·▪•●سوالات پيشنهادات و انتقادات مسابقه بهترين عکس مهندسی شيمی●•▪·

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

آخرین ویرایش:
سلام به همه مهندسين عزيز باشگاه مهندسان ايران

ممنون از بهتاش عزيز كه زحمت كشيدن و تاپيك رو زدند

همونجوري كه از اسم تاپيك مشخصه ، مربوط ميشه به مسابقه عكس

نحوه اجراي مسابقه به اين صورته كه ، هر سري توسط يكي از دوستان فعال يا مديران، اسمي از تجهيزات مهندسي شيمي انتخاب ميشه و شما عزيزان به مدت 2 هفته وقت دارين كه توي مسابقه شركت كنيد و در مورد همون موضوع پيشنهادي ، عكس بذاريد. بعد از دو هفته هم نظر سنجي برگزار ميشه تا برنده مشخص شه .

*شركت براي عموم آزاد است *

شرايط و قوانين شركت در مسابقه بهترين عكس مهندسي شيمي :

- سايز عكس حداقل 600 * 800 باشه
- هر شخص در هر سري فقط يك عكس ميتونه بذاره
- از قرار دادن عكسهاي شماتيك خودداري كنيد ( عكسهاي واقعي فقط مجازند)
-شرط شركت در مسابقه(قرار دادن عكس و راي دادن) داشتن حداقل 50 پست ميباشد

ميزان امتيازي كه برنده تعلق ميگيرد :

- برنده اي كه عكس اينترنتي ( سرچ در اينترنت ) داشته شامل 100 امتياز ميشه
-برنده اي كه عكسش با دوربين شخصي (ذكر مشخصات دوربين الزاميست) گرفته شده باشه ، شامل 150 امتياز ميشه
-برنده اگر از رشته مهندسي شيمي ( هر گرايشي) باشه 50 امتياز اضاف بر سايرين خواهد داشت

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
برای عموم آزاده خوب منم می خوام بیام:w16:
ولی بلد نیستم برم تقلب بگیرم:w12:

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
تو هم بیا. چیکارت میتونیم بکنیم. پارتی داری دیگه

k_siroos

مدیر بازنشسته
فکر خیلی خوبیه ؛ منتظریییییییییییییییم ....

راستی نیما نگفتی جایزش چیه . :whistle::gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
يه سوال.
عكسا بايد يه جوري به رشتمون ربط داشته باشه ديگه؟

يه سوال.
عكسا بايد يه جوري به رشتمون ربط داشته باشه ديگه؟
فلق جان ببخشيد سوالت رو منتقل كردم اينجا :redface:
اگه به رشته مربوط بشه بهتره ولي مسابقه عموميه . واسه همه رشته ها آزاده و در مورد اين موضوع هر عكسي كه مربوط به موضوع باشه مناسبه :)

phalagh

مدیر بازنشسته
فلق جان ببخشيد سوالت رو منتقل كردم اينجا :redface:
اگه به رشته مربوط بشه بهتره ولي مسابقه عموميه . واسه همه رشته ها آزاده و در مورد اين موضوع هر عكسي كه مربوط به موضوع باشه مناسبه :)
نه خواهش ميكنم.خودم فهميدم اشتباه كردم. خواستم حذفش كنم. اما خوب ديدم جوابش شايد برا اونايي كه اونجا پست دادن مهم باشه. و شايد نيان اينجا ببينن.به خاطر همين حذفش نكردم. شرمنده زحمت انتقالش افتاد گردن شما.:redface:
اما نيما جان اگه قرار باشه هر عكسي زده بشه كه اين مسابقه ميتونهه تو تالار عكس زده بشه.
ديگه لزومي نداره تو تالار مهندسي شيمي باشه.
فرضا اون عكشي كه شكار يه حيوون رو نشون دادهبود. ربطي به مهندسي شيمي نداره.
به نظرم اگه قراره تو تالار مهندسي شمي كه تالار تخصصي هست مسابقه اي گذاشته بشه. بايد عكسا هم يه جورايي به مهندسي شيمي ربط داشته باشن. وگرنه فرقي با مسابقه تالار عكس نميكنه.

