شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان همه رو می بخشن برو اشتباه نکن
بابا فرددا می خواهی ی وام بگیری بهت وام نمیدن تو چی میدونی بعد چی میشه
بهت بوقم نمیدن بزنی...از همه مهمتر زن بت نمی دن:biggrin:
خدایی دوتا وام گرفتم هر دوشم از بانک دولتی ، گولم نزن :biggrin:
ولی نکته دوم قابل تامل بود :D

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هفت
جریمه واسه چی؟ اگه درسمون طول بکشه باید جریمه بدیم ؟

اگه در هنگام تحصیل غیبت بخوری از ادامه تحصیل منع میشی در صورتی ک بدون اجازه خوزه باشه
اونایی ک واسه ادامه تحصیل فرنگ هستن باید وثیقه بگذارن وقتی درسشون طول بکشه وثیقه رو بر می دارن

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه در هنگام تحصیل غیبت بخوری از ادامه تحصیل منع میشی در صورتی ک بدون اجازه خوزه باشه
اونایی ک واسه ادامه تحصیل فرنگ هستن باید وثیقه بگذارن وقتی درسشون طول بکشه وثیقه رو بر می دارن

ترسوندیمون :ی ، دستت طلا

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: مدت خدمت سربازی در سال 94 همچون گذشته 21 ماه خواهد بود.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: با توجه به استقبال خوبی که برای اعزام به خدمت در سال گذشته انجام شد، با موافقت سرلشکر فیروزآبادی ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح قرار بر این شد که طول خدمت سربازی در سال 94 نیز 21 ماه باشد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام اداره ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، سردار موسی کمالی گفت: با توجه به استقبال جوانان در نیمه دوم سال 1393 و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت استفاده بهینه از خدمت کارکنان وظیفه، فعلا بحث ضرورت افزایش خدمت سربازی منتفی شد.

وی افزود: در این راستا با موافقت سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستادکل نیروهای مسلح افزایش مدت خدمت دوره ضرورت تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد و در سال 94 نیز کماکان مقررات سال 93 یعنی مدت 21 ماه دوره ضرورت، استمرار خواهد یافت.

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: در اجرای بند الف ماده چهار قانون خدمت وظیفه عمومی، مدت خدمت دوره ضرورت 24 ماه بوده است و ستاد کل می‌تواند در صورتی که مشمولان، مازاد یا کمتر از تعداد مورد نیاز باشند، آن را به کمتر یا بیشتر از مدت یاد شده تغییر دهد.

وی گفت: بر این اساس مدت خدمت دوره سربازی 21 ماه است و در مناطق عملیاتی و امنیتی، سه ماه، مناطق محروم، دو ماه و نیز به ازای هر فرزند، دو ماه از این زمان کسر خواهد شد.

وی افزود: مدت خدمت کارکنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی به جز یگان حفاظت و دژبان همچنان برابر مقررات سال گذشته، 24 ماه خواهد بود و افزایش مدت خدمت سربازی تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب خبطی کردم رفتم دفترچه امو فرستادماااا
جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: مدت خدمت سربازی در سال 94 همچون گذشته 21 ماه خواهد بود.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: با توجه به استقبال خوبی که برای اعزام به خدمت در سال گذشته انجام شد، با موافقت سرلشکر فیروزآبادی ریاست محترم ستاد کل نیروهای مسلح قرار بر این شد که طول خدمت سربازی در سال 94 نیز 21 ماه باشد.

به گزارش ایسنا و بنابر اعلام اداره ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح، سردار موسی کمالی گفت: با توجه به استقبال جوانان در نیمه دوم سال 1393 و برنامه‌ریزی‌های انجام شده جهت استفاده بهینه از خدمت کارکنان وظیفه، فعلا بحث ضرورت افزایش خدمت سربازی منتفی شد.

وی افزود: در این راستا با موافقت سردار سرلشکر سید حسن فیروزآبادی رییس ستادکل نیروهای مسلح افزایش مدت خدمت دوره ضرورت تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد و در سال 94 نیز کماکان مقررات سال 93 یعنی مدت 21 ماه دوره ضرورت، استمرار خواهد یافت.

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد: در اجرای بند الف ماده چهار قانون خدمت وظیفه عمومی، مدت خدمت دوره ضرورت 24 ماه بوده است و ستاد کل می‌تواند در صورتی که مشمولان، مازاد یا کمتر از تعداد مورد نیاز باشند، آن را به کمتر یا بیشتر از مدت یاد شده تغییر دهد.

وی گفت: بر این اساس مدت خدمت دوره سربازی 21 ماه است و در مناطق عملیاتی و امنیتی، سه ماه، مناطق محروم، دو ماه و نیز به ازای هر فرزند، دو ماه از این زمان کسر خواهد شد.

وی افزود: مدت خدمت کارکنان وظیفه مامور به دستگاه‌های غیرنظامی به جز یگان حفاظت و دژبان همچنان برابر مقررات سال گذشته، 24 ماه خواهد بود و افزایش مدت خدمت سربازی تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودمونیم شماها تو سربازی چیکار که نمیکنین ؟:surprised:یعنی شما واقعا میرین اجباری؟ کاش ما هم میرفتیم ...

مخی گیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرط خدمت سربازی برای گرفتن گواهینامه رانندگی برداشته می‌شود

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس از بررسی شرط گذراندن سربازی برای اخذ گواهینامه رانندگی در کمیسیون اقتصادی خبر داد و اظهار داشت: در این راستا پیشنهادی مطرح کردم تا موضوع انجام خدمت سربازی به عنوان شرط لازم اخذ گواهینامه برداشته شود زیرا طبق قوانین بیمه‌ای خسارت بیمه‌ای شخص ثالث مشمول افراد بدون گواهینامه نمی‌شود.عضو کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه هزاران نفر به دلیل نداشتن کارت پایان خدمت، سربازی، نمی‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند، تصریح کرد: در این حالت بسیاری افراد مشمول بیمه شخص ثالث و پرداخت خسارت آن نشده و نمی‌توانند از مزیت‌های بیمه‌ای استفاده کنند به همین علت این پیشنهاد مطرح شد.وی تاکید کرد: عملاً موتورسواران و رانندگان وسایل نقلیه بدون انجام خدمت سربازی می‌توانند گواهینامه رانندگی دریافت کنند و این موضوع در کمیسیون اقتصادی به تصویب رسیده و به زودی در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.

حسین72

عضو جدید
ای خدا لعنت کنه این شتر رو که آدم هر چی برنامه ریزی بخواد بکنه این شتر بهم ریزه

shadow313

عضو جدید
سالها عمر توی درس میگزره
2 سال از عمر را باید در خدمت تلف کرد
بقیشو هم دنبال یک لقمه نون سگ دو زد
کی قراره یک نفس بکشیم

Mohandes salman

عضو جدید
منم تا چند وقت دیگه میرم از وطن دفاع کنم
کاش ..............!!!!!!
دوسال از عمرمون الکی الکی به خراب میششه

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
منم تا چند وقت دیگه میرم از وطن دفاع کنم
کاش ..............!!!!!!
دوسال از عمرمون الکی الکی به خراب میششه

کاش این روز ها خیلی معنی میده

اره دو سال ، من که برج 4 بودم ، شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم اس ام اس اومده افتادم برج 6

به همین راحتی :surprised:

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترانه زیبای سرباز از افشین آذری
تقدیم به مظلوم ترین قشر جامعه
فقط بگم به شدت کما زا است و به سربازای پایه پایین و شکست عشقی خورده ها توصیه نمیشه:cry:

>>سربـــــاز<<

Asghar_

عضو جدید
دوستان سلام..

ممنون میشم راهنماییم کنین ...من اطلاعاتم نسبت به سربازی کمه..

میخواستم بدونم تاریخ گرفتن برگ سبز با تاریخ اعزام یکسان هست؟...به عبارتی میخوام بدونم برگ سبز رو چند ماه جلوتر از تاریخ اعزام میدن؟(برگ سبز، برگه ای هست که تاریخ اعزام روش هست؟ دیگه چه جور اطلاعاتی روش نوشته؟ آیا یگانی که توش خدمت میخوایم بکنیم هم نوشته؟ مثلا سپاه یا ارتش یا نیروی انتظامی)

برامون این برگ سبز پست میشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین و هر چیزی که مهمه رو بگین...من دانشجوی ارشد هستم و شاید بهمن امسال و یا شهریور سال بعد فارغ بشم...میخوام برای امریه هم اقدام کنم...

باتشکر

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان سلام..

ممنون میشم راهنماییم کنین ...من اطلاعاتم نسبت به سربازی کمه..

میخواستم بدونم تاریخ گرفتن برگ سبز با تاریخ اعزام یکسان هست؟...به عبارتی میخوام بدونم برگ سبز رو چند ماه جلوتر از تاریخ اعزام میدن؟(برگ سبز، برگه ای هست که تاریخ اعزام روش هست؟ دیگه چه جور اطلاعاتی روش نوشته؟ آیا یگانی که توش خدمت میخوایم بکنیم هم نوشته؟ مثلا سپاه یا ارتش یا نیروی انتظامی)

برامون این برگ سبز پست میشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین و هر چیزی که مهمه رو بگین...من دانشجوی ارشد هستم و شاید بهمن امسال و یا شهریور سال بعد فارغ بشم...میخوام برای امریه هم اقدام کنم...

باتشکر
سلام

پرینت برگ سبز رو میتونید از پلیس +10 چند روز بعد ثبت نام در سامانه بگیرید . برگ سبز رو هم پست میاره به محل سکونت . تاریخ اعزام هم بستگی به ظرفیت پادگان ها داره . مثلا ماه های نزدیک به پایان سال ظرفیتا پر میشه و ممکنه مثلا 3-4 ماه بعد باشه تاریخ اعزام
بله تاریخ اعزام و محل خدمت در برگ سبز نوشته میشه

اگه میخواید برای امریه اقدام کنید باید زودتر اقدام کنید و از اون محل پذیرش بگیرید .

Asghar_

عضو جدید
سلام

پرینت برگ سبز رو میتونید از پلیس +10 چند روز بعد ثبت نام در سامانه بگیرید . برگ سبز رو هم پست میاره به محل سکونت . تاریخ اعزام هم بستگی به ظرفیت پادگان ها داره . مثلا ماه های نزدیک به پایان سال ظرفیتا پر میشه و ممکنه مثلا 3-4 ماه بعد باشه تاریخ اعزام
بله تاریخ اعزام و محل خدمت در برگ سبز نوشته میشه

اگه میخواید برای امریه اقدام کنید باید زودتر اقدام کنید و از اون محل پذیرش بگیرید .

سلام...

ممنون از پاسخگوییتون

یعنی پروسه برگ سبز خیلی سریع انجام میشه؟ یعنی به این سرعت محل خدمت و تاریخ اعزام رو مشخص میکنن؟؟؟؟...یا من بد متوجه شدم و پرینت برگ سبز با خود برگ سبز فرق داره؟

بله باید زودتر اقدام کنم، به خاطر همین میخوام بدونم وقتی دفترچه رو فرستادم، دقیقا تا چه تاریخی برگ سبز میاد؟ میخوام ازون موقع به بعد کارامو بابت امریه شروع کنم. چون تا ندونی تاریخ اعزامت کی هست هیچ کاری نمیشه کرد.

سوال دیگم:

چرا بعضیا میگن از ٢ سازمان بطور همزمان درخواست امریه نکنید چون هر دو باطل خواهند شد؟..در حالی که بعضیا دو تا امریه ثبت نام میکنن و چیزی نمیشه...

ممنون میشم راهنمایی کنین

EECi

مدیر بازنشسته
سلام...

ممنون از پاسخگوییتون

یعنی پروسه برگ سبز خیلی سریع انجام میشه؟ یعنی به این سرعت محل خدمت و تاریخ اعزام رو مشخص میکنن؟؟؟؟...یا من بد متوجه شدم و پرینت برگ سبز با خود برگ سبز فرق داره؟

بله باید زودتر اقدام کنم، به خاطر همین میخوام بدونم وقتی دفترچه رو فرستادم، دقیقا تا چه تاریخی برگ سبز میاد؟ میخوام ازون موقع به بعد کارامو بابت امریه شروع کنم. چون تا ندونی تاریخ اعزامت کی هست هیچ کاری نمیشه کرد.

سوال دیگم:

چرا بعضیا میگن از ٢ سازمان بطور همزمان درخواست امریه نکنید چون هر دو باطل خواهند شد؟..در حالی که بعضیا دو تا امریه ثبت نام میکنن و چیزی نمیشه...

ممنون میشم راهنمایی کنین

بله ، الان خیلی سریع محل خدمت و تاریخ اعزام مشخص میشه ( فکر کنم بیست روز طول می کشه یا شاید کمتر و بیشتر ) . پرینت برگ سبز یه کاغذ a4 هست که در پلیس +10 به شما میدن . برگ سبز توسط پست از تهران برای شما ارسال میشه که رنگ سبز هم داره !

با برگه ای که از پلیس +10 هم به شما میدن هم می تونید کاراتون رو پی گیری کنید . به شرط اینکه مهر داشته باشه

راستش در این مورد اطلاعات زیاد ندارم . ولی منم همچین حرفی رو شنیدم . شاید بخاطر اینه که فرصت برای بقیه از بین میره ;) و سازمان ها هم نیاز به نیروی کار سرباز دارن و وقتی یه نفر از دو سه جا پذیرش میگیره نهایتا به یکیش میره و دو جای دیگه بلاتکلیف میمونن و اعزام ها هم طوری هست که مثلا باید صبر کنن برای دو ماه دیگه که مثلا لیسانس بگیرن

البته بازم خودتون برید از پلیس +10 بپرسید چون ممکنه شیوه عوض شده باشه