·▪• دفتر مدیریت تالار ریاضی●•▪·

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
دوستان عزیز این تاپیک رو ایجاد کردم تا مسائل مربوط به این تالار رو اینجا بگین
اگر مدیریت این تالار تعیین شدن به صلاحدید خودشون تاپیک رو حذف یا ادامه بدن:gol:

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم کار شدن بچه ها که دست مدیریت نیست. خیلی تایپک ها وجود داره که طرف سوال کرده ولی اصلا ی دونه جواب هم نداره.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم افسون خانم
وجود چنین تاپیکی واقعا احساس میشد;)

یکی از مسائلی که هست اینه که کاربرها بدون توجه به مطالب موجود درتالار میان برای درخواست خودشون تاپیک جدا ایجاد میکنن
حتی برای پرسیدن یه سوال!!! واین نظم تالار رو بهم میزنه!

اینجا دوتاپیک مهم هست یکی برای مطرح کردن سوال درسی یکی هم برای درخواست جزوه کتاب ومقاله ریاضی.... که دوستان میتونن درخواستهاشون رو تو این دوتاپیک بیان کنن! مسلما اگه کسی کمکی از دستش بربیاد دراولین فرصت جواب درخواستشونو خواهد داد !

واینکه تالار پرشده از تاپیکهای قدیمی غیرمفید که باعث آشفتگی تالارشده!

لطفا این تاپیکهای قدیمی رو کاملا حذف کنید تااینجا نظم پیدا کنه و مطالب جدیدومفیدریاضی گذاشته بشه
تاپیکهای سوالی ویادرخواست کتابو جزوه رو هم با اون دوتا تاپیک مهم ادغام کنید...

تشکر...

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
ممنونم افسون خانم
وجود چنین تاپیکی واقعا احساس میشد;)

یکی از مسائلی که هست اینه که کاربرها بدون توجه به مطالب موجود درتالار میان برای درخواست خودشون تاپیک جدا ایجاد میکنن
حتی برای پرسیدن یه سوال!!! واین نظم تالار رو بهم میزنه!

اینجا دوتاپیک مهم هست یکی برای مطرح کردن سوال درسی یکی هم برای درخواست جزوه کتاب ومقاله ریاضی.... که دوستان میتونن درخواستهاشون رو تو این دوتاپیک بیان کنن! مسلما اگه کسی کمکی از دستش بربیاد دراولین فرصت جواب درخواستشونو خواهد داد !

واینکه تالار پرشده از تاپیکهای قدیمی غیرمفید که باعث آشفتگی تالارشده!

لطفا این تاپیکهای قدیمی رو کاملا حذف کنید تااینجا نظم پیدا کنه و مطالب جدیدومفیدریاضی گذاشته بشه
تاپیکهای سوالی ویادرخواست کتابو جزوه رو هم با اون دوتا تاپیک مهم ادغام کنید...

تشکر...

سلام
خواهش میکنم وظیفه بود انشالا که کارساز باشه برای دوستان

در مورد تاپیک ها هر کدوم که تاریخش جدید بوده تا حدودی ترکیب کردم از صفحه آخر تالار هم شروع کردم تاپیک های بی مورد و قدیمی رو منتقل کردم تاپیک های قدیمی
شروع کردم به مرتب کردن انشالا درست میشه

شما و بقیه دوستان هم اگه لطف کنین لینک تاپیک هایی که دیگه استفاده نداره بذارین اینجا زودتر میشه بهش رسیدگی کرد
ممنون از کمکتون:gol:

اون دوتا تاپیکی که گفتین ادغام کنم متوجه نشدم
میشه لینکشونو بذارین

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خواهش میکنم وظیفه بود انشالا که کارساز باشه برای دوستان

در مورد تاپیک ها هر کدوم که تاریخش جدید بوده تا حدودی ترکیب کردم از صفحه آخر تالار هم شروع کردم تاپیک های بی مورد و قدیمی رو منتقل کردم تاپیک های قدیمی
شروع کردم به مرتب کردن انشالا درست میشه

شما و بقیه دوستان هم اگه لطف کنین لینک تاپیک هایی که دیگه استفاده نداره بذارین اینجا زودتر میشه بهش رسیدگی کرد
ممنون از کمکتون:gol:

اون دوتا تاپیکی که گفتین ادغام کنم متوجه نشدم
میشه لینکشونو بذارین

بازم تشکر...

چشم من تاپیکهای قدیمی رو لینکشون رو اینجا میذارم تا حذف کنید

نه منظورم از دوتاتاپیک این بود که :یه سری تاپیکها اومدن فقط سوال مطرح کردن خواستم اونهارو منتقل کنین به تاپیک:

بیان ورسیدگی به درخواستهای ریاضی

ویه سری تاپیکها هم درخواست کتابو مقاله وجزوه ریاضی هست میخواستم اونهارو منتقل کنین به تاپیک:

منابع مطالعاتی ریاضی

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان درصورت مشاهده" لینک دانلود غیرقابل استفاده" لطفا گزارش کنید

هم چنین درصورتی که فایلی نیاز به پسورد داشت هم گزارش بدید تا اصلاح بشه

ممنون

sara delrouz

عضو جدید
سلام
اکثر لینک هایی کی واسه دانلود گذاشتین قابل استفاده نیست و ارم وطن دانلود دیده میشه
یا پاکشون کنین یا دوباره واسه دانلود بذارین
ممنونم

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
اکثر لینک هایی کی واسه دانلود گذاشتین قابل استفاده نیست و ارم وطن دانلود دیده میشه
یا پاکشون کنین یا دوباره واسه دانلود بذارین
ممنونم
سلام

دوست عزیز رو همون آرم وطن دانلود کلیک کنید تا صفحه دانلود براتون بیاد!

لینکها سالم هستن کمی دقت داشته باشید.

sara delrouz

عضو جدید
1انتقاد
چرا تو این تالار اینهمه تاپیک اضافی هست؟
چرا برای هرکدوم از زیر شاخه های ریاضی یه انجمن مانند درست نمیکنید که همه مسایل مربوط به اون اونجا باشه
مثلا یه انجمن جبر.یه هندسه......
منکه اینجا سرگیجه میگیرم
یکم بی نظمه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ااااااااااا
خوب نمیشه..
انقدر میچرخه اخرشم error میده

اوکی
لینک تاپیک و شماره پست مورد نظرتون رو اینجا بگذارید تا بررسی بشه

شما لینک تاپیک وشماره پست موردنظرتون که فرمودین لینک دانلودش ایراد داره رو اینجا قرارشد بذارید! نذاشتید؟!
1انتقاد
چرا تو این تالار اینهمه تاپیک اضافی هست؟
چرا برای هرکدوم از زیر شاخه های ریاضی یه انجمن مانند درست نمیکنید که همه مسایل مربوط به اون اونجا باشه
مثلا یه انجمن جبر.یه هندسه......
منکه اینجا سرگیجه میگیرم
یکم بی نظمه

- تاپیک اضافی! مثلا کدوم تاپیک؟!

- ایجاد این زیرتالارها مستلزم این هست که بحث وتاپیک درزمینه های مختلف ریاضی ایجادشده باشه!( البته مطالب مفید وکارا منظورم هست نه صرفا مطالب تکراری وکپی پیست از سایتهای دیگه!)

بنابراین چنانچه کاربران تالارفعالیت خوبی دراین زمینه داشته باشند ومطالب مفید وقابل ذکری قرارداده بشه این زیرتالارها نیز ایجاد خواهند شد.

مرواریدها

عضو جدید
سلام خسته نباشید.من کتاب یاجزوه روش عددی در جبر خطی با حل معادلا دیفرانسیل معمولی می خواستم ندونستم کجا بپرسم؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
کارت دارم یه لحظه پیغام خصوصی تو باز کن لطفا:gol::D

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی مدیر تالار ریاضی تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
به شدت فضای مسابقه ای در تالار ریاضی کم کار شده!
چرا؟

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
به شدت فضای مسابقه ای در تالار ریاضی کم کار شده!
چرا؟

سلام
در مورد مسابقه در پست های 175 و 177 پاسخ هایی گفته شد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/360193-·▪•گپ-و-گفتگوی-دوستداران-ریاضی●•▪·/page18
باز هم اشاره میکنم، مسابقه های فکری و ریاضی نیاز به فکر و مطالعه داره، 14 دور ثمره مدتی مطالعه و کار بوده، ادامه دادن مسابقه بدون مطالعه و درایت، باعث میشه مسابقه چیپ بشه. تالار ریاضی مثل همه قسمت های باشگاه مهندسان برای به اشتراک گذاری ایده ها و خلاقیت ها و .... به وجود اومده و اساسا یک نفر نمی تونه و نبایستی کل فضای تالار رو به تنهایی پیش ببره. مسابقات تالار ریاضی می تونه با همکاری اعضا شکل بگیره، در این مورد از پیشنهاد های خوب استقبال میشه، پیشنهاد ها رو بررسی می کنیم و بر اساس محتوا درجه بندی می کنیم، اگر در اشل مسابقات موجود باشه در ادامه همون تاپیک و اگر بالاتر یا پایین تر و یا نوع متفاوتی باشه در تاپیک جدیدی پذیرای علاقمندان خواهیم بود. ایجاد تاپیک با تایید مدیریت انجام میشه اما پیش بردش با اعضا و استارتر هست و رسیدگی به اسپم ها بر اساس گزارشاتی که صرفا در دفتر مدیریت تالار ریاضی گزارش بشند انجام میشه.

به طور خلاصه جواب سوال شما این میشه:
1- بی انگیزه گی اعضا
2- نبود وقت کافی به علت مشغله که باعث میشه مدیریت تالار به ناچار به وظیفه پاک سازی، مرتب سازی، اضافه کردن محتوی های علمی مثل کتاب و اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش ها محدود بشه.
3- نبود همت کافی در اعضا برای تعریف و پیش بردن مسابقه هایی در شان تالار ریاضی

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
در مورد مسابقه در پست های 175 و 177 پاسخ هایی گفته شد.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/360193-·▪•گپ-و-گفتگوی-دوستداران-ریاضی●•▪·/page18
باز هم اشاره میکنم، مسابقه های فکری و ریاضی نیاز به فکر و مطالعه داره، 14 دور ثمره مدتی مطالعه و کار بوده، ادامه دادن مسابقه بدون مطالعه و درایت، باعث میشه مسابقه چیپ بشه. تالار ریاضی مثل همه قسمت های باشگاه مهندسان برای به اشتراک گذاری ایده ها و خلاقیت ها و .... به وجود اومده و اساسا یک نفر نمی تونه و نبایستی کل فضای تالار رو به تنهایی پیش ببره. مسابقات تالار ریاضی می تونه با همکاری اعضا شکل بگیره، در این مورد از پیشنهاد های خوب استقبال میشه، پیشنهاد ها رو بررسی می کنیم و بر اساس محتوا درجه بندی می کنیم، اگر در اشل مسابقات موجود باشه در ادامه همون تاپیک و اگر بالاتر یا پایین تر و یا نوع متفاوتی باشه در تاپیک جدیدی پذیرای علاقمندان خواهیم بود. ایجاد تاپیک با تایید مدیریت انجام میشه اما پیش بردش با اعضا و استارتر هست و رسیدگی به اسپم ها بر اساس گزارشاتی که صرفا در دفتر مدیریت تالار ریاضی گزارش بشند انجام میشه.

