خاطره‌ای عجیب اما واقعی از حسین رضا زاده به نقل از رضا رشید پور

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز

رضا رشید پور مجری توانمند صدا و سیمای کشورمان در ادامه یکی از یادداشت‌های خود با عنوان “عجیب اما واقعی” که در وبلاگ شخصی‌اش (فقط چند خط) منتشر کرده است به نقل خاطره‌ای خواندنی از حسین رضا زاده از
زبان هادی ساعی پرداخته که خواندن آن خالی از لطف نیست.

بر اساس این گزارش رشید پور در این مطلب چنین نقل کرده است:
حسین رضازاده از المپیک بر گشته بود. هر کسی می‌خواست خودی نشان بدهد و از او تقدیر کند. کارخانه‌ها و شرکت‌ها از هم سبقت می‌گرفتند. سایپا تصمیم گرفته بود یک ماکسیما به رضازاده بدهد. مراسمی برگزار کردند. من هم دعوت بودم. گروه موزیک ارتش سرود ملی زد و قرآن تلاوت شد و مدیر عامل وقت سایپا (مهندس قلعه بانی) روی صحنه رفت و کلی از سجایای اخلاقی جهان پهلوان حسین رضازاده تعریف کرد. مجری برنامه از حاضران خواست که چند دقیقه به محوطه باز تالار بروند تا کلید خودرو در حضور عکاسان و خبرنگاران به رضازاده هدیه شود. حالا جمعیتی نزدیک به هزار نفر کنار ماکسیما ایستاده‌ایم تا قلعه بانی کلید را به رضازاده بدهد. فلاش مکرر دوربین‌ها این صحنه را ثبت می‌کنند. حسین کلید را گرفت و سوار ماشین شد. چند دور مقابل دوربین‌ها چرخید و از درب محوطه بیرون رفت. گفتند لابد رفت تا ماشین را امتحان کند و الان بر می‌گردد. هزار مهمان و خبرنگار و مدیران سایپا نزدیک به یک ساعت چشمشان به در خشک شد ولی جهان پهلوان بر نگشت!
کمی نگران شدم و به موبایلش زنگ زدم. بلافاصله گوشی را بر داشت. پرسیدم که حسین کجا رفتی آخه؟ این‌ها همه منتظرند. با خونسردی کامل گفت: “من الان تو راه اردبیلم … ازشون تشکر کن …. بگو ماشین خوبیه ….. دستشون درد نکنه” :surprised:
هم به شدت تعجب کرده بودم و هم از ته دلم می‌خندیدم! :confused: :biggrin:

بالا