه ربيع الاول بود) چون رخصت يافتم و به خدمت آن حضرت رسيدم ديدم كه آن حضرت بر غلامان و خدمت كاران خود جامه هاى فاخر پوشانيده و مجلس خود را آراسته ومجمره اى در پيش خود گذاشته و به دست مبارك خود عود در آن مى اندازد، گفتم: يابن رسول الله! - پدران و مادران ما فداى شما باد- آيا از براى اهل بيت درامروز فرحى تازه روى داده است؟ حضرت فرمود: وكدام روز حرمتش نزد اهل بيت عظيم تر است از امروز كه روز نهم ربيع الاول است؟

بدرستى كه خبر داد مرا پدرم كه حذيفه بن يمان در چنين روزى (كه روز نهم ماه ربيع الاول است) داخل شد بر جدم حضرت رسول خدا صلى الله عليه و اله وسلم، حذيفه گفت: ديدم حضرت امير المؤمنين على بن ابيطالب عليه السلام وحضرت امام حسن عليه السلام و امام حسين عليه السلام را كه با حضرت رسالت پناه طعام تناول مى نمودند و آن حضرت بر روى ايشان تبسم مى نمود و به امام حسن و امام حسين عليهما السلام مى فرمود: بخوريد، گوارا باد از براى شمابركت و سعادت اين روز،

بدرستى كه اين روز، روزى است كه حق تعالى هلاك میكند دشمن خود و جد شما را، و روزى است كه حق تعالى در اين روز قبول مى كنداعمال محبين و شيعيان شما را، و روزى است كه ظاهر مى شود راستى گفته خداكه مى فرمايد : «تلك بيوته خاوية بما ظلموا" (سوره نمل آيه 52)، يعنى :"اين است خانه هاى ايشان كه خالى گرديده به سبب ستمهاى ايشان"،

و روزى است كه در اين روز هلاك مى شود فرعون اهل بيت و ستم كننده بر ايشان و غصب كننده حق ايشان،

و روزى است كه حق تعالى عملهاى دشمنان شما را باطل مى كند «فجعلنا هباء منثورا؛ پس، مثل پنبه زده شده قرار مى دهيم».

پس حذيفه گفت: من گفتم: يا رسول الله! آيا در ميان امت شما كسى خواهد بودكه هتك اين حرمتها نمايد؟ حضرت فرمود: بلي، اى حذيفه! بُتى از منافقان برايشان سركرده خواهد شد، و به عمل مى رساند خواب مرا، و تازيانه ظلم و ستم را بر دوش خود خواهد كشيد، و مردم را از راه خدا منع خواهد كرد، و كتاب خدا را تحريف خواهد نمود و سنت مرا تغيير خواهد داد و ميراث فرزند مرامتصرف خواهد شد، و خود را پيشواى مردم خواهد خواند، و زيادتى بر وصى من خواهد كرد، و مالهاى خدا را به ناحق بر خود حلال خواهد نمود، و در غيرطاعت خدا صرف خواهد كرد، و مرا و برادر و وزير مرا به دروغ نسبت خواهدداد، و دختر مرا از حق خود محروم خواهد نمود، پس دختر من او را نفرين میكند وحق تعالى نفرين او را در "مثل اين روز" مستجاب خواهد گردانيد.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ادامه روايت :

حذيفه گفت: پس، گفتم: يا رسول الله! دعا كن حق تعالى او را در حيات شما هلاك گرداند،

حضرت فرمود: اى حذيفه! دوست نمى دارم جرأت كنم بر قضاى خدا و از او طلب كنم تغيير امرى را كه در علم او گذشته است، ولكن از حق تعالى سؤال كردم كه: فضيلت دهد آن روزى را كه خدا هلاك مى كند او را در آن روز بر سايرروزها،تا آنكه احترام آن روز سنتى گردد و در ميان دوستان و شيعيان اهلبيت من،

پس حق تعالى وحى كرد به سوى من: اى محمد! در علم سابق من گذشته است كه فرا گيرد تو را و اهل بيت تو را محنتهاى دنيا و بلاها و ستمهای منافقان و غصب كنندگان از بندگان من، آن منافقانى كه تو خير خواهى ايشان كردى و به تو خيانت كردند، و تو با ايشان راستى كردى و با تو مكر كردند، وتو را ايشان صاف بودى و دشمنى تو را به دل گرفتند، و تو ايشان را خشنودكردى و تو را تكذيب كردند، و تو ايشان را برگُزيدى و تو را در بليه گذاشتند،

پس سوگند ياد مى كنم به حول و قوه و پادشاهى خود كه البته بگشايم به روى كسى كه غصب كند حق على را - كه وصى تو است بعد از تو - هزار در ازپست ترين طبقه هاى جهنم كه آن را (فيلوق) گويند و او را و اصحاب او را درقعر جهنم جاى دهم، جائى كه شيطان از مرتبه خود بر او مشرف شود و او رالعنت كند، و آن منافقان را در قيامت عبرتى گردانم براى فرعونهايى كه درزمان پيامبران ديگر بوده اند، و براى سائر دشمنان دين،

و ايشان را و دوستان ايشان را به سوى جهنم ببرم با ديده هاى كبود وصورتهاى غضبناك و درهم كشيده، با نهايت مذلت و خوارى و سرگردانى وپشيماني، و ايشان را به طور هميشگى و ابدالاباد در عذاب خود بدارم.

اى محمد! بدرستى كه همراه و وصى تو در منزلت تو، مىرسد به او بلاها ازفرعون زمان او و غصب كننده حق او كه جرأت مى كند بر من، و كلام مرا قلب وتبديل مى كند، و شركت به من مى آورد و مردم را منع مى كند از راه من وگوساله اى از براى امت تو برپا مى كند، و كافر مى شود و به من در عرش وعظمت و جلال من، بدرستى كه امر كرده ام ملائكه هفت آسمان خود را و شيعيان و محبين شما را كه:

عيد بگيرند روزى كه آن ملعون را هلاك مى كنم و امركرده ام ايشان را كه كرسى كرامت مرا نصب كنند در برابر بيت المعمور و ثناكنند بر من و طلب آمرزش نمايند براى شيعيان و محبان شما از فرزندان آدم.

و امر كرده ام ملائكه نويسندگان اعمال را كه در اين روز (از اين روز تا سه روز) قلم از مردم بردارند و ننويسند چيزى از گناهان ايشان را به خاطركرامت تو و وصى تو.

اى محمد! قرار دادم اين روز را عيد براى تو و اهل بيت تو و براى كسانى كه تابع ايشان هستند از مؤمنان و شيعيان ايشان، و سوگند ياد مى كنم به عزت وجلال و علو و منزلت و مكان خود كه عطا كنم كسى را كه عيد بگيرد اين روز رااز براى من، ثواب آنهايى كه به دور عرش احاطه كرده اند، و قبول كنم شفاعت او را بر خويشان او، و زياد كنم مال او را اگروسعت دهد در اين روز بر خودو عيان خود،

و هر سال در اين روز هزاران نفر از مواليان و شيعيان شما رااز آتش جهنم آزاد گردانم، و قرار دهم سعى ايشان را گرامى داشته شده، وگناهان ايشان را آمرزيده شده، و اعمال ايشان را قبول شده...

حذيفه گفت: پس برخاست رسول خدا صلى الله عليه و آله و سلم و به خانه ام سلمه رفت، و من برگشتم در حالى كه صاحب يقين بودم در كفر ثانى(عمر)،

تاآنكه بعد از شهادت رسول خدا صلى الله عليه و آله و سلم ديدم كه او چه فتنه ها برانگيخت، و كفر اصلى خود را اظهار كرد و از دين برگشت، و دامان بیحيائى و وقاحت را براى غصب امامت و خلافت بالا زد، و قرآن را تحريف كرد، وآتش در خانه وحى و رسالت زد، و بدعتها در دين خدا قرار داد، و سنت آن حضرت را بَدَل كرد، و شهادت حضرت امير المؤمنين عليه السلام را رد كرد، و فاطمه سلام الله عليها دختر رسول خدا صلى الله عليه و آله و سلم را تكذيب نمود،و فدك را غصب كرد، و يهود و نصارى و مجوس را از خود راضى نمود، و نور ديده مصطفى را به خشم درآورد و او را راضى نكرد، و جميع سنتهاى رسول خدا را ازبين برد، و تدبير كشتن امير المؤمنين عليه السلام را نمود، و جور و ستم رادر ميان مردم آشكار كرد، و هر چه خدا حلال كرده بود حرام كرد، و هر چه خداحرام كرده بود حلال كرد، و حكم نمود كه از پوست شتر درهم و دينار بسازند وخرج كنند، و سيلى به صورت فاطمه زهرا عليها السلام زد، و بر منبر حضرت رسالت به غصب و جور بالا رفت، و بر حضرت امير المؤمنين عليه السلام دروغ بست، و با آن حضرت دشمنى و معارضه كرد، و رأى آن حضرت را به سفاهت نسبت داد.

حذيفه گفت: پس حق تعالى دعاى مولاى مرا در حق آن منافق مستجاب گردانيد، و قتل او را بر دست كشنده او جارى ساخت. ...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ادامه روايت :

پس رفتم به خدمت حضرت امير المؤمنين عليه السلام كه آن حضرت را تهنيت ومبارك باد بگويم به خاطر كشته شدن آن منافق و واصل شدن او به عذاب وانتقام حق تعالى .

چون حضرت مرا ديد، فرمود: اى حذيفه! آيا به خاطر دارى آن روزى را كه آمدی به نزد سيد من رسول خدا صلى الله عليه و آله و من و دو سبط او حسن و حسين نزد او نشسته بوديم و با او اطعام مى خورديم، پس تو را راهنمايى و آگاه كردند بر فضيلت اين روز كه تو داخل شده بودى بر ايشان؟ گفتم بلى ، ای برادر رسول خدا! حضرت فرمود: به خدا سوگند كه اين (همان) روزى است كه حقتعالى در آن ديده آل رسول را روشن گردانيد و من براى اين روز هفتاد و دونام مى دانم.
حذيفه گفت: يا امير المومنين! دوست دارم كه اين نامهاى روز نهم ربيع الاول را از شما بشنوم.

حضرت فرمود: اى حذيفه!

اين روز، روز استراحت است ( كه مومنان از شر آن فاسق امان يافتند) ،

روز زائل شدن كرب و غم است،

روز غدير دوم است،

روز تخفيف گناهان شيعيان است،

روز بخشش است،

روز برداشتن قلم از شيعيان است،

روز در هم شكستن بناى كفر و عداوت است،

روز عقيقه است،

روز بركت است،

روز طلب خونهاى مؤمنان است،

(روز) عيد بزرگ خدا است،

روز مستجاب شدن دعاها است،

روز موقف اعظم است،

روز دورى جستن و پرهيز كردن از دشمنان است،

روز شرط است،

روز كندن (از خود جدا نمودن) لباس سياه است،

روز ندامت و پشيمانى ظالم است،

روز شكسته شدن شوكت مخالفان است،

روز نفى هموم است،

روز خشنودى است،

روز فتح و پيروزى است،

روز عرض اعمال كافران است،

روز ظهور قدرت خدا است،

روز پوشانيدن (عيوب) است،

روز عفو از گناه شيعيان است،

روز فرح و شادى شيعيان است،

روز سيراب كردن است،

روز توبه انابت و بازگشت به سوى حق تعالى است،

روز زكات بزرگ است،

روز فطردوم است،

روز قتال با كفار در راه خدا است،

روز گره خوردن آب دهان در گلوى مخالفان است،

روز خشنودى مؤمنان است.

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

سالروز آغاز ولايت و امامت وزعامت آخرين سحاب رحمت و يگانه ذريه ذخيره دودمان آل طاها،

حضرت مهـدي مـوعـود (عج) بر منتظران و چشم انتظــاران ظهــور تبريك و تهنيت باد.

مهديا!

جانها، شورانگيز از ياد دلرباي توست. شقايق هاي شادي بشر، در شبستان شيدايي تو مي كاود

و شايسته ترين بندگان خدا، شب ها و روزها، شرط تداوم حيات خويش را در آويختن به شاخه طوباي

محبت تو مي دانند.

يارا!

دلها به ياد تو مي تپد و روشني نگاه منتظران به افق خورشيد ظهور توست ... اي برترين افق براي

پرواز پرندگان آرزو، اي تجلي آبي ترين آسمان اميد، اي منتهاي برترين خيال هستي، اي آرمان همه

چشم انتظاران، دنيا نيازمند ظهور توست، و قلب انسانها به شوق زيارت روي دلرباي تو مي تپد.

اي قلب عالم امكان، بيا و گـَرد گامهايت را توتياي چشمانمان قرار ده. بيا كه نواي دل انگيز توحيدت را با

گوش جان شنواييم.

مولا جان بيا! ...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
اللهم عجل لولیک الفرج....مبارک باشه منتظران...!!

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای باغبان گل یاس و ای صاحب باغ انتظار ، چگونه می شود
منتظر بود؟ چگونه به كسی می گویند منتظر! ای صاحب دعای
فرج ، من بیا! بیا كه زمان ، تاب همیشه بودن را ندارد .
مهدی فاطمه بیا كه نوشته هایم بی منظور، چشمان خوانندگانش
را به بازی نگیرد . بیا كه دیگر تاب انتظار كشیدن قلمم به پایان خود
رسیده است بیا ، بیا كه دیگر رنگ سیاه قلم من ، همچون صدف هایم ،
سفید شده است و فقط رد پایش را بر كاغذم می گذارد ...
بیا كه دیگر من به سكوت رسیده ام و در انتهای جاده ی عاشقی به امید
آمدنت كاشانه زده ام .
به راستی مولای من ، « متی ترانا و نراك » ؟
آغاز امامت مهدی فاطمه مبارك باد .

