کلوپ طرفداران پرسپولیس

mehrdad50

عضو جدید
سالگرد حماسه ایمون زاید / کابوس دوم استقلالی ها پس از 6 تا

حالا دو سال از آن بازی می گذرد. بازی ای که حماسه خاطره انگیزی را برای پرسپولسی ها رقم زد. بازی بزرگی که تا روزها و هفته ها خوشحالی عجیبی برای مردم داشت و سر از پا نمیشناختند.

بزرگان ما همیشه از بازی 6 تایی ها که در شهریور 52 برگزار شده بود سخن می گفتند اما خیل عظیم طرفداران ارتش سرخ شاید در آن سالها متولد هم نشده بودند و همین طور با نابود کردن فیلم آن بازی توسط عوامل تیم حکومتی تاج تصویری از آن بازی در ذهن نداشتند.

13 بهمن سال 90 روزی بود که حماسه ی دیگری در آزادی رقم خورد. حماسه ای که هر پرسپولسیی و استقلالی مطمئنا تا آخرین روز زندگی اش از یاد نخواهد بود.

ایمون زاید ایرلندی در دومین حضورش در پرسپولیس حماسه ای را رقم زد که خود بعد از بازی فهمید دست به چه کار بزرگی زده است. وقتی در راه برگشت به هتلش مهمانان عروسی در هتل بی توجه به مراسم دور ایمون حلقه زده بودند و خوشحالی می کردند زاید فهمید حماسه ای باور نکردنی خلق کرده است.

هنوز تصویر دست تکان دادنهای مظلومی پس از 2 گل برتری و صورت قرمز مصطفی دنیزلی در سرمای زمستانی تهران جلوی چشمانمان است. اخراج مهرداد اولادی و تعویض های افندی از مقابل چشمنانمان کنار نمی رود صدای گزارش مزدک میرزایی در دقیقه 91 بازی مثل یک ناقوس در گوشمان زنگ می زند:
بادامکی، میبره به گوشه زمین میخواد کرنر بگیره یا حرکتی رو انجام بده، همچنان بادامکی، سانتر او به روی دروازه، فرصت، این ضربه و تـــــــــــــــــوی دروازه، تـــــــــــــــــوی دروازه، گل برای پرسپولیس، یه گل استثنایی دیگه حساب کار رو سه دو میکنه، ایمون زاید، یه کشف بزرگ برای پرسپولیس......

13 بهمن روز فراموش نشدنی ای بر پرسپولیسی ها و صد البته استقلالی هایی بود که تا صبح خوابشان نبرد و چقدر شیرین بود طعم این پیروزی که مزه اش با تمام بردها فرق داشت .....

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
10 دقیقه 3 گل

10 دقیقه 3 گل

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

تیم فجر برای فرار از سقوط بطورحتم برای پیروزی به میدان خواهدآمد. آنها چنان زخمی هستند که حتی به فکر مساوی هم نخواهندبود.

آنها تاکنون در مقابل تیمهایی که خط دفاعی مستحکمی نظیر پرسپولیس داشته اند، از تاکتیک شوت از راه دور بطور مکرر استفاده کردند و در این مسابقه نیز مطمئناً از همین تاکتیک بهره خواهندگرفت. لذا کادر فنی پرسپولیس باید پرسینگ توپ پشت محوطه ی جریمه را فعال کند.

تیم فجر به دلیل اینکه قوای بدنی تحلیل رفته دارد، در چند مسابقه ی قبلی در یکسوم دفاعی چندان پرفشار ظاهر نشده است و در عمق بسیار آسیبپذیر نشان داده است. ولی با هشت نفر در در مقابل دروازه متمرکز می شوند. سیدصالحی که تکمهاجم پرسپولیس است، می تواند با حرکات عرضی، فضا را برای نفوذ هافبکمهاجمان و استفاده از پاس های کوتاه در عمق باز کند.

تیم فجر در هنگام ارسال کرنر تیم حریف، بر خلاف برخی تیمها که فقط کنار تیرک اول یک بازیکن مستقر می کنند، آنها کنار هر دو تیرک بازیکن مستقر می کنند که این، احتمال برگرداندن توپ از روی خط را افزایش می دهد. بهترین راهکار برای پرسپولیس در هنگام استفاده از کرنر، شروع با پاس کوتاه است نه ارسال بلند. این باعث می شود، دو مدافع کنار تیرک از روی خط خارج شوند و همزمان با این جریان، نظم یارگیری حریف نیز به هم بخورد.

تیم فجر در هنگام ضربات ایستگاهی، دو گروه سه نفره در محوطه ی جریمه ی حریف مستقر می کند. گروه سه نفره ی دورتر حرکت به سمت تیرک دوم را آغاز می کنند و ارسال ضربه ی ایستگاهی نیز به سمت تیرک دوم است. چند بازیکن پرسپولیس در چنین شرایطی باید تمرکز لازم روی حرکات این گروه سه نفره داشته باشند.

جلال الدین علی محمدی هافبک راست و بازیکن کلیدی فجر است که معمولاً تیمها برای او برنامه خاصی ندارند. او با فرارهای خطرناک و شوتهای دقیق برای هر تیمی، بازیکنی مرگبار به شمار می رود. سیدمیثم حسینی بهتر است بازیهای او را تماشا کرده و آمادگی ذهنی قبلی برای مهارش داشته باشد.

نویسنده: حسین غدیری - آنالیزور فوتبال

mehrdad50

عضو جدید
نظرات کی‌روش در واکنش به برخی نام‌ها:

جام جهانی: موفق می‌شویم.

مسی: بازیکنی که انسان نیست! او ماورای انسان است.

نیجریه: جام جهانی ما.

کریتسیانو رونالدو: یک بازیکن دیگر که او هم انسان نیست. درباره انسان‌ها صحبت کنید.

فرگوسن: بهترین دوست من و بالاترین شخصی که برایش احترام قائل هستم.

جواد نکونام: کاپیتان عالی و تاثیرگذارترین بازیکن تیم ملی. واقعا شرم‌آور است اتفاقی که برای او افتاد و نکونام به اجبار ایران را ترک کرد.

علی دایی: همیشه یکی از طرفداران بزرگ او بودم. دوران بازی کردنش را در آلمان فراموش نمی‌کنم. او مرد فوتبال نیست بلکه چکیده فوتبال است. دایی هم یکی از خاص‌های دنیاست. در ذهن داشتم آیا می‌شود برای آماده‌سازی تیم ملی در جام جهانی برزیل او را در اختیار داشته باشم!

کفاشیان: رییس فدراسیون، صبورترین و باانگیزه‌ترین فردی است که تاکنون در زندگی‌ام دیده‌ام. واقعا احترام زیادی برایش قائلم. او با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات، کار را به جلو برده است و باورم نمی‌شود که چطور این کار را انجام داده است. فکر می‌کنم این کشور باید از این مدیر بزرگ قدردانی کند.

نبی: او هم در قسمتی برای تیم ما تاثیرگذار است.

تاج: واقعا بیشترین تلاش را برای کمک به ما انجام داده است. اما فکر می‌کنم اگر دیالوگ و ارتباط مناسب‌تری داشتیم می‌توانستیم برنامه بهتری برای لیگ تنظیم کنیم اما شخصا او همیشه از ما حمایت کرده است.

منچستریونایتد: واقعا قسمتی از زندگی من است و اکنون قلبم به خاطر عملکرد بدی که داشته، ناراحت است. تنها تیمی است که به خاطر آن مثل یک هوادار معمولی می‌نشینم و کارش را دنبال می‌کنم.​

darab64

عضو جدید
خدايا شكرت كه با آفرينش اين كيسه ايها ابزار خنده ما رو جور كردي...
ماجدي نصف شبي يه قانوني از خودش درآورد كه تن پوشكاش تو گور لرزيد و فاز ملت ايران كلا پريدن گرفت.
قراره كيسه كشا يه تيم ديگه از منتخب ليگ رو بفرستن آسيا... بعد خودشون با خيال راحت تو ليگ بازي كنند و بازيكناي حريف هم خسته، كوفته و مصدوم دوباره تو ليگ واسه تيماشون بازي كنند. :surprised::eek::surprised: يعني اين عقل كل چقدر فكر كرده بود اين نظرو داد؟!!!!!
بازيكناشون از روي خوش غيرتي و تعصب بيش از حد يكي يكي رفتن پيش عربا حالا كه به زمين سفت خوردن قانون از خودشون درميارن. هرچند كه اين ماجدي هيچي از خودش نداره و همش حرفهاي كله مرغي رو تكرار ميكنه اما آخه حماقت تا چه حد؟ يه ذره فكر كن ببين چي داره از دهنت درمياد...
جيك جيك مستونت بود... فكر زمستونت بود؟
:biggrin:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردم پیش بینی کردند / پرسپولیس قهرمان لیگ برتر سیزدهم

مردم پیش بینی کردند / پرسپولیس قهرمان لیگ برتر سیزدهم

پرسپولیس نیوز : در نظرسنجی برنامه نود تیم فوتبال پرسپولیس از دید مردم قهرمان لیگ برتر ایران شد. شب گذشته برنامه کوتاه نود پخش شد و به بررسی مسائل روز فوتبال کشور پرداخت. نظرسنجی این برنامه اختصاص به انتخاب قهرمان لیگ برتر داشت که 6 گزینه استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی، سپاهان، فولاد خوزستان و نفت تهران حضور داشتند.

در نهایت پرسپولیس موفق شد با کسب بیشترین آرا (53 درصد) به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران انتخاب شد.

استقلال با (38 درصد) در جایگاه دوم قرار گرفت و فولاد با (4 درصد) سوم شد.

به عبارتی 5 مدعی دیگر لیگ برتر در مجموع 6 درصد کمتر از پرسپولیس به تنهایی رای آوردند.

challenger_69

عضو جدید
ادینیو نقش ایمون زائد رو داره برای کله مرغی بازی میکنه:biggrin:
واقعا راست گفت شاعر: هرکسی کو دور ماند از اصل خویش.....باز جوید روزگار وصل خویش
کیسه کشا بازم به اصل خودشون که همون پاره بودنه برگشتن:D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
تیم خیلی مشکل داره . الان بهترین فرصت برای قهرمان شدنه اما با این مشکلات امیدی ندارم ..
امروزم بازیکنا تمرین نکردن مدیریت جدید هم فقط گرفتن صندلی بود .. دیگه هیچکاری نکرد .. از الان نگران نقل و انتقالات فصل بعدم ..
خدا کنه یه فکری به حال پرسپولیس کنن فعلا که شده بچه سرراهی

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در اقدامی خودجوش پس از حضور در تمرین امروز و جلسه ای نیم ساعته تصمیم گرفتند که برای دومین بار اعتصاب کنند. این در شرایطی بود که اصلا دایی در تمرین امروز حضور نداشت و فقط دستیارانش در گوشه ای از رختکن نشسته بودند.

پرسپولیسی ها پس از اعتصاب اعلام کردند تا زمانی که تکلیف آنها مشخص نشود دیگر در تمرین ها و درفشی فر حضور پیدا نخواهند کرد. آنها اعلام کردند که فقط تنها 15 درصد از قرارداد های شان را گرفته اند و علیرغم اعلام سرپرست تیم، تکلیف ماشین هایشان و قراردادهایشان مشخص نیست و از طرفی دیگر علی پروین نیز جوابگوی آنها نیست.

پرسپولیسی ها همچنین اعلام کردند در صورتی که به این مسائل رسیدگی نشود تمرینات انفرادی انجام خواهند داد و به درفشی فر نخواهند رفت.

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
بی غیرتا دو روزه اعتصاب کردن تمرین نمیکنند. خوبه یه بازی رو بردن که این طوری شاخ و شونه بکشن. جالبه حسین ماهینی هم بعد بازی با سپاهان از بدهی باشگاه شاکی بود.با اون پنالتی زدنش

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یه سالم تیم خوبی داریم مشکلات مالی و مدیریتی نمیزاره کار کنیم ..
بازیکنا هم حق دارن اما کارشون خیلی بده ..
نمیدونم چرا جای این اقایون که نقش شلغم رو دارن تو هیئت مدیره دو نفر آدم قوی که بتونن تیم رو ساپورت کنن نمیارن . این وزیر احمق قبول نکرد رویانیان اون دو نفری که میخواست بیاره تو هیئت مدیره متاسفانه باید 4 سال این ادم رو که همین اول کاری ثابت کرد دشمن پرسپولیسه رو تحمل کنیم ..
پروینم با اون همه وعده وعید که میام یه ماهه همه بدهیها رو میدم و پول هم نمیخوام اومد و امروز گفته وزارت باید بهمون پول بده دیگه من کاری ندارم بازیکنا هرکار دلشون خواست بکنن !! مدیریت در حد تیم ملی !!
الان هدایتی یه قول هایی داده . کاش هدایتی رو جای یکی از اون اغایونی که غیر از میوه خوردن تو جلسات هیئت مدیره و کودتا علیه رویانیان هیچ کاری ازشون برنمیاد میاوردن . پروین یک درصد هم مدیریت بلد نیست

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
بی غیرتا دو روزه اعتصاب کردن تمرین نمیکنند. خوبه یه بازی رو بردن که این طوری شاخ و شونه بکشن. جالبه حسین ماهینی هم بعد بازی با سپاهان از بدهی باشگاه شاکی بود.با اون پنالتی زدنش

ببخشید، شما که لقب "بی غیرت" به یکی میدی، اگر سه ماه یه جا کار کنی و پول نداشته باشی واسه زن و بچه ات ببری، ماه چهارم هم میری سر کار؟ اینها بی غیرت هستن چون نمیان بازی کنن که تیم من و شما جام بگیره؟! یا بی غیرت هستن چون به فکر زن و بچه شون هستن؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
حق با بازیکناست من نمیدونم پروین که با اون همه وعده وعید اومده الان چرا وقتی میبینه تیم داره نابود میشه نمیره ..
امروز دایی مصاحبه کرده و برای سومین روز تمرین تحریم شده اقا اصلا به رو خودش نیاورده هیچی هم نگفته .. مدیرن مثلا !!!!!
فکر کرده الانم مث اونموقعاست که به قول خودش صندوق عقب پیکان رختکن تیم بود و با 30 پرس کوبیده همه چی حل بود ..
با کلی وعده وعید اومده الان 2 هفته ست حتی نتونسته پاداش بازی سپاهان رو هم آماده کنه !!!!
لعنت خدا به این وزیر ورزش

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه پرسپولیس نتیجه نگیره ب خاطر این کار بازیکنها هیچ وقت نمی بخشمشون
هر چند به نظرم کارشون هم بد نیست و باعث میشه وزارت ورزش متوجه بشه پروین
بدرد مدیریت باشگاه نمی خوره
دادکان بهترین گزینه است به نظر من
هم سوادش رو داره هم وقتی رئیس فدراسیون بود
نشون داد کارشو بلده

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بازیکنان حق دارن به نظرمن باید پولشون رو بگیرن و اصلا هم ربطی به غیرت نداره.
ولی پروین که چند روزه اومده.چرا کسی رویانیان رو مقصر نمیدونه؟
البته با اینکه پروین به درد مدیریت نمی خوره موافقم و نمیخوام دفاع کنم ازش.

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
ببخشید، شما که لقب "بی غیرت" به یکی میدی، اگر سه ماه یه جا کار کنی و پول نداشته باشی واسه زن و بچه ات ببری، ماه چهارم هم میری سر کار؟ اینها بی غیرت هستن چون نمیان بازی کنن که تیم من و شما جام بگیره؟! یا بی غیرت هستن چون به فکر زن و بچه شون هستن؟

نه که حالا همشون دارن ازگشنگی میمیرند. اینا هرچی دارن ازمن و شماست. من و شما اگرفوتبال نگاه نکنیم کسی یه قرونم کف دست اینا نمیزاره. من اگر تا اخر عمر مثل اینا بار زندگیم رو بسته بودم 4 ماه که سهله 4 سال مجانی کار میکردم. اقا ماشین 2013 رو کرده 2014 میترسه چکش پاس نشه میاد اعتصاب میکنه. صبر میکردن فصل تموم بشه بعد میرفتن شکایت میکردند. اینا که خوب بلدند.