·▪•●درخواست کتاب های مرتبط با مهندسی پلیمر●•▪·

Fatima.engineer

عضو جدید
سلام اگه کسی pdf این کتابارو داره ممنون میشم در اختیارم بذاره.
principle of polymer engineering...by MCRUM
plastic engineering ...by R,J CRAWFORD
mechanics of materials ...by Hearn

Fatima.engineer

عضو جدید
ممنونم از لطفتون ولی نمیتونم فایلشو دریافت کنم:((((((

Principles of Polymer Engineering
N. G. McCrum, C. P. Buckley, C. B. Bucknall
:gol:

Plastics Engineering
R .J. Crawford

Mechanics of Materials Volume 1, Third Edition: An Introduction to the Mechanics of Elastic and Plastic Deformation of Solids and Structural Materials (v. 1)
E.J. Hearn

Fatima.engineer

عضو جدید
ببخشید.. ولی من اینجور که گفتید هم انجام دادم ولی باز نشد:(((( خیلی ضروریه واقعا نیازشون دارم:cry:

دونه دونه می زنید؛ اول یکی رو کامل دانلود کنید؛ بعد دومی بعد سومی!:gol: هر کدوم حدود 45 مگ هست+ چون از یک دیتابیس هست باید تک تک دانلود کنید نه همزمان!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام اگه کسی pdf این کتابارو داره ممنون میشم در اختیارم بذاره.
principle of polymer engineering...by MCRUM
plastic engineering ...by R,J CRAWFORD
mechanics of materials ...by Hearn

ممنونم از لطفتون ولی نمیتونم فایلشو دریافت کنم:((((((

دونه دونه می زنید؛ اول یکی رو کامل دانلود کنید؛ بعد دومی بعد سومی!:gol: هر کدوم حدود 45 مگ هست+ چون از یک دیتابیس هست باید تک تک دانلود کنید نه همزمان!

ببخشید.. ولی من اینجور که گفتید هم انجام دادم ولی باز نشد:(((( خیلی ضروریه واقعا نیازشون دارم:cry:

برای دانلود از لینک های بالا، باید در سایت باشگاه بصورت آنلاین بمونید! که مثلا حدود هر چند دقیقه یک بار رفرش کنید!
فایلها رو جای دیگه آپلود کردم:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ami!r

عضو جدید
سلام دوستان
کسی کتاب Polyurethanes Chemistry and Technology, saunder, Frisch داره؟ یا میتونه کمکم کنه که از کجا تهیه کنم؟
ممنون میشم

Hermione Granger

عضو جدید
سلام
ممنون میشم زحمت اینو بکشید :
https://www.amazon.com/Degradable-P...F8&qid=1482039255&sr=1-12&keywords=degradable
[h=1]Degradable Polymers: Production, Properties and Applications (Polymer Science and Technology)[COLOR=#555555 !important][/COLOR][/h]
by Tatiana G. Volova [COLOR=#555555 !important](Editor), [/COLOR]Ekaterina I. Shishatskaya [COLOR=#555555 !important](Editor), [/COLOR]Anthony J. Sinskey [COLOR=#555555 !important](Editor)[/COLOR]

https://www.amazon.com/Degradable-Polymers-Production-Properties-Applications/dp/1622578325/ref=sr_1_12?s=books&ie=UTF8&qid=1482039255&sr=1-12&keywords=degradable#customerReviews