·▪•●درخواست مقالات مربوط با مهندسی پلیمر را در این تاپیک مطرح فرمایید●•▪·

arash.arya43

عضو جدید
دکتر عیسی یاوری

دکتر عیسی یاوری

دوستان من هر چی سرچ میکنم تمام مقالات دکتر عیسی یاوری در 2008 رو نمی تونم پیدا کنم دستم به دامنتون همش 5 روز مونده اینم ایمیلم arshia_26old@yahoo.com

تو رو خدا کمک کنین .ممنون

آخرین ویرایش:

Mohsen89

عضو جدید
دوستان من هر چی سرچ میکنم تمام مقالات دکتر عیسی یاوری در 2008 رو نمی تونم پیدا کنم دستم به دامنتون همش 5 روز مونده اینم ایمیلم arshia_28old@yahoo.com

تو رو خدا کمک کنین .ممنون

شما رشتت که مهندسی برقه که.
در این صفحه همه ی مقاله هاش هست (همش در یه صفحه جا نشده و پایین صفحه next داره)
http://academic.research.microsoft.com/Detail?entitytype=2&searchtype=2&id=7482966

با مقاله هاش حال نکردم خیلیاش اصلا citation نخورده

arash.arya43

عضو جدید
راستش واسه خودم نیست مال دادشم هست یه چیزی خواستن کل نت رو زیررو کردم نبود به نظرم ایشون مترجم بودن اگه کسی داره بگه لطفا

angel1

عضو جدید
کاربرد پلیمرها در صنایع دفاعی

کاربرد پلیمرها در صنایع دفاعی

سلام.کسی میتونه کتاب یا مقاله در رابطه با کاربرد پلیمرها و کامپوزیت ها در صنایع دفاعی معرفی کنه؟ممنون :)

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

siminb

عضو جدید
سنتز لاکتیک اسید

سنتز لاکتیک اسید

سلام. کسی هست من و واسه سنتز لاکتیک اسید راهنمایی کنه ؟

fatemeh_polymer

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام دوستان، من دانشجوی ترم 3 کارشناسیم! :smile:
از کجا میتونم مقاله های سنتز پلیمرها سال 2013 رو پیدا کنم؟؟ (زبان اصلی باشه):(
اگه کسی داره، همینجا بذاره هم ممنون میشم!:gol:

angel1

عضو جدید
غشاهای نانوکامپوزیتی

غشاهای نانوکامپوزیتی

سلام.کسی میتونه در مورد غشاهای نانو کامپوزیتی به من مقاله یا منبعی معرفی کنه؟؟
ممنون :gol:

atrekhosh

عضو جدید
درخواست مقاله علمي

درخواست مقاله علمي

با سلام مقاله علمي در مورد بررسي خواص و كاربرد رزينها در ساختار كامپوزيتها ميخواهم

sarahgn

عضو جدید
اول از سایت ساینس دایرکت عنوان مقالات رو سرچ کنید در حال حاضر به دلایلی در دانشگاهها هم این سایت مقالات کامل رو نمیده اما میتونید لینک چکیده مقاله رو با هر اینترنتی بردارید و در سایت زیر عضو بشید بعد اونجا لینک رو وارد کنید تا مقاله رو به شما بده.
paperdl.com
موفق باشید.

el naz

عضو جدید
دوستان من یه مقاله کامل درباره کاربرد نشاسته در صنعت لاستیک می خوام

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان، من دانشجوی ترم 3 کارشناسیم! :smile:
از کجا میتونم مقاله های سنتز پلیمرها سال 2013 رو پیدا کنم؟؟ (زبان اصلی باشه):(
اگه کسی داره، همینجا بذاره هم ممنون میشم!:gol:
سلام. بهترین مرجع برای شروع سرچ همین گوگل و گوگل اسکولاره، توی گوگل عمومی برات سرچ میکنه اما اگه همون کیورد رو توی گوگل اسکلار بزنی فقط مقالات رو سرچ میکنه، سمت چپ میتونی تاریخ سرچ رو بذاری 2013 یا هر زمانی که خواستی.
مرحله بعد می تونی توی دیتابیس های معروف، مثل ساینس دایرکت، اشپرینگر،ACS، RSC و ...بگردی، که برا این کارم برو توی سایتشون و کلمات مختلف رو با املای درست سرچ کن. اگر تونستی مقالات رو بگیری که هیچ، اگرم که نه، اینجا درخواستت رو بده، بچه ها برات دان می کنن.

