·▪•●سوالات و درخواست هاي درسي منابع آب فقط در اینجا مطرح شود●•▪·

engmr

عضو جدید
اندازه بخار اب

اندازه بخار اب

باسلام حداکثر وحداقل اندازه ذرات بخار اب چقدر میتونه باشه ممنون میشم جواب بدین

mohrtabari

عضو جدید
بچه ها یه سایتی پیدا کردم اطاعات زیادی درباره رشته مون داره. ادرسش www.waterse.ir

• Like
واکنش ها: n30e

آ ب

عضو جدید
سلام
من امسال بایدکنکور ارشد بدم تاچندروز ‍پیش میخواستم دروس مربوط به ارشد زهکشی رو شروع کنم برا خوندن که دوبه شک شدم بین منابع اب وزهکشی..البته قبلا دوبه شک بودم وتصمیم گرفتم ک زهکشی....امانمیدونم دوباره...دوستانی که منابع خوندن یا میخوان بخونن لطفا ی توضیحاتی بدن وکمکم کنن بتونم تصمیم قطعیمو بگیرم...اخه وقت زیادیم نمونده واسه استارت..

(M&M)

کاربر بیش فعال
سلام
من امسال بایدکنکور ارشد بدم تاچندروز ‍پیش میخواستم دروس مربوط به ارشد زهکشی رو شروع کنم برا خوندن که دوبه شک شدم بین منابع اب وزهکشی..البته قبلا دوبه شک بودم وتصمیم گرفتم ک زهکشی....امانمیدونم دوباره...دوستانی که منابع خوندن یا میخوان بخونن لطفا ی توضیحاتی بدن وکمکم کنن بتونم تصمیم قطعیمو بگیرم...اخه وقت زیادیم نمونده واسه استارت..

با سلام

من پارسال مثل شما بین این دو گرایش مونده بودم.ولی چون علاقه ام به آمار بیشتر از دروس مربوط به زهکشی بود منابع رو انتخاب کردم.

بنظر من شما هم پی علاقتون برید.البته بازار کار منابع بهتر از زهکشی هست.(ولی مطمئن نیستم)

امسال ظرفیت زهکشی روکم کردن و به منابع و سازه اضافه کردن.این به این معناست که جامعه بیشتر به دوگرایش منابع و سازه احتیاج داره تا به رهکشی!

اینا نظر بنده بود.

موفق باشید.

آ ب

عضو جدید
با سلام

من پارسال مثل شما بین این دو گرایش مونده بودم.ولی چون علاقه ام به آمار بیشتر از دروس مربوط به زهکشی بود منابع رو انتخاب کردم.

بنظر من شما هم پی علاقتون برید.البته بازار کار منابع بهتر از زهکشی هست.(ولی مطمئن نیستم)

امسال ظرفیت زهکشی روکم کردن و به منابع و سازه اضافه کردن.این به این معناست که جامعه بیشتر به دوگرایش منابع و سازه احتیاج داره تا به رهکشی!

اینا نظر بنده بود.

موفق باشید.
ممنون از راهنماییتون دوست خوبم..بازار کارمنابع چطوریه؟کجاهامیشه کارکرد؟مشاغل مربوط به این رشته فعالیتیه یافقط دفتری؟؟ممنون میشم ج بدین.

• Like

آ ب

عضو جدید
سلام دوستان..
جزوه ی منابع اب رو میخوام اگه کسی داره ممنون میشم دراختیارم قراربده..

• Like

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوست عزیز اگه ایمیلتونو بدین من جزوه دکترحداد رو دارم واستون میفرستم.

اگه امکانش باشه همینجا ضمیمه کنید تا شاید سایر دوستان هم بتونن استفاده کنن :)

• Like

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوستان..
جزوه ی منابع اب رو میخوام اگه کسی داره ممنون میشم دراختیارم قراربده..