نه خواهش ميكنم.خودم فهميدم اشتباه كردم. خواستم حذفش كنم. اما خوب ديدم جوابش شايد برا اونايي كه اونجا پست دادن مهم باشه. و شايد نيان اينجا ببينن.به خاطر همين حذفش نكردم. شرمنده زحمت انتقالش افتاد گردن شما.:redface:
اما نيما جان اگه قرار باشه هر عكسي زده بشه كه اين مسابقه ميتونهه تو تالار عكس زده بشه.
ديگه لزومي نداره تو تالار مهندسي شيمي باشه.
فرضا اون عكشي كه شكار يه حيوون رو نشون دادهبود. ربطي به مهندسي شيمي نداره.
به نظرم اگه قراره تو تالار مهندسي شمي كه تالار تخصصي هست مسابقه اي گذاشته بشه. بايد عكسا هم يه جورايي به مهندسي شيمي ربط داشته باشن. وگرنه فرقي با مسابقه تالار عكس نميكنه.
بله درسته ولي فقط اين موضوع اول رو يجوري انتخاب كرديم كه تقريبا عمومي باشه . عناويني كه واسه سري هاي آينده قراره انتخاب شه همشون تخصصي مهندسي شيمي هستند
الان قانونشون به تاپيك قوانين اضاف ميكنم :)
سوالي داشتي من در خدمتم :gol:

phalagh

مدیر بازنشسته
نه خوب.
همين موضوع ميتونه كلي عكس تخصصي داشته باشه.
من الان كلي عكس مربوط به همين موضوع دارم كه كاملا به رشتمه ما هم مربوطه.
به هر ميدوني كه تو خيلي از سمينارهاي محيط زيست كه برگزار ميشه بيشتر مقالات از طرف مهندسان شيمي ارائه ميشه.
به نظرم اگه همين موضوع هم تخصصصي باشه بهتره.

نه خوب.
همين موضوع ميتونه كلي عكس تخصصي داشته باشه.
من الان كلي عكس مربوط به همين موضوع دارم كه كاملا به رشتمه ما هم مربوطه.
به هر ميدوني كه تو خيلي از سمينارهاي محيط زيست كه برگزار ميشه بيشتر مقالات از طرف مهندسان شيمي ارائه ميشه.
به نظرم اگه همين موضوع هم تخصصصي باشه بهتره.
تخصصي باشه كه خيلي بهتره . واسه همينم به عنوان جايزه واسه مهندسين شيمي ،‌امتياز بيشتري در نظر گرفته شده چون توقع داريم كه تخصصي بذارن . حالا اين سري اوله شما ببخشيد . بايد قبل از مسابقه اعلام ميشد . ايشالا از سري بعدي زودتر اعلام ميكنيم :)

Mehr noosh

عضو جدید
با اینکه این مسابقه به رشتم مربوط نمیشه ولی منی که رشتم عمرانه میتونم توی این مسابقاتتون شرکت کنم؟
لطفا خواهشمندم دوباره هم یک مسابقه بگذارید.
ممنونم دوستای ماهم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
[موضوعات پیشنهادی مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی]

[موضوعات پیشنهادی مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی]

با سلام خدمت همه عزیزان

هر گونه پیشنهادی در مورد موضوعاتی مرتبط با مهندسی شیمی و رشته های مرتبط برای مسابقات بعدی دارید در این تاپیک بفرمایید .

با تشــــکر

P O U R I A

مدیر تالار
سری جدید مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی

سری جدید مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی

·▪•●سری جدید مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی●•▪·

با سلام خدمت همه دوستان و کاربران باشگاه مهندسان به ویژه بچه های مهندسی شیمی

می خواهیم با یاری و مشارکت شما عزیزان دور جدید مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی را آغاز کنیم .. برای هر گونه بهتر اجرا شدن این مسابقات خواهشا هر گونه پیشنهاد و انتقادی دارید بفرمایید تا در مورد آن بحث کنیم و مسابقات رو به بهترین نحو از سر بگیریم

پیشـــنهاد موضوع برای مسابقات : دوستان عزیز هر گونه پیشنهادی در مورد موضوع مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی دارید در تاپیک زیر مطرح فرمایید:
تاپیک : [موضوعات پیشنهادی مسابقات بهترین عکس مهندسی شیمی]

پیشنهاد در مورد عکس های ارسالی، از این بابت که از اینترنت برگرفته شده باشند و یا اینکه با دوربین شخصی خود کاربران باشد .
پیشنهاد بنده این است که به دلیل دانشجو بودن اکثر کاربران استفاده از عکس های موجود در اینترنت نیز مجاز باشد .. ولی یک امتیاز تشویقی به افرادی که با دوربین شخصی خود عکس گرفته باشند قائل خواهیم بود.

هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی در مورد نحوه برگذاری این مسابقات دارید در همین تاپیک مطرح بفرمایید.

با تشــــکر

seyedmahdi

عضو جدید
سلام .من از دوران کودکی کتابهایی که عکس داشتن رو دوست داشتم.در دوران دانشجویی هم کلا با کتابهایی که عکس نداشتن (مخصوصا عکس رنگی) خیلی رابطه دوستانه ای نداشتم و ندارم.
من یه سوال شرعی داشتم امکانش هست بدونم جایزه مسابقه چی هست؟این رو به منظور ایجاد انگیزه میپرسم.:D

fbarani67

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی پوریا جان از دعوتت:heart:منم با نظر شما موافقم.......چون ممکنه خیلیا درسشون تموم شده و یا اصلا دسترسی ب محیط های ازمایشگاهی نداشته باشن.نمونش خودم......
پس استفاده از تصاویر اینترنتی مجاز باشه بهتره:)

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی پوریا
خیلی عالیه
بهتر بود مسابقه زمانبندی شده و دوره ای باشه و عکس ها هم به صورت خصوصی ارسال بشن
هر دوره هم میتونین یه صنعت یا یه گرایش خاص به عنوان موضوع عکس درنظر بگیرید

P O U R I A

مدیر تالار
مرسی پوریا جان
جذابیتش البته به اینه که از تجربه شخصی باشه عکسا.
حالا باز باید دید که نتیجه چطور ازآب درمیاد;)
ممنون سودی جان .
بله .. قراره دوستانی که عکس از خودشون بذارن امتیازی اضافه بهشون تعلق بگیره .. ولی کمی صبر کنید تا ببینم قضیه امتیازات این مسابقات به چه صورتی توسط مدیریت تصویب میشه .
سلام .من از دوران کودکی کتابهایی که عکس داشتن رو دوست داشتم.در دوران دانشجویی هم کلا با کتابهایی که عکس نداشتن (مخصوصا عکس رنگی) خیلی رابطه دوستانه ای نداشتم و ندارم.
من یه سوال شرعی داشتم امکانش هست بدونم جایزه مسابقه چی هست؟این رو به منظور ایجاد انگیزه میپرسم.:D
خب می تونیم به دوستانی که برنده میشن امتیاز بدیم .. مثل بقیه مسابقات دیگر سایت .
اگه شما پیشنهاد دیگری به عنوان جایزه دارید میشنویم :D
مرسی پوریا جان از دعوتت:heart:منم با نظر شما موافقم.......چون ممکنه خیلیا درسشون تموم شده و یا اصلا دسترسی ب محیط های ازمایشگاهی نداشته باشن.نمونش خودم......
پس استفاده از تصاویر اینترنتی مجاز باشه بهتره:)
بله دیگه .. ولی این در صورتی جذابیت داره که همه دوستان شرکت کنن .. قرار داد عکس خیلی وقت شما رو نمی گیره .. ولی در نهایت ارشیو خوبی از عکس های مهندسی شیمی در سایت شکل می گیره که به درد خیلی ها می خوره .
مرسی پوریا
خیلی عالیه
بهتر بود مسابقه زمانبندی شده و دوره ای باشه و عکس ها هم به صورت خصوصی ارسال بشن
هر دوره هم میتونین یه صنعت یا یه گرایش خاص به عنوان موضوع عکس درنظر بگیرید
بله حتما .. زمان بندی می کنیم و عکس ها خصوصی جمع اوری میشه و بعد برای رای گیری نظر همه کاربران رو میگیریم وبهترین ها رو انتخاب می کنیم .
در نهایت هم همه عکسای ارسالی در تاپیکی جدا گانه آرشیو باشگاه میشن.
در ضمن .. برای اجرای مسابقات به کمک شما دوستان هم برای اجرای هر چه بهتر مسابقه نیاز داریم :D

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیشنهاد میکنم همه عیدی هایشان را بزارن روی هم به کسی که برنده میشه یه بستنی بخرن به نیابت از برنده بخورن و عکسش را براش ایمیل کنند :D

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
لطفا عکسایی بزارین که مهندسی شیمی باشه حتما نه شیییییییییییییییییییییییمی :D

سوال هر کسی فقط یه عکس میشه بفرسته؟

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا عکسایی بزارین که مهندسی شیمی باشه حتما نه شیییییییییییییییییییییییمی :D
سوال هر کسی فقط یه عکس میشه بفرسته؟

به نظرم مهندس شیمی میتونه حتی عکس خود رو عکس هواپیما و عکس مواد منفجره و عکس شامپو و صابوون را هم بزاره چون که همه اینها توی واحدهای درسی اش هست
مهندس شیمی درباره مواد سوخت داخل موتور جت درس میخونه و درس میده و مشاوره میده درباره روغن موتور داخل خودروها و گریس و روغن ترمز و دنده همچنین
درباره فرایند های ساخت انواع مواد شیمیائی چه توی آزمایشگاه و چه در مقیای صنعتی و چه توی مواد اولیه اش چه توی ساخت ماشین آلاتش ...

بهتر است به نظر من به جای اینکه بگوئیم عکس فقط مهندسی شیمی بگوئیم عکس فقط مهندسی شیمی نباشه از همه چیز باشه چون که مهندسی شیمی عمیق تر از انی است که صرفا به کلمه مهندسی شیمی محدود بشود، بلکه هر چیزی داخلش مهندسی شیمی دارد از موجودات زنده (بیو تکنولوژی) تا موجودات متحرک بیجان مانند خودروها و هواپیما و کشتی و کارخانجات و غیره همه از مهندسی شیمی جان گرفته اند.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم مهندس شیمی میتونه حتی عکس خود رو عکس هواپیما و عکس مواد منفجره و عکس شامپو و صابوون را هم بزاره چون که همه اینها توی واحدهای درسی اش هست
مهندس شیمی درباره مواد سوخت داخل موتور جت درس میخونه و درس میده و مشاوره میده درباره روغن موتور داخل خودروها و گریس و روغن ترمز و دنده همچنین
درباره فرایند های ساخت انواع مواد شیمیائی چه توی آزمایشگاه و چه در مقیای صنعتی و چه توی مواد اولیه اش چه توی ساخت ماشین آلاتش ...

بهتر است به نظر من به جای اینکه بگوئیم عکس فقط مهندسی شیمی بگوئیم عکس فقط مهندسی شیمی نباشه از همه چیز باشه چون که مهندسی شیمی عمیق تر از انی است که صرفا به کلمه مهندسی شیمی محدود بشود، بلکه هر چیزی داخلش مهندسی شیمی دارد از موجودات زنده (بیو تکنولوژی) تا موجودات متحرک بیجان مانند خودروها و هواپیما و کشتی و کارخانجات و غیره همه از مهندسی شیمی جان گرفته اند.

دقیقا همینه که شما فرمایش کردین

بالا