بیو گرافی ایمان شهباز

samane77

عضو جدید
iman (12).jpg
ایمان شهباز متولد استان خراسان رضوی شهر مقدس مشهد، فرزند اول خانواده ورزش را از سن 7 سالگی شروع نمودم، ژیملاستیک، جودو، شنا و و در سن 13 سالگی به باشگاه های بدنسازی رفتم و ورزش پرورش اندام را زیر نظر استاد جواد لالوی در پیش گرفتم. و در سن 15 تا 19 سالگی به صورت حرفه ای در تعداد بسیاری از مسابقات استانی و کشوری شرکت نموده ام و حتی برای محک زدن کیفیت و توان کاری خود و کسب مدال های بیشتر حاضر به رقابت با ورزشکاران استان های مختلف در سطح کشور میشدم .
و اینبار فنون این ورزش را به صورت فوق تخصصی زیر نظر قهرمانان پرورش اندام اسیا و جهان سهراب و سامان سرابی فرا گرفتم. سپس منباب درس پس دادن به اساتید بزرگوار خود، اقدام به دریافت مدرک مربی گری نمودم. دوران مربی گری من، در باشگاه های بدنسازی و تیم های فوتبال و ... تا مدتی طولانی طی گردید. سپس با کسب اعتبار در کنار بزرگواران و پیشکسوتان نامدار که مرا منت و عزت نهادند، سکوهای قهرمانی را ترک و به عنوان مربی و مشاور کار خود را به صورت تخصصی در پیش گرفتم.

تاسیس اولین دفتر مشاوره ی من در استان تهران و بعد از ان تاسیس دومین دفتر مشاوره در استان خراسان. در پی این روندکاری افراد مختلفی از جمله بدنسازان با چندین رشته مختلف کار با وزنه، پاورلیفترها، فیتنس کاران، کلاسیک کاران، فوتبالیست ها، پارکوریست ها، بازیگران سینمایی و شخصیت های هنرمند کشورمان از جمله خواننده های موسیقی و تعداد بیشماری از دوستان که بعنوان مدل و یا مانکن برای بهبود وضعیت تناسب اندام در زمینه تغذیه و بدنسازی و کار با وزنه به بنده مراجعه می کردند.در رزومه ی کاری خود چندین مصاحبه زنده در شبکه های تلوزیونی ایران با محتوای مدلینگ، مانکنها و مدلها و همچنین تغذیه و تناسب اندام و رژیم های غذایی و ... را داشته ام و امروز خداوند را شاکرم که مرا در روزهای سخت و دشوار زندگی تنها نگذاشت، همچنین تشکر فراوان دارم از تمام عزیزانی که در شکل گیری هویت کاری من و شکوفا شدن استعدادهایم مرا یاری نمودند: سهراب و سامان سرابی، جواد لالوی، انوش عیاری، کیکاووس صمدی، ازیتا همتیان، کوروش عاکف، مریم السادات شریعت، سید مهدی حسین زاده، کامران مصطفوی، سعید شریعت، و همچنین پدر و مادر عزیزم که همیشه مرا در تمامی مشکلات یاری نمودند.

بالا