·▪•●سوالات و درخواست های نرم افزاری مهندسی شیمی ●•▪·

abolfazlealavi

عضو جدید
نرم افزار flaresim

نرم افزار flaresim

سلام . کل اینترنت را زیر و رو کردم ولی flaresim رو پیدا نکردم. فوریه . ممنون میشم اگه کسی داره

mohamad.63

کاربر فعال
دوست عزیز در این سایت عضو بشید و با سرچ flaresim این نرم افزار رو و خیلی های دیگه رو هم به صورت کرک شده دانلود کنید
البته چون سایت به زبان روسی هست اگه با گوگل کروم سایت رو باز کنید که خود کروم پیشنهاد ترجمه رو بالای صفحه میده که اگه Translate رو کلیک کنید کل سایت رو به انگلیسی ترجمه میکنه و یا اینکه آدرس سایت رو کپی کنید تو Google Translate که به انگلیسی ترجمه بشه

mataa

کاربر فعال
سلام

دوستان امروز نرم افزار hysys ورژن 3 رو خریدم . با کلی زحمت نصبش کردم اما نرم افزار اجرا نمیشه و ارور close program میده . مشکل کجاست ؟

اگه قابل حل نیست لطفا یه لینک دانلود سالم این نرم افزار رو بدید که دانلود کنم . ( یه ورژن که مشکل کرکش حل شده باشه )

ممنون

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

دوستان امروز نرم افزار hysys ورژن 3 رو خریدم . با کلی زحمت نصبش کردم اما نرم افزار اجرا نمیشه و ارور close program میده . مشکل کجاست ؟

اگه قابل حل نیست لطفا یه لینک دانلود سالم این نرم افزار رو بدید که دانلود کنم . ( یه ورژن که مشکل کرکش حل شده باشه )

ممنون
تاریخ سیستمت رو به سال 2009 برگردون عقب ببین ران میشه یا نه

mataa

کاربر فعال
سلام

ممنون

تاریخ سیستمت رو به سال 2009 برگردون عقب ببین ران میشه یا نه

نه دوست عزیز
اجرا نشد .

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز
اجرا نشد .
توی همین باشگاه هایسیس ورژن 3.2 هم هست، نصبش کن، کرکش هم کار می کنه، تاریخ سیستم رو حواست باشه باید قبل از 2010 قرار بدی تا ران بشه.

mataa

کاربر فعال
توی همین باشگاه هایسیس ورژن 3.2 هم هست، نصبش کن، کرکش هم کار می کنه، تاریخ سیستم رو حواست باشه باید قبل از 2010 قرار بدی تا ران بشه.

بی زحمت لینک تاپیک مربوط به دانلود رو بزارید .
جستجو کردم اما پیداش نکردم .
ممنون

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بی زحمت لینک تاپیک مربوط به دانلود رو بزارید .
جستجو کردم اما پیداش نکردم .
ممنون
اره منم سرچ کردم نتونستم پیداش کنم، به نظرم یه سر به این لینک بزن، عضویت ویژه بگیر و بهترین نرم افزار ها رو با کرک مطمئن دانلود کن:
http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=435&Title=HYSYS%203.2

zahra yari

عضو جدید
سوال درمورد رسم هندسه در گمبیت

سوال درمورد رسم هندسه در گمبیت

سلام به همه دوستان

من دارم یه کانالو تو گمبیت رسم می کنم که سه بعدیه و بالا و پایینش دوتا حجم قرار گرفتن,اول حجم زیریو ایجاد می کنم بعد اندازه ی کانالو از توش در میارم ولی وقتی این کارو میکنم دیگه کانالم یه

حفره میشه که ورودیو خروجی نداره اما باید داشته باشه,حالا چیکارش کنم؟
پیشاپیش ممنون ازهمگی :smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خواهش میکنم یکی جواب سوال من رو بده

از نرم افزار Aspen one 7.2 ،فقط process hysys رو برای ویندوز Xp نصب کردم. و مرحله Aspen Properties Database Configuration Tester رو هم اجرا کردم. تنها یک بار اول نرم افزار جواب داده هر بار که می خوام run کنم مجددا پیغام none of specified APDE databased are acessible . hence you can not use Aspen properties رو میده
چیکار کنم که مشکل حل بشه؟!!