به طور خلاصه جواب سوال شما این میشه:
1- بی انگیزه گی اعضا
2- نبود وقت کافی به علت مشغله که باعث میشه مدیریت تالار به ناچار به وظیفه پاک سازی، مرتب سازی، اضافه کردن محتوی های علمی مثل کتاب و اطلاع رسانی کنفرانس ها و همایش ها محدود بشه.
3- نبود همت کافی در اعضا برای تعریف و پیش بردن مسابقه هایی در شان تالار ریاضی

مسابقه استعدادت رو محک بزن واقعا یه مسابقه رویایی و سازماندهی شده بود. من نمیگم مثل اون باشه!
به نظرم یه مسابقه ساده برگزار بشه و کسی که جواب رو میذاره طراح سوال بعدی باشه؟
برنده ها نیاز به امتیاز یا جایزه خاصی ندارن! مثل مسابقات تالار کشاورزی

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مسابقه استعدادت رو محک بزن واقعا یه مسابقه رویایی و سازماندهی شده بود. من نمیگم مثل اون باشه!
به نظرم یه مسابقه ساده برگزار بشه و کسی که جواب رو میذاره طراح سوال بعدی باشه؟
برنده ها نیاز به امتیاز یا جایزه خاصی ندارن! مثل مسابقات تالار کشاورزی
بسیار هم خوب! تاپیک رو شروع کنین من هم تا جایی که بتونم کمکتون می کنم:gol: ;):smile:
فقط اسم تاپیک و نحوه پیش رفتن تاپیک رو همینجا به شور بشینیم تا شروع کنیم.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بسیار هم خوب! تاپیک رو شروع کنین من هم تا جایی که بتونم کمکتون می کنم:gol: ;):smile:
فقط اسم تاپیک و نحوه پیش رفتن تاپیک رو همینجا به شور بشینیم تا شروع کنیم.

"مسابقه سین جیم" خوبه؟

استارتر یه معما میذاره هر کسی تونست جواب کامل رو بده سوال بعدی رو مطرح میکنه و همینطور ادامه پیدا میکنه

مثل این تاپیک توی تالار کشاورزی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/369866-❀-مسابقه-ی-شناسایی-گیاهان-مرتعی-❀

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
برای هر سوال نهایتا یک هفته فرصت هست و اگر تا یک هفته بعد از مطرح شدن کسی نتونست جوابش رو بذاره طراح سوال جواب رو میده و یه سوال دیگه مطرح میکنه

سوالات بهتره معمایی باشن تا همه بتونن شرکت کنن نه فقط اونایی که ریاضی خوندن

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
"مسابقه سین جیم" خوبه؟

استارتر یه معما میذاره هر کسی تونست جواب کامل رو بده سوال بعدی رو مطرح میکنه و همینطور ادامه پیدا میکنه

مثل این تاپیک توی تالار کشاورزی
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/369866-%E2%9D%80-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B9%DB%8C-%E2%9D%80

برای هر سوال نهایتا یک هفته فرصت هست و اگر تا یک هفته بعد از مطرح شدن کسی نتونست جوابش رو بذاره طراح سوال جواب رو میده و یه سوال دیگه مطرح میکنه

سوالات بهتره معمایی باشن تا همه بتونن شرکت کنن نه فقط اونایی که ریاضی خوندن
بسیار هم عالی. خوبه، تاپیک رو بزنین، انشاءالله خوب پیش میره:gol:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
با همکاری دوست خوبم DDDIQ از همراهان عزیزی در تالار ریاضی تشکر می کنیم:
1- نازنین فاطیما به خاطر حضور مفید در تاپیک " بیان و رسیدگی به سوالات ریاضی و آمار"
2- بانو امین به خاطر حضور مفید و قبول مسولیت اجرای مسابقه ریاضی "سین جیم"
به هر کدوم از این بزرگواران 100 امتیاز هدیه شد :gol:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
با همکاری دوست خوبم DDDIQ از همراهان عزیزی در تالار ریاضی تشکر می کنیم:
1- نازنین فاطیما به خاطر حضور مفید در تاپیک " بیان و رسیدگی به سوالات ریاضی و آمار"
2- بانو امین به خاطر حضور مفید و قبول مسولیت اجرای مسابقه ریاضی "سین جیم"
به هر کدوم از این بزرگواران 100 امتیاز هدیه شد :gol:

:redface:
ممنونم
خیلی لطف کردین :gol:

بالا