سئو ، آنالیز کلمات کلیدی و سفارش سئو

finetco

عضو جدید
طبق نتایج به دست آمده بالای 80 درصد از کاربران اینترنتی از صفحات اول نتایج موتورهای جستجو برای رفع نیازهای خود استفاده می کنند، بنابراین مهمترین اصل برای صاحبان وب سایت سفارش سئو یا همان حضور دررتبه های بالاتر جستجوها می باشد.
قرار گرفتن در این جایگاه، علاوه بر دیده شدن، روزانه تعداد زیادی کلیک به همراه خواهد داشت، که باعث معرفی کالا و خدمات موردنظر ، بدون صرف هزینه های تبلیغاتیخواهد شد.
درصد موفقیت در پروژه سئو بستگی به انتخاب تیم متخصص در این زمینه دارد، که تجربه کافی در بهینه سازی وب سایتهای مختلف را داشته باشند.
زمان رسیدن به نتیجه در این نوع پروژه ها دقیقا مشخص نمی شود و شرکتهای مطرح معمولا یک بازه زمانی بین 3 تا 6 ماه را در نظر می گیرند.
از نظر هزینه باید گفت که در قراردادهای مختلف متفاوت است، و با توجه به نوع طراحی سایت، زبان سایت، کلمات کلیدی و البته جایگاه فعلی سایت در بین رقبا متغیر است.
متخصص سئوبا سالها تجربه در این زمینه،آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و سعی بر این دارند که در کوتاهترین زمان ممکن،شما را به نتیجه دلخواه برسانند.

متخصص سئو
برای مشتریان خود خدمات ذیل را انجام می دهد؟

معرفی سایت شما به موتورهای جستجوی مطرح
اجرای پیش تنظیمات حرفه ای
سئو
انجام روش های جدید و قانونی سئو
بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
انتخاب عناوین مناسب برای مطالب
بهینه سازی ساختار وب سایت
راه اندازی افزونه های بهینه سازی
رفع خطاهای وب سایت براساس استاندارد W3C
ایجاد و فعالیت صفحات اجتماعی
سئوی قالب سایت (حذف یا ویرایش کدها)
بهینه سازی سایت با کلمه (۱ الی ۳ کلمه – هزینه جدا)
تولید محتوا ( هزینه جداگانه)
بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
حل مشکلات سئو سایت (در صورت عدم پنالتیبودن سایت)
پشتیـــبانی، راهنــمایی و پاسخ به ســولات
تبلیغات در گوگل (هزینه جداگانه)

برای آنالیز سایت مورد نظرتون توسط متخصص سئو میتونید از لینک زیر استفاده کنید:

سفارش سئو

farabsanaat

عضو جدید
بهترین سایتی که میشه در این زمینه ازش استفاده کرد ahrefs هست
ریز ترین نکات رو به دوستان نشون میده
من خودم فکر نمی کردم انقدر کاربردی باشه تا اینکه به سراغش رفتم و الان آلودش شدم.
به نظرم کسی که سئو کار هست و داره در زمینه دیجیتال مارکتینگ کار می کنه حتماً باید یه اکانت تو این سایت داشته باشه