آیا باید تمام نرم افزار ها رو نصب کنم؟!!

AMIN_XCD

عضو جدید

از نرم افزار Aspen one 7.2 ،فقط process hysys رو برای ویندوز Xp نصب کردم. و مرحله Aspen Properties Database Configuration Tester رو هم اجرا کردم. تنها یک بار اول نرم افزار جواب داده هر بار که می خوام run کنم مجددا پیغام none of specified APDE databased are acessible . hence you can not use Aspen properties رو میده

سلام

به احتمال زیاد مشکل در نصب صحیح نرم افزار می باشد که شما به درستی به دیتابیس اسپن دسترسی ندارید !

خوب چرا با خود دیتابیس هایسیس ران نمی گیرید ؟

Nazanin ss

عضو جدید
سلام دوستان
من یه سوال داشتم : اگر بخوایم چندتا طیفی که از دستگاه بهمون داده و تو فایل word و قابل تغییر نیست (چون دستگاه بهمون داده) بخوایم روی هم بندازیم( مختصات برای هر 3 تا طیف یکیه ولی pick ها فرق داره) باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم (توی اکسل و متلب نمیشه چون ما داده ایی نداریم)
لطفا لطفا اگه میدونید بهم کمک کنید

H-Engineer

عضو جدید

اگه منظورتون اینه که فقط هایسیس رو نصب کردین و الان ران نمیکنه، حذفش کنید، تمام پوشه های مربوط ه اون هم از درایوی که نثب کردین پاک کنید و مثل این فایل نصب کنید.

پیوست ها

• نصب.pdf
    3.3 مگایابت · بازدیدها: 0

asozhyan

عضو جدید
سلام
با نرم افزار digitizer نمودارهات رو به عدد تبديل كن و بعد تو اكسل كپي كن.
سلام دوستان
من یه سوال داشتم : اگر بخوایم چندتا طیفی که از دستگاه بهمون داده و تو فایل word و قابل تغییر نیست (چون دستگاه بهمون داده) بخوایم روی هم بندازیم( مختصات برای هر 3 تا طیف یکیه ولی pick ها فرق داره) باید از چه نرم افزاری استفاده کنیم (توی اکسل و متلب نمیشه چون ما داده ایی نداریم)
لطفا لطفا اگه میدونید بهم کمک کنید

malizadeh

عضو جدید
ProSimPlus® process simulator دانلود نرم افزار

ProSimPlus® process simulator دانلود نرم افزار

سلام دوستان عزير
كسي نرم افزار ProSimPlus® process simulator رو داره ممنون ميشم اگه راهنمايي كنين
مرسيييييييييييييييييييي

sepno

عضو جدید
درخواست نرم افزار OLGA

درخواست نرم افزار OLGA

سلام به همگی. این تاپیک و مشابه اون قبلا در سایت مطرح شده ولی لینکهایی که دوستان زحمت کشیده و گذاشته بودند قدیمی شده و فایل ها از سایت های آپلود حذف شده. بنابراین از دوستان درخواست دارم که نرم افزار OLGA همراه کرک رو اگه دارید لطفا دوباره در سایت قرار بدید. با تشکر

kianersi.sina

عضو جدید
سلام
دنبال برنامه CSMGem در زمینه هیدرات های گازی میگردم
نسخه کامل و تحت ویندوز

sepno

عضو جدید
سلام. دوستانی که نرم افزار OLGA رو دارن اگر ممکنه دوباره اون رو آپلود کنید چون در تاپیک های قدیمی لینک نرم افزار از سایتای آپلود حذف شده. ممنون

elahe-pr

عضو جدید
سلام دوستان
من دارم توی ASPEN یه فرآیند رو شبیه سازی میکنم که واکنش های اون کاتالیستیه و سینتیکشون خیلی پیچیدست. به خاطر همین مجبور هستم نرم افزار FORTRAN رو بهش لینک کنم. واسه شبیه سازی راکتور RPLUG رو انتخاب کردم و نوع واکنش ها رو هم USER انتخاب کردم ولی متأسفانه نمی دونم چطور میشه برنامه ای که توی فرترن نوشتم رو لینک کنم به اسپن. نحوه ی لینک کردن رو توی راهنمای USER MODEL گفته ولی من نمیفهمم چی میگه. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید یا اگه مثالی دارید که بتونه کمکم کنه بهم بدید.

H-Engineer

عضو جدید
سلام دوستان
من دارم توی ASPEN یه فرآیند رو شبیه سازی میکنم که واکنش های اون کاتالیستیه و سینتیکشون خیلی پیچیدست. به خاطر همین مجبور هستم نرم افزار FORTRAN رو بهش لینک کنم. واسه شبیه سازی راکتور RPLUG رو انتخاب کردم و نوع واکنش ها رو هم USER انتخاب کردم ولی متأسفانه نمی دونم چطور میشه برنامه ای که توی فرترن نوشتم رو لینک کنم به اسپن. نحوه ی لینک کردن رو توی راهنمای USER MODEL گفته ولی من نمیفهمم چی میگه. ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید یا اگه مثالی دارید که بتونه کمکم کنه بهم بدید.
من اینکارو چند وقته پیش برای کتابم میخواستم انجام بدم، متاسفانه یه سری اتفاق پیش اومد که نتونستم کار کنم. ولی کل اینترنتو بگردی از همین آموزش خود شرکت Aspen بهتر پیدا نمیکنی.

پیوست ها

• AspenPlusCustomizing.pdf
    851.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

"Che.Engineer"

عضو جدید
با سلام
یه خوراک شامل هیدروکربن های سبک تا c5 هستش.میخوام نمودار p vs t براش رسم کنم.تا pc , Tc رو واسش بدست بیارم.راهنمایی؟

kingr2r

عضو جدید
کمک برای انتخاب مدل ترمودینامیکی برای شبیه سازی!!

کمک برای انتخاب مدل ترمودینامیکی برای شبیه سازی!!

خوراکم شامل ترکیبات c8 و c9و c10 است/فشار 10بار ودما 240 سانتی گراد /انتخاب خودم chao seader است!! /با تشکر

diamondpersia

کاربر فعال
من میخوام تو متلب نموداری رسم کنم که conversion)x) بر حسب دما (T)هست.
معادله هم rate واکنش هست که تابع دما و کانورژن هست.موقعی که معادله r=k1*cA0*(1-xA)-k2*cA0*xA را وارد میکنم خطای* Error using
Inner matrix dimensions must agree.میدهد،لطفا کمک کنید چه کنم؟؟

"Che.Engineer"

عضو جدید
من میخوام تو متلب نموداری رسم کنم که conversion)x) بر حسب دما (T)هست.
معادله هم rate واکنش هست که تابع دما و کانورژن هست.موقعی که معادله r=k1*cA0*(1-xA)-k2*cA0*xA را وارد میکنم خطای* Error using
Inner matrix dimensions must agree.میدهد،لطفا کمک کنید چه کنم؟؟

باید قبل از ضرب و تقسیمت نقطه بذاری

fjafarvand

عضو جدید
کسی اینجا نرم افزار WinSim Design II داره؟ لطفا شیر کنین اگه دارین.ممنون میشم

آخرین ویرایش:

amirrmohamad

عضو جدید
نرم افزار CSMHYD

نرم افزار CSMHYD

بچه ها کسی با نرم افزار CSMHYD آشنایی داره.
این نرم افزار در بحث هیدراتها کاربرد داره.
اگه کسی خود برنامه یا آموزششو داره لطفا اعلام کنه

sarang

عضو جدید
سلام به همه دوستای گلم.واسه رضای خدا یه نفر ورزن قدیمی هایسیس را برام بذاره.مرسی

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستای گلم.واسه رضای خدا یه نفر ورزن قدیمی هایسیس را برام بذاره.مرسی

100 مگابايته سرچ كني همه جا گير مياد. ورژن 3.2 معروفترين و بهترين ورژن قديمي هستش