·▪•●درخواست کتاب های مرتبط با مهندسی پلیمر●•▪·

hadi008

عضو جدید
کتابهایی که پیدا نمیشند

کتابهایی که پیدا نمیشند

منم ندارم تکنولوژی رنگ ورزین-رئولوژی و انتقال جرم بهمنیار و ... از کجا پیدا میشه؟تو کتابفروشی هم نیستن:confused:

unstoppable

کاربر بیش فعال
منم ندارم تکنولوژی رنگ ورزین-رئولوژی و انتقال جرم بهمنیار و ... از کجا پیدا میشه؟تو کتابفروشی هم نیستن:confused:
انتقال جرم بهمنیار رو من چند روز پیش خریدم...
البته میگفتن آخرین چاپش بود...
اگه تهرانی میدون انقلاب-انتشارات امیرکبیر یه سر بزن...

sattarjon

عضو جدید
سلام من ترجمه فارسی این کتاب را میخوام ،کسی میتونه کمکم کنه؟
مرسی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من ترجمه فارسی این کتاب را میخوام ،کسی میتونه کمکم کنه؟
مرسی

سلام
من خودم خریدمش.زنگ بزنین به پژوهشگاه پلیمر براتون میفرستش.من که خریدم قیمتش زیاد هم نبود.کتاب قطوری هم هست
تو گوگل سرچ کن پژوهشگاه رو و تلفنش رو گیر بیار.بعد زنگ بزن سفارش بده برات میفرستن

adaryabaz

عضو جدید
آقا از دوستان عزیز تقاضا دارم اگه کتاب شیمی پلیمر استیونز انتشارات دانشگاه اکسفورد دارند روکنند که بدخوری لازمش دارم.......

hesamagha

عضو جدید
با احترام کتاب [h=1]Poly(tetrahydrofuran)[/h] By Patricia Dreyfuss رو شدیدا نیاز دارم [h=1]Poly(tetrahydrofuran)[/h]

imiliu

عضو جدید
سلام دوستان
میخواسم ببینم کسی لینک دانلود کتاب polymer synthesis by paul rempp به زبان اصلی یا ترجمه شده ، داره یا نه؟

rahami

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز
بنده میخوام روی موضوع "کاربرد پلیمرها در مهندسی عمران" کار کنم و در حال حاضر هیچ منبعی ندارم.
هرکدوم از دوستان بتونه در مورد این سرفصل ها بهم منبع فارسی یا ترجیحا انگلیسی معرفی کنه بی نهایت ممنون میشم:
معرفی پلیمرها،مقایسه خواصش با سایر مواد،کاربردش در سازه، راه، آب و خاک،مطالعات موردی.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بلورینگی در پلیمرها به چه معناست؟ PP بلوری یعنی چه؟

بلورینگی یا همون کریستالیزاسیون به معنای ارایش یافتگی منظم زنجیرها در کنار هم هست.عکسهایی هم برای فهم این مساله هست.مثلا به کتاب خواص فیزیکی نیلسن مراجعه کنین عکس کاملی گذاشته.
پ پ 50 درصد بلوری یعنی اینکه نیمی از زنجیرهای ارایش یافتگی منظم دارن.بقیشون بیشکل(امورف) هستن.
ی ظرف ماکارونی رو در نظر بگیر.بعضی از رشته های ماکارونی در کنار هم قرار گرفتن و مرتبن(نواحی بلوری) یا مثلا بخشی از دو رشته با هم موازی هستن.جاهایی هم که رشته ها پیچ در پیچ میشن و شکل نامرتبی میگیرن میشه بخشهای امورف

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی از شماها کتاب شیمی و تکنولوژی مواد رنگرزی 2 که عنوانش هست: رنگرزی الیاف مصنوعی و استات سلولز - نویسندش هم خسروی و قرنجیک هست
و همچنین کتاب تکنولوژی جوهرهای چاپ که عنوانش هست: مرجع جوهر چاپ - نویسندش هم کریس اچ ویلیامز هست. داره؟

لطفاً هر کسی داره دریغ نکنه . . واقعاً بهش نیاز دارم . ممنون.

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من به شدت به کتاب میدل من نیاز دارم . کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟؟
سلام
کتاب انتقال جرمش یعنی؟
خب زنگ بزنین کتابفروشیای تهران سفارش بدین
یا اینکه اسم انتشاراتش رو پیدا کنین زنگ بزنین مستقم همون جا

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من به شدت به کتاب میدل من نیاز دارم . کسی می تونه کمک کنه ؟؟؟؟
داداش انتشارالت دانشگاه امیرکبیره
بفرما این شمارش:66498868-021
زنگ بزن سفارش بده برات میفرستن
من خودم کتاب ش ف پلیمرها رو همینجوری گرفتم

sahar es

عضو جدید
مهندسی پلاستیک

مهندسی پلاستیک

سلام دوستای گلم شدیدا به کتاب مهندسی پلاستیک مهرداد کوکبی نیاز دارم نمیتونم پیداش کنم ممنون میشم از کمکتون

sahar es

عضو جدید
سلام .من شدیدا ب این کتاب احتیاج دارم ولی پیداش نمیکنم .میشه لطف کنین میل کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام دوستان .
اسم کامل کتاب و نویسنده اون رو با لینک امازونش قرار بدید شاید بنده دسترسی داشته باشیم.

M_Malek

عضو جدید
لطفا اگر پی دی اف این کتابارو دارین ممنون میشم در اختیارم قرار بدید

Handbook of polymer reaction engineering (meyer 2005
Principal of polymerization Engineering (odien 2004