·▪•●سوالات و درخواستهای مرتبط با نانو در این قسمت مطرح شود●•▪·

·▪•●سوالات و درخواستهای مرتبط با نانو در این قسمت مطرح شود●•▪·

• حمایت های پایین و بد از محققیق

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    13

alireza002

عضو جدید
درخواست کمک یک سوال

درخواست کمک یک سوال

با سلام کسی میدونه چه روش هایی هستش که بشه پودر نانو ذرات نقره رو روی سطح فلزاهن رسوب گذاری کنیم
خواهشا کمک کنید...

alireza002

عضو جدید
سوال در مورد لایه نشانی روی فلز

سوال در مورد لایه نشانی روی فلز

سلام
میخواستم بدونم چه سایتی به صورت انلاین لایه نشانی نانو روی فلز رو انجام میده با تشکر...

bojol

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان کسی میتونه مقاله تولید نانو درات به روش تخلیه الکتریکی در مایع به من بده؟؟؟ممنون

a_samariha

عضو جدید
با سلام در نرم افزار X'Pert HighScore با استفاده از رابطه شرر چگونه میتوان اندازه ذرات را اندازه گیری کرد در صورت امکان روش آنرا اعلام فرمائید و اینکه آیا در شبکه سایتی وجود دارد که بصورت آنلاین بتوان رابطه شرر را بکار برد
باتشکر

M.Shimi84

عضو جدید
دوستان عزیزی که ناشر خوب میشناسن

دوستان عزیزی که ناشر خوب میشناسن

دوستان عزیزی که کتاب چاپ کردن یا ناشر خوب میشناسن لطف میکنن انتشاراتش رو معرفی کنن. دنبال انتشاراتی ای هستم که هم کارش عالی باشه و هم بی انصاف نباشه. ممنون از همگی

eng.che

کاربر فعال
دوستان عزیزی که کتاب چاپ کردن یا ناشر خوب میشناسن لطف میکنن انتشاراتش رو معرفی کنن. دنبال انتشاراتی ای هستم که هم کارش عالی باشه و هم بی انصاف نباشه. ممنون از همگی

سلام
موسسه ارشدان هست. من خودم باهاشون قرارداد بستم.
اینم شماره تماسشون:
415 0 46 66 021

eng.che

کاربر فعال
سلام
رابطه ی شرر که به صورت Untitled.jpg هست برای محاسبه اندازه ذره یا همون D نیاز به دونستن طول موج اشعه ایکس تابونده شده و Bp یا همون پهناي پيك ماكزيمم در نصف ارتفاعش هست. توی لینک زیر روش تعیین پهنای پیک ماکزیمم در نصف ارتفاع اومده
http://samankh.persiangig.com/.wyVStLuseB/نحوه حساب اندازه دانه.pdf

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
گرافن

سلام دوستان...کسی میدونه الکترون آزاد گرافن چطور میمونه؟؟یعنی وقتی پیوند تشکیل نمیده باید ناپایدار باشه خوب:((یه جا نوشته بود که با گروههای عاملی و هیدروژن پیوند میده)اما اگه هیچی در دسترسش نباشه چی؟

بالا