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

شب جمعه شده مولا ٰ بگو جانا کجا هستی

منم غرق فراق و درد ٰ بگو مولا کجا هستی

همیشه یاد تو باشم ٰ کجا را بنگرم مولا

دعای ندبه می خوانم ٰ گل زهرا کجا هستی

شب تنهایی و هجران ٰ به گوشه قلب مایوسم

تو از امید می گویی ٰ بگو اقا کجا هستی

شب بی داد غیبت را ٰ نباشد مطلقی مولا

چه مهجورم چه غمگینم ٰ امیر ما کجا هستی

یکی درد و یکی درمان ٰ یکی وصل و یکی هجران

پسندم میل مولا را ٰ گل طاها کجا هستی

ز تنهایی دلم خون شد ٰ خدا را محرم رازی

بده توفیق پرواز ٰ تو عاشق بر خدا هستی

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

ویژه نامه آغاز امامت حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه

هزار و اندی سال است که مهدی(عج) “امام” شده است،
و منتظر است که منتظرانش “به خود بیایند” تا او بیاید…
عید تاجگذاری زیباترین، عادلترین، مهربانترین و تنهاترین شاه عالم مبارک باد

امروز، خورشید مهربان تر از همیشه بیدار می شود. روز از شانه های تو آغاز می شود تا جهان، بزرگی ات را ببیند؛ چون بزرگی ابراهیم خلیل علیه السلام در برابر بتانی که فرو ریختند.
ملکوت را در دست هایت به تماشا می گذارند تا رسولان بی رسالت دنیازده، بهشت را پیچیده در قنوتت به تماشا بنشینند.
جهان، خلاصه ای از لبخند توست که امامتت را تمام آبشارها قیام می کنند و جنگل ها قامت می بندند.
بزرگی؛ چون پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله . بزرگی؛ چون وحی، چون پدرانت ردای پیامبر صلی الله علیه و آله بر دوشت آواز عدالت سر می دهد و شمشیر سرْ شکافته پدر بزرگوارت علی علیه السلام ، در دست هایت مشق عشق می کند.
چشم هایت بوی مهربانی زهرا علیهاالسلام می دهد.
امروز، روز بزرگی توست؛ بزرگی تو بزرگ تر از تمام پیامبران است. بزرگی تو سال ها خواهد بود؛ بزرگی تو از ازل آغاز شده و با ابدیت به پایان می رسد.
خدا از امروز، تو را بزرگ تر از هر کسی می خواهد.
امروز از آن توست؛ مثل تمام فرداهای نیامده، مثل تمام دیروزها، مثل تمام روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها.
تمام فصل های سال، نامت را از بر کرده اند؛ مثل تمام درخت ها و آب ها.
امروز، روز آغاز مهربانی خداوند با دنیاست، روز مهربانی تو با جان های تشنه ما. امروز، روز آشنایی و آشتی لبخند و آینه هاست؛ روز شکوفا شدن گل های محمدی در دامنه نام شکوهمند تو. امروز، عطر گل های محمدی فراگیر می شود و باغ های عصمت، در شکوه امامتت شکوفه خواهند کرد، با نفس های معطرت.
امروز، فروردین ها از لبخند تو شکوفه خواهند داد و اردیبهشت ها با نفس هایت بهشتی می شوند.
ابدیت در تو خلاصه می شود و شادی، با لبخندت به نهایت کمال می رسد. بعد از امروز، جهان آغاز می شود؛ جهان از امروز، دوباره متولد خواهد شد.
پیش از این، نمرودها، رودهای آتش را گرداگرد زمین شعله کشیده بود؛ اما امروز با تو دنیا سربلند بیرون می آید از این همه آتش طغیان.
مانند ابراهیم خلیل، آتش ها را گلستان کرده ای. امروز، نوح، کشتی نجاتش را به دست تو می سپارد تا سینه سخت ترین توفان ها را به سمت ساحل های امن بشکافی.
ای منجی، ای یگانه منجی! از امروز، سکان هدایت بشر به دست توست. از امروز، شادی های ما آغاز خواهد شد؛ مثل غم های طولانی تو.
بر ما ببار، ای رحمت بی کران خداوند!
بر ما ببار که سال هاست کویر سینه هامان، تشنه باریدن زلال توست.
خدا كند كه بیایی....

بالا