سپاس

لینک مستقیم:

پیوست ها

• drhadad(watergroup.tk).rar
    3.9 مگایابت · بازدیدها: 0
  • Like

آ ب

عضو جدید
سلام
درمورد درس هیدرولوژی ابهای سطحی کل کتاب باید واسه کنکور منابع اب خونده بشه؟؟
درمورد هیدرولیک ازچه منبعی استفاده بشه بهتره؟؟

• Like

n30e

عضو جدید
سلام
درمورد درس هیدرولوژی ابهای سطحی کل کتاب باید واسه کنکور منابع اب خونده بشه؟؟
درمورد هیدرولیک ازچه منبعی استفاده بشه بهتره؟؟

واسه رشته منابع آب هیدرولوژی آبهای سطحی وزیرزمینی هستش که کتاب دکترامین علیزاده کافیه بخش هایی ک مربوط به این دوتا هستش و قسمتهای هواشناسیش .تستشم ک انتشارات دیباگران///واسه دروس سیالات و هیدرولیک و انهار هراستادی یه کتابی معرفی میکنه.ولی دوستم واسه کنکور فقط کتاب دیباگران ک تست داره رو خوند درصد خوبی ام زد ولی واسه اطلاعات بیشترجزوه استادتون رو بخونیدواسه سیالات و هیدرولیک کتاب افضلی مهرو واسه انهارکتاب ابریشمی خوبه.

آخرین ویرایش:

آ ب

عضو جدید
واسه رشته منابع آب هیدرولوژی آبهای سطحی وزیرزمینی هستش که کتاب دکترامین علیزاده کافیه بخش هایی ک مربوط به این دوتا هستش و قسمتهای هواشناسیش .تستشم ک انتشارات دیباگران///واسه دروس سیالات و هیدرولیک و انهار هراستادی یه کتابی معرفی میکنه.ولی دوستم واسه کنکور فقط کتاب دیباگران ک تست داره رو خوند درصد خوبی ام زد ولی واسه اطلاعات بیشترجزوه استادتون رو بخونیدواسه سیالات و هیدرولیک کتاب افضلی مهرو واسه انهارکتاب ابریشمی خوبه.
تست دیباگران هیدرولوژی رو گرفتم حس کردم بهم ریختس واسه همین نمیدونستم چ فصلایی روبخونم...افضلی مهرو ابریشمی رو دارم ولی تستاشونوتهیه نکردم...ب امیدموفقیت...بازم ممنون دوست خوب.

• Like

مریمs

عضو جدید
سلام
بر ای مدیریت منابع چه کتاب یا جزوه ای باید خوند؟ لطفا راهنمایی کنید

ali rajabi62

عضو جدید
سلام دوست عزیز
کتاب هیدرولوژی کاربردی دکتر علیزاده و همچنین هیدرولوژی دکتر مهدوی دانشگاه تهران کتابای خیلی خوبیه.

• Like

hadi.blue.chem

عضو جدید
سلام
سوال من درسی شاید نباشه
در مورد کیفیت آب آبیاری فضای سبزه(شامل چمن و درخت؛ نه درخت باغ، درخت های کاج و .. و درخت توت)
کسی از استانداردهای مجاز املاح این اب آبیاری خبر داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

• Like

amiralisarv

عضو جدید
سلام دوستام کسی فایل اموزشی سیستم داینامیک مرتبط با منابع آب داره؟؟؟

• Like

n30e

عضو جدید
سلام.دوستان کسی رو آب های زیرزمینی کارکرده؟اگه کسی کارکرده لطف می کنین بگین اینجا بعد من ایمیلمو بدم واسم بفرستین.میخام تو ایام عید ایشالا پروژشو به یه جایی برسونم.موضوعش اختیاریه.حالا من یه چنتا میگم.آزمایشات پمپاز/معادلات نفوذ/خشکسالی/شاخص های کیفی/

n30e

عضو جدید
سلام.کسی درمورد روش تحلیل ساختار ساسله مراتبیAHPمطلبی داره ؟؟لطفا اگه داشتین اینجا بزارین که من میخام روششو یادبگیرم.مرسی

El-Nino89

عضو جدید
سلام- لطفا درمورد منابع آزمون دکتری منابع آب اگه اطلاعاتی دارید دراختیار بذارید- ممنون

• Like

n30e

عضو جدید
سلام.لطفا اگه درمورد مدیریت ریسک خشکسالی مطلبی دارید دراختیاربذارید.متشکر:)

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
GIS for the assessment of the recharge potential zone by HF_Yeh, CH-Lee

GIS for the assessment of the recharge potential zone by HF_Yeh, CH-Lee

سلام- کسی مقاله GIS for the assessment of the recharge potential zone by HF_Yeh, CH-Lee داره؟

بفرمایید:gol:

پیوست ها

• 10.1007@s00254-008-1504-9 - Copy.pdf
    594.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

n30e

عضو جدید
سلام بی زحمت نرم افزار endnote ب همراه آموزش و نرم افزارexpertchoiceبه همراه آموزش را اگه لطف کنین ممنون میشم.

بالا