خجالت پسر عرب

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه آبچی اومدیو نسازی دیگه!! هر گردی که گردو نیست هر مهساییم من نمیشه که!!!
حالا چون هم اسم مایی و برحسب تصادف 1366!!! حالا یه فکری میکنیم.......
:w16::w16:
قلبونت:smile:آآآ... سه چرختو میگی ...؟؟!؟! خوبه میشه باش صحرانوردیم کرد ....فقط باید هلش بدم!!!
باشه عزیزم هرچی تو بگی:w30:
سه چرخم مال تو دوچرخرم مال تو یه چرخم مال تو .....
بازم میخوای ؟ :redface::redface::redface:
{را تو هل بدی . بشین خودم هل میدم :w16:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یکی تو میگی یکی اون میگه. به جفتتون گفتم که گیر ندین به هم... :D
لطفا نگو اون شروع کرد. خودم میدونم. :heart:
دقیقا همینو میخواستم بگم!!!:redface:
من داشتم با عرفان میصحبتیدم!
این خودشو قاطی کرد!:(
باشه به خاطر شوما چیزی نمیگم:D

rattling_boy

عضو جدید
من چی کار به تو دارم.با یکی دیگه بودم تو اومدی گیر دادی به ما:mad:
آرمان بیا باز این اومد نجاتم بده:eek:

دقیقا همینو میخواستم بگم!!!:redface:
من داشتم با عرفان میصحبتیدم!
این خودشو قاطی کرد!:(
باشه به خاطر شوما چیزی نمیگم:D

نه بابا. می بینم که من نیومدم به تاپیک سر بزنم و از ادامه ی بحث غافل شدم شما هم در نبود من دور برداشتی:razz::razz::lol:

اولا اینکه قاطی کرد اصلا جمله ی درستی تو جامعه ی مهندسی نیست!

دوما اینکه تاپیکه و هر شخصی می تونه ج.اب دیرگان رو به صورت عمومی بده.

سوما اصلا دلم خواست جواب بدم. مشکل چیه؟!

چهارما چون آرمان جان بهم گفت زیاد گیر ندم جواب بعضی پست ها رو ندادم وگرنه جواب می دادم:lol::lol::lol::victory:

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا. می بینم که من نیومدم به تاپیک سر بزنم و از ادامه ی بحث غافل شدم شما هم در نبود من دور برداشتی:razz::razz::lol:

اولا اینکه قاطی کرد اصلا جمله ی درستی تو جامعه ی مهندسی نیست!

دوما اینکه تاپیکه و هر شخصی می تونه ج.اب دیرگان رو به صورت عمومی بده.

سوما اصلا دلم خواست جواب بدم. مشکل چیه؟!

چهارما چون آرمان جان بهم گفت زیاد گیر ندم جواب بعضی پست ها رو ندادم وگرنه جواب می دادم:lol::lol::lol::victory:
شما یه وقع کم نیاریا!!!
ضرر داره!
گفته بودم ج ندم ولی تو گلوم گیر میکنه خفه ام میکنه!!! استاد ادبیات

arman127_18

عضو جدید
بچه ها بیخیال. کوتاه بیاین دیگه. یه موضوع ساده هستش. اینقدر کشش ندین.
.
.
.
.
.
اما اگه میخواین کشش بدین به من بگین یه تاپیک مخصوص خودتون ۲ تا میزنