دانشجوهای دانشگاه شریف بیاین دخل

peyman-16

عضو جدید
من خودم دو سه سال دیگه کنکور دارم.منتها مایلم حتمآ در این دانشگاه قبول بشم.دوست دارم از شما دانشجو های این دانشگاه سوالاتی در این رابطه داشته باشم و از شما می خوام مجموعه تجربیات و توصیه هایی را اگه دارید در اختیار بنده بذارید.ممنون میشم.:gol:
هم چنین اگه خواستید توصیفی اجمالی از آن دانشگاه داشته باشید.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
بپرس عزیزم چه سوالی داری

توصیف اجمالی : دانشگاه شریف دانشگاه خوبیه .... مهم اینه که بتونی قبول شی

peyman-16

عضو جدید
میشه بگید در دوران دوم دبیرستان سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی چطور درس میخواندی؟از چه کتاب های کمک درسی استفاده می کردی؟روزی چقدر درس می خواندی؟از چه کلاس هایی استفاده می کردی و چقدر؟از چه مشاوره هایی استفاده می کردی؟آیا قلم چی هم می رفتی؟
راستی می تونم بپرسم که شما با چه رتبه ای در دانشگاه قبول شدید؟
و اصلآ برای خوندن کتاب ها از چه روشی استفاده می کردی؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.:gol:

nena_921

عضو جدید
من رییس دانشگاه شریفم
مدارکتو بفرست بقیش با من
شما برو خوش باش و از جوونیت لذت ببر

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگید در دوران دوم دبیرستان سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی چطور درس میخواندی؟از چه کتاب های کمک درسی استفاده می کردی؟روزی چقدر درس می خواندی؟از چه کلاس هایی استفاده می کردی و چقدر؟از چه مشاوره هایی استفاده می کردی؟آیا قلم چی هم می رفتی؟
راستی می تونم بپرسم که شما با چه رتبه ای در دانشگاه قبول شدید؟
و اصلآ برای خوندن کتاب ها از چه روشی استفاده می کردی؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید.:gol:

ببین عزیزم برای دانشگاه شریف قبول شدن کتاب کمک درسی یا آموزشگاه خاصی لازم نیست ..حتی مهم نیست چند ساعت درس بخونی ...

شما باید درصداتون بالای 85 درصد باشه درسته ؟ یعنی باید به همه درسا تسلط داشته باشی

اگه درسها رو از پایه جوری یاد بگیری که خودتو یه پله بالاتر از دبیرستان حس کنی اونموقع نشون میده تو درسا تسلط داری ....

حالا اگه فکر میکنی برای رسیدن به این تسلط باید آموزشگاه بری برو ... معلم خصوصی بگیر .... کتابهای بالاتراز سطح دبیرستان مطالعه کن (فقط مواظب باش راهو به جاده خاکی نکشونی و در راستای قوی شدن تو همون درسا باشه )
باید بتونی به هر ترتیب به این توانایی برسی ... هر کس رو ببینی یه جور به این تسلط رسیده یکی خودش خونده یکی آموزشگاه خاصی رفته و .... پس روش خاصی برای قبول شدن وجود نداره ...من کسایی رو میشناسم که بالای 10 میلیون خرج کردن خیلی هم خوندن ام هیچ نتیجه ای نگرفتن ....چون به اصل قضیه که تسلطه نرسیدن

من خودم فیزکو 90 زدم .....چون وقتی پیش دانشگاهی بودم به دانشجوها فیزیک هالیدی درس میدادم ... یعنی یه پله بالاتر از دبیرستان

paeeizan

اخراجی موقت
ببین عزیزم برای دانشگاه شریف قبول شدن کتاب کمک درسی یا آموزشگاه خاصی لازم نیست ..حتی مهم نیست چند ساعت درس بخونی ...

شما باید درصداتون بالای 85 درصد باشه درسته ؟ یعنی باید به همه درسا تسلط داشته باشی

اگه درسها رو از پایه جوری یاد بگیری که خودتو یه پله بالاتر از دبیرستان حس کنی اونموقع نشون میده تو درسا تسلط داری ....

حالا اگه فکر میکنی برای رسیدن به این تسلط باید آموزشگاه بری برو ... معلم خصوصی بگیر .... کتابهای بالاتراز سطح دبیرستان مطالعه کن (فقط مواظب باش راهو به جاده خاکی نکشونی و در راستای قوی شدن تو همون درسا باشه )
باید بتونی به هر ترتیب به این توانایی برسی ... هر کس رو ببینی یه جور به این تسلط رسیده یکی خودش خونده یکی آموزشگاه خاصی رفته و .... پس روش خاصی برای قبول شدن وجود نداره ...من کسایی رو میشناسم که بالای 10 میلیون خرج کردن خیلی هم خوندن ام هیچ نتیجه ای نگرفتن ....چون به اصل قضیه که تسلطه نرسیدن

من خودم فیزکو 90 زدم .....چون وقتی پیش دانشگاهی بودم به دانشجوها فیزیک هالیدی درس میدادم ... یعنی یه پله بالاتر از دبیرستان
.
.
.
خيلي خودتو تحويل ميگيري .... :redface:

paeeizan

اخراجی موقت
.چون وقتی پیش دانشگاهی بودم به دانشجوها فیزیک هالیدی درس میدادم ... یعنی یه پله بالاتر از دبیرستان ."
.
.
.
اين يك خط واسم غير قابل هضمه .........

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
.چون وقتی پیش دانشگاهی بودم به دانشجوها فیزیک هالیدی درس میدادم ... یعنی یه پله بالاتر از دبیرستان ."
.
.
.
اين يك خط واسم غير قابل هضمه .........

خوب حتما درس میدادم که گفتم دیگه .... حالا فیزیک هالیدی مگه چی هست که غیر قابل هضم باشه ... :surprised:

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که در حسرت قبولی در شریف موندیم و موهامون سفید شد و هیچی به هیچی...
ایشالا شما قبول بشی

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

کف کردم،حالا بعدا خصوصی راجع به این قضیه ی هالیدی صحبت میکنیم:w02:

هر سوالي داشتي در خدمتم عزيزم .:redface:
راس میگه از این بپرس خیلی حالیشه :w11::w25: