<<<<<<ممنوعیت فعالیت زنان در کیک بوکس و موی تای....<<<<<<<<<

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش "رزم نيوز"، بر اساس اين دستور العمل از اين پس هرگونه فعاليت بانوان در رشته هاي رينگي از جمله "کيک بوکسينگ" و "موي تاي" ممنوع است و فدراسيون هايي که اين رشته ها را تحت پوشش دارند مي بايست در اجراي آن اهتمام لازم را داشته باشند.

در همين رابطه با مرضيه اکبرآبادي معاونت ورزش بانوان در وزارت ورزش و جوانان تماس گرفتيم. وي با تائيد اين خبر گفت: از ميان رشته هاي رينگي تنها کيک بوکسينگ و موي تاي در ايران فعال بودند که بر اساس بررسي هاي انجام شده فعاليت بانوان در اين دو رشته ممنوع شد.

وي در مورد علت اتخاذ چنين تصميمي افزود: خشونتي که در اين رشته هاست و خطري که براي سلامتي بانوان به جهت آنکه مادران آينده خواهند بود ، همچنين نحوه برگزاري مسابقات ، بافت رينگ و تماشاچيان ، برنامه هايي که قبل و بعد از مسابقات انجام مي شود و در کل فرهنگ غالب بر اين نوع رشته ها و مسابقات آنها که مغاير با فرهنگ اسلامي و ايراني ماست باعث اتخاذ چنين تصميمي شد .

اکبرآبادي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: در ايران رشته هاي رزمي که بانوان بتوانند در آن به راحتي فعاليت کنند کم نيستند، ضمن اينکه در ساير رشته هاي ورزشي نيز گستردگي خوبي از حضور بانوان دارند.

وي در پايان اظهار داشت: در يک مورد با سفر تيم بانوان موي تاي به مسابقات جهاني موافقت کرديم که آن هم فقط به دليل بررسي و ارزيابي فني بود که بررسيهاي ما در نهايت به اتخاذ چنين تصميمي انجاميد.
حالا من یه سوال دارم زنای اونا مادر نمیشن؟؟شاید اصن یکی دلش نخواد مادر بشه!!
ضمن اینکه اضافه کنم سمت راستی هم باشگاهی خودمه...:cool: