تو را به خدا قسم نظر بدید!

see you later

عضو جدید
:eek:وضعییت رشته مهندسی دریا بورسیه سازمان ملی نفتکش چطوره؟می ارزه که مهندسی معدن صنعتی اصفهانو انصراف بدم برای اون؟استخدام سازمان حتمیه؟حقوقش چطوریه؟وضعیت علمی دانشجوهای اونجا چطوریه؟منظورم دانشجویان علوم دریایی چابهاره;)

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:وضعییت رشته مهندسی دریا بورسیه سازمان ملی نفتکش چطوره؟می ارزه که مهندسی معدن صنعتی اصفهانو انصراف بدم برای اون؟استخدام سازمان حتمیه؟حقوقش چطوریه؟وضعیت علمی دانشجوهای اونجا چطوریه؟منظورم دانشجویان علوم دریایی چابهاره;)

من كه نميدونم ولي ببين ميتوني بري جنوب بموني دور از خونه ؟؟ چون بعدها كارت اونجاست ديگه

بعدشم ببين علاقه داي؟ پول خوب داره؟

kakadoodii

عضو جدید
من هم این رشته رو قبول شدم و تو مصاحبه هم رفتم اما بعد که مشورت کردم با چند تا از دانشجو ها و فارغ التحصیل ها متوجه شدم اصلا با روحیات من سازگار نیست
1- مدت زیادی روی یک کشتی هستی که معمولا افرادش یا خارجی اند و یا ایرانی که اگر ایرانی باشند اکثرا یا ترک هستند و یا لر(منظور این است که طایفه ای هستند و دیر کسی رو تو خودشون را میدند و منظور اهانت به کسی نیست)
2- پهلو گرفتن کشتی نفتکش بر خلاف کشتی بازرگانی خیلی دیر به دیره
3- امکان بردن بچه و همسر در کشتی وجود نداره(بر خلاف کشتی های بازرگانی کشتیرانی جمهوری اسلامی )
4- میزان افسردگی در بین خدمه و کارکنان بسیار بالاست و همینطور امار خودکشی
5- کار مهندسی کشتی بر خلاف تصورخیلی سخته و چون اسمش مهندسی است فکر نکن حالا میشینی دستور میدی
6- در آمدش خوبه حتی تو دوران دانشجویی کلی پول جمع میکنی اما زندگی دیگه نداری
من اخیرا یکی از مهندسین کشتی نفتکش رو یه جا دیدم باور کن شدید مشکل داشت بیچاره همش تیک میزد حالا ببین برات جذابه یا نه
در ضمن اگه فکر فرار از مهندسی معدن هستی میتونی فوق لیسانس راحت بری ژئوفیزیک بخونی که درامدش خیلی بیشتر از مهندسی کشتی سازی هم هست

electroqueen

عضو جدید
ما يكي از آشناهامون اونجا درس خونده الانم رو كشتي كار ميكنه نونش تو روغنه ولي زن و بچش بعضي وقتا 6 ماه به 6 ماه ميبيننش!

بالا