مشاوره برای ارشد

ma_ahmadi

عضو جدید
سلام من ارشد مجاز شدم حالا بین انتخاب دانشگاه روزانه شهرهای غیر از مشهد و پیام نور شهر مشهد دچار سردرگمی شدم. منو کمک کنید زیاد وقت ندارم.تصمیم روی هزینه ها و امکانات و ....:)

گل و گلدون

عضو جدید
دوست عزیز حداقل رتبه و رشته تون رو بگید
سلام
من تازه به جمع دوست داشتنی باشگاه پیوستم. ابتدای ورودم به باشگاه مهندسین به این پست برخورد کردم. و مناسب دیدم که منم ازین مطلب استفاده کنم.
راستش؛
منم مجاز شدم. تو رشته مهندسی کشاورزی گرایش باغبانی با رتبه 400. میدونم هیچ امیدی به قبولیم نیست چه روزانه چه شبانه. ولی شاید بتونم از رتبه اول همکلاسیم استفاده کنم. چون ایشون رتبشون خیلی بالاس و قصد انتخاب رشته امسال رو نداره. و این مجوز رو به من هم داده تا از رتبه اولیش استفاده کنم.

با توجه به این مساله نظرتون چیه؟ چی پیشنهاد میدید؟

mary83

عضو جدید
سلام
من تازه به جمع دوست داشتنی باشگاه پیوستم. ابتدای ورودم به باشگاه مهندسین به این پست برخورد کردم. و مناسب دیدم که منم ازین مطلب استفاده کنم.
راستش؛
منم مجاز شدم. تو رشته مهندسی کشاورزی گرایش باغبانی با رتبه 400. میدونم هیچ امیدی به قبولیم نیست چه روزانه چه شبانه. ولی شاید بتونم از رتبه اول همکلاسیم استفاده کنم. چون ایشون رتبشون خیلی بالاس و قصد انتخاب رشته امسال رو نداره. و این مجوز رو به من هم داده تا از رتبه اولیش استفاده کنم.

با توجه به این مساله نظرتون چیه؟ چی پیشنهاد میدید؟
خوب رتبه اولی ها تو دانشگاهشون سهمیه جدا دارند و بعضی از دانشگاه ها بدون کنکور هم رتبه اول و پدیرش می کنند و من شنیدم اگه تو کنکور از سهمیه رتبه اول اسثفاده کنی رتبه ات نصف محسوب می شه

hadis66

عضو جدید
سلام خوبید؟
من رشته ام خاکشناسیه رتبه ام 70 شده کجاها قبول میشم؟ کجاها رو بزنم
ممنون:gol:

omidJoon

عضو جدید
در مورد رشته ی فناوری اطلاعات

در مورد رشته ی فناوری اطلاعات

اگه میشه یک نفر در مورد رشته مهندسی فناوری اطلاعات و آینده ی شغلیش به من اطلاعاتی بده. می خوام تصمیم بگیرم برای ارشد امسال بخونم. می خوام بدونم این رشته چقدر می تونه مفید باشه (در ضمن من رشته ام در کارشناسی سخت افزاره)...ممنون میشم جوابمو بدید:)

بالا