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
می دونم دیره این جوابا ولی خب داشتم دور می زدم گفتم شاید اینا بدرد بچه ها بخوره;):D

motazedianz

عضو جدید
ساخت بالن های هوایی ارتفاع بالا

ساخت بالن های هوایی ارتفاع بالا

با سلام.مقاله ای برای ساخت بالن های پلیمری ارتفاع بالا می خواستم.

motazedianz

عضو جدید
نفوذپذیری هلیم بر پلیمرها خصوصا پلی یورتان

نفوذپذیری هلیم بر پلیمرها خصوصا پلی یورتان

با سلام مقاله در مورد نفوذپذیری هلیم بر پلی یورتان میخواستم

polymer77

عضو جدید
[h=2]تایر بدون هوای ضد پنچری پلیمری در خودروهای همه جا روی نظامی[/h]
~~یک شرکت سازنده «خودروهای همه‌جارو» فروش خودروهای MV850 مجهز به لاستیکهای ضد پنچر TerrainArmor را به نیروهای عملیات ویژه آمریکا آغاز کرده است.
به گزارش ایسنا، شرکت Polaris همچنین قصد دارد یک نسخه خرده فروشی از لاستیکهای بدون هوای خود را به زودی عرضه کند.
این فناوری جدید ترکیبی از چرخ و لاستیک بوده که شامل یک نوار آج لاستیکی است که توسط یک شبکه پلیمری برای ساختار پشتیبانی شده و همچنین مانند یک لاستیک پر باد در زمان حرکت بر روی موانع برای ارائه ضربه‌گیری قادر به تغییر شکل است.
این شرکت مدعی است که لاستیکهای بدون هوا می‌توانند بدون پاره شدن در برابر یک گلوله سلاح 50 کالیبری مقاومت کنند.
این لاستیکها با حرکت در طول بیش از 1600 متر در مسیرهای خارج از جاده مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.
به گفته سازندگان، آنها اکنون در حال کار بر روی نسخه‌هایی از لاستیک هستند که با خودروهای دیگر در خط تولید این شرکت سازگار بوده و فروش آنها به مشتری در شش ماه اینده آغاز خواهد شد.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
تایر بدون هوای ضد پنچری پلیمری در خودروهای همه جا روی نظامی

~~یک شرکت سازنده «خودروهای همه‌جارو» فروش خودروهای MV850 مجهز به لاستیکهای ضد پنچر TerrainArmor را به نیروهای عملیات ویژه آمریکا آغاز کرده است.
به گزارش ایسنا، شرکت Polaris همچنین قصد دارد یک نسخه خرده فروشی از لاستیکهای بدون هوای خود را به زودی عرضه کند.
این فناوری جدید ترکیبی از چرخ و لاستیک بوده که شامل یک نوار آج لاستیکی است که توسط یک شبکه پلیمری برای ساختار پشتیبانی شده و همچنین مانند یک لاستیک پر باد در زمان حرکت بر روی موانع برای ارائه ضربه‌گیری قادر به تغییر شکل است.
این شرکت مدعی است که لاستیکهای بدون هوا می‌توانند بدون پاره شدن در برابر یک گلوله سلاح 50 کالیبری مقاومت کنند.
این لاستیکها با حرکت در طول بیش از 1600 متر در مسیرهای خارج از جاده مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.
به گفته سازندگان، آنها اکنون در حال کار بر روی نسخه‌هایی از لاستیک هستند که با خودروهای دیگر در خط تولید این شرکت سازگار بوده و فروش آنها به مشتری در شش ماه اینده آغاز خواهد شد.

خیلی جالبه
پلیمر مورد استفاده رو نمیدونین
کدوم پلیمر مقاومتره؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
خیلی جالبه
پلیمر مورد استفاده رو نمیدونین
کدوم پلیمر مقاومتره؟
بلهه ... خیلی جالبه ... تازه .. عکسش از خودش جالب تره !! من که اصلا فکر نمی کردم اینجوری باشه !!! واقعا جالبه !!

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
بلهه ... خیلی جالبه ... تازه .. عکسش از خودش جالب تره !! من که اصلا فکر نمی کردم اینجوری باشه !!! واقعا جالبه !!

من برا پایان نامم رو پلیمر پلی یورتان کار میکنم عایا این نیست هوووووووووووووم

polymer77

عضو جدید
[h=1]رزین چیست؟[/h]

رزین ترکیبی طبیعی یا مصنوعی است که بسیار چسبناک است و تحت شرایطی سخت می شود. معمولاً در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی شود. این ترکیب به طرق گوناگون طبقه بندی می شود که بستگی به ترکیب شیمیایی ومورد مصرف آن دارد. همچنین کاربردهای زیادی در هنر، تولید پلیمر و غیره دارد و مصرف کنندگان زیادی روزانه با محصولات حاوی رزین سر و کار دارند.

رزین طبیعی از گیاهان بدست می آید. بهترین نمونه آن شیره درخت کاج است که بوی تند ترکیبات ترپن را دارد.همانطور که می دانید این ماده بسیار چسبنده است ولی در اثر گذشت زمان سفت می شود. تعدادی از گیاهان دیگر نیز رزین تولید می کنند و این مواد هزاران سال است که مورد استفاده بشر قرار گرفته است. بعضی گیاهان ماده ای مشابه به نام صمغ تراوش می کنند که با آب واکنش نمی دهد و نرمتر و انعطاف پذیرتر است.
رنگ رزین گیاهی از شفاف تا قهوه ای تیره متغیر است و میزان سختی و کدورت آن متفاوت است. بعضی از آنها بشدت فرار هستند چون حاوی ترکیبات ناپایدارند. اشتباه در تشخیص درختان رزین دار نیز گاهی می تواند باعث حوادث ناگوار شود، چون بعضی از آنها حاوی هپتان هستند که هیدروکربنی قابل اشتعال و انفجار است.
ماده معروف و زینتی کهربا نیز در اثر سخت شدن رزین گیاهی بدست می آید و اغلب به رنگ طلایی تیره یافت می شود که رنگ متعارف رزینهای گیاهی است. کهربا در رنگهای نادر دیگری مانند آبی نیز دیده می شود.
هزاران سال است که بشر از رزینهای طبیعی استفاده می کند. رزین کاج برای درزگیری قایقها، مومیایی کردن اجساد، ظروف غذا و مصارف دیگر استفاده شده است. همچنین در ساخت لاک، جلا، جوهر،عطر، جواهر و بسیاری از اشیاء دیگر مورد استفاده است.
با پیشرفت تکنولوژی، بشر پی برد که این ماده می تواند به پلیمر تبدیل شود و کمی بعد از آن رزینهای مصنوعی کشف شد.در اکثر موارد پلیمرها با رزینهای مصنوعی ساخته می شوند که ارزانتر و تصفیه آنها راحت تر است. انواع رزینهای مصنوعی پایدارتر، قابل پیش بینی تر و یکنواخت تر از رزینهای طبیعی هستند چون تحت شرایط کنترل شده ساخته می شوند و امکان تولیدات ناخالص در آن وجود ندارد. آنها از طریق ترکیب کردن مواد شیمیایی در آزمایشگاه ساخته می شوند و نتیجه واکنش تشکیل ترکیبات چسبناک است. این ماده می تواند در تولید پلاستیک، رنگ و بسیاری از مواد مشابه بجای رزین طبیعی مصرف شود.

smonjia

عضو جدید
در خواست کتاب

در خواست کتاب

سلام دوستان
من در مورد خواص ویسکوالاستیک پلیمر ها یک سری مسآله جامع همراه با حل که کل خواص ویسکوالاستیک پلیمرها رو پوشش بده میخواستم ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکم کنه نیاز فوری به این مسایل دارم.

adaryabaz

عضو جدید
سفارش مقالات علمی

سفارش مقالات علمی

سفارش انواع مقالات علمی در زمینه شیمی و مهندسی پلیمر پذیرفته می شود...:w18:

ماه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم من مقاله درمورد نانوکودهای شلاته شده فارسی میخواستم ممنون میشم منو راهنمایید کنید متشکرم

بالا