·▪•●درخواست مقالات مربوط با مهندسی پلیمر را در این تاپیک مطرح فرمایید●•▪·

adaryabaz

عضو جدید
سلام عزیز:w18:
اکثر مقالات فارسی رو می تونی تو سایت کاملwww.civilica.com سرچ کنی
یاسایت جهاد دانشگاهی sid.ir یا سایت www.[B]irandoc[/B].ac.ir که تمام پایان نامه ها ثبت می شه ....

mohsen239

عضو جدید
نانو کامپوزیت

نانو کامپوزیت

دوستان در مورد نانو سیلیکا و رزین اپوکسی میتونید کمک بدین؟؟

polymer77

عضو جدید
شکست انحصار توليد ميکروبالن هاي پليمري با بومي سازي آن در کشور محقق شد.
به گزارش گروه دفاع و امنيت مشرق به نقل از واحد مرکزي خبر، ميکرو بالن هاي پليمري ، در واقع توپ هاي کوچکي در ابعاد 50 تا 100 ميکرون اند که فضاي داخلي آنها از گاز پر شده است . ميکروبالن ها در صنايع مختلفي نظير صنايع نظامي ، هوافضا ، دارويي ، ساختماني و ... کاربرد دارند .علي اکبر يوسفي رئيس پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران گفت : تاکنون توليد اين مواد در انحصار چند کشور خارجي بود اما محققان اين پژوهشگاه با تلاش و همت خود توانستند پس از 2 سال تحقيق اين مواد را توليد کنند .محمد عطايي پژوهشگر و عضو هيات علمي پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران هم گفت : اين مواد راهبردي بيشتر در صنايع نظامي و ساخت قطعات سبک با استحکام زياد و در صنايع هوا فضا کاربرد دارد .وي گفت : تعبيه اين مواد در باک هواپيما باعث مي شود ، اگر باک بر اثر ضربه اي دچار ترک خوردگي يا شکاف شد ، اين مواد به طور خودکار اقدام به ترميم قسمت آسيب ديده کنند .اين پژوهشگر يکي ديگر از کاربردهاي اين مواد را در صنايع دارويي عنوان کرد و افزود : قرارگرفتن داروها درميکروبالن ها باعث مي شود ، رهايش دارو در بدن بيمار تنظيم شود و اثر بخشي آن مدت زمان طولاني تري تداوم يابد .عضو هيات علمي پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران گفت : استفاده اين مواد در صنايع خانگي نيز مي تواند مانع از خروج صداهاي ناهنجار شود ، همچنين اين مواد مي تواند از انتقال حرارت در ساختمان ها جلوگيري کند . استفاده در صنايع آرايشي و بهداشتي ، معدن و راه سازي و ساخت بدنه زير دريايي ها از ديگر کاربرد ميکروبالن هاي پليمري است .عزيز الله نودهي پژوهشگر و عضو هيات علمي پژوهشگاه پليمر و پتروشيمي ايران گفت : تحريم ها باعث شد واردات اين مواد به کشور با محدوديت هاي مواجه شود ، اما توان متخصصان ايراني توليد اين مواد را در کشور امکان پذير کرد .وي افزود : هم اکنون توليد نيمه صنعتي اين مواد در کشور آغاز شده و پيش بيني مي شود تا چند ماه آينده اين ماده راهبردي به توليد انبوه برسد .با توليد اين ماده مي توان سالانه از خروج ميليون ها ارز از کشور جلوگيري کرد .

parifam

عضو جدید
سلام دوستان سایتی موجود هست که بشه مقالات رو به صورت رایگان دریافت کرد ؟؟؟؟؟؟

parifam

عضو جدید
درخواست مقاله یا هر چی

درخواست مقاله یا هر چی

یه سلام گرم بهاری به دوستای مجازیم:w14:
تصمیم دارم پژوهشی درباره عایق های صوتی داشته باشم (برای پروژه) نیاز به مقاله فارسی یا لاتین یا حتی کتاب دارم
ممنون میشم کمکم کنین:smile:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام. من پاورپوینت یا مقاله فارسی در مورد نانو خاک رس و همچنین گرافن میخواستم
سلام
تاپیک های زیر رو مطالعه کنید:
تاپیک: بررسي خواص ويسكوالاستيك نانو ذرات خاك رس ديسپرس شده در پلي تترا متيلن اتر گليكول 1000
تاپیک: نانوکامپوزيت هاي خاک رس - پليمر
تاپیک: مقاله گرافن
تاپیک: گرافن، یک استثنا
تاپیک: گرافن و کاربرد آن

vefasiz

عضو جدید
ببخشيد كه خيلي دير اين تاپيك رو ديدم ولي از اين سايت ميتونين از ‍‍ورنالهاي معروف مثل ScienceDirect ،Wiley ،Springer ،IEEE ،Emeraldو...دانلود كنين اونهم رايگان
http://elearnica.ir/
موفق باشيد

hmch

عضو جدید
پلی استایرن

پلی استایرن

سلام. من عضو جدید تالار هستم.
بنده باید یک تحقیق حدودا بیست صفحه ای در رابطه با پلیمریزاسیون استایرن انجام دهم. در رابطه با نحوه ی پلیمریزاسیون و چگونگی انجام واکنش ها، انواع روشهای پلیمریزه شدن، کاربرد محصولات حاصل از روشهای مختلف پلیمریزاسیون و ...
کسی می تونه منو راهنمایی کنه؟
ممنون

npolymer

عضو جدید
ببخشيد كه خيلي دير اين تاپيك رو ديدم ولي از اين سايت ميتونين از ‍‍ورنالهاي معروف مثل ScienceDirect ،Wiley ،Springer ،IEEE ،Emeraldو...دانلود كنين اونهم رايگان
http://elearnica.ir/
موفق باشيد
برای گرفتن مقاله از ScienceDirectپسورد می خواد.اگه مقاله خاستین برین تو قسمت مقاله های درخواستی مهندسی شیمی ScienceDirectوآدرس مقاله رو بدین براتون رو سایت می زارند

hmch

عضو جدید
سلام
یعنی هیچکس نمی تونه به من کمک کنه؟ من دنبال یک مقاله ی مفید و مختصر می گردم. اگر کسی پلیمر خونده لطفا کمکم کنه
ممنون

haseli_70

عضو جدید
polystyren

polystyren

سلام
یعنی هیچکس نمی تونه به من کمک کنه؟ من دنبال یک مقاله ی مفید و مختصر می گردم. اگر کسی پلیمر خونده لطفا کمکم کنه
ممنون

www.parsaplasticnovin.com/آشنایی-با-مواد-پلیمری-جلسه-دوم-پلی-اس/‏ تو اینجا میتونی یه مقاله دانلود کنید تقریبا در مورد همه جی استایرن پلی استایرن

• Like
واکنش ها: hmch

pixxy

عضو جدید
دوستان واسه گرفتن کتاب میتونین از سایت
bookfi.org
و واسه گرفتن مقاله هم از سایت
booksc.org
به صورت کاملا رایگان ونا محدود استفاده کنید. البته همه کتابا و همه مقالات رو نمیده.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز

پیوست ها

• Polymer Volume 28.zip
    5 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

motazedianz

عضو جدید
نفوذپذیری گازها بر پلیمرها

نفوذپذیری گازها بر پلیمرها

با سلام مقاله در مورد نفوذ پذیری گازها بر پلیمرها میخواستم

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
diffusion in polymer

diffusion in polymer

سلام بچه ها مقاله درباره نفوذ در پلیمرها میخواستم.
تو sciencedirect چند مورد پیدا کردم ولی خیلی پراکنده هستن.:(:D

ami!r

عضو جدید
سلام دوستان
کسی کتاب Polyurethanes Chemistry and Technology, saunder, Frisch داره؟ یا میتونه کمکم کنه که از کجا تهیه کنم؟
ممنون میشم

zahra mohsenian

کاربر بیش فعال
سلام دوستان کسی مقاله درباره یکی از موضوعات شیمی فیزیک پلیمرها نداره بهم بده؟؟:(اگه ترجمه داشته باشه که عمیقا ممنونتون میشم:redface::D

بالا