مسلمونا کمک... چگونه مموری که رمز داده و فراموش رو باز و یا فرمت کرد؟؟؟؟

omid-1900

عضو جدید
سلام
حقیقتو بخواین من یه گوشی نوکیا5310 داشتم و بر روی مموری اون قفل گذاشته بودم(خودم یادم نمیاد گذاشته باشم) هیچ گاه هم ازم رمز نخواست تا اینکه گوشیم خراب شد و من هم گوشی دیگه ای رو برداشتم ( باز هم 5310) اما حالا مموری باز نمیکنه و ازم رمز میخواد و من هم رمزی یادم نمیاد ... حتی با ممورب ریدر هم به کامپیوتر وسلش کردم اما شناساییش نمیکنه ///..../// کمکم کنی چیکار باید بکنم که این مموری بشه اذش استفاده کرد( در صورت امکان اطلاعات داخلش پاک نشه...
:w28:

sarapapa

عضو جدید
مموری گوشیتو رو یه گوشی نویکا سیستم عاملدار بذار مثلا 5700 بعد با یه فایل منیجر مثلا ایکسپلولر برو به درایو سی بعد برو تو سیستم یه فایلی هست که اسمش درمورد مموری هست پسوندشو به txtتغییر بده بعد بازش کن وپسوردو میبینی

jahanbakhsh727

عضو جدید
فکر میکنم که رمز پیش فرض مموری در نوکیا یک نقطه باشه "."
برا ان 73 که امتحان کردم جواب داد

MOSHIRGSM

عضو جدید
سلام
حقیقتو بخواین من یه گوشی نوکیا5310 داشتم و بر روی مموری اون قفل گذاشته بودم(خودم یادم نمیاد گذاشته باشم) هیچ گاه هم ازم رمز نخواست تا اینکه گوشیم خراب شد و من هم گوشی دیگه ای رو برداشتم ( باز هم 5310) اما حالا مموری باز نمیکنه و ازم رمز میخواد و من هم رمزی یادم نمیاد ... حتی با ممورب ریدر هم به کامپیوتر وسلش کردم اما شناساییش نمیکنه ///..../// کمکم کنی چیکار باید بکنم که این مموری بشه اذش استفاده کرد( در صورت امکان اطلاعات داخلش پاک نشه...
:w28:

عرض ادب...

راهی به جز پاک شدن اطلاعات ندارید دوست عزیز...

مموری رو داخل یه گوشی مثل N95 یا N82 بزارید و بعد مموری رو فرمت کنید تا پسورد هم پاک بشه...

پارسی و پارسا باشید...

ramin 69

عضو جدید
منم مشکل شما رو داشتم
فایل منیجر های مختلف رو هم امتحان کردم ولی نشد.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
مموریتون رو فرمت کنید و سریعا با نرم افزار recov er my fiiles تمامی اطلاعات اون رو به راحتی بازگردانی کنید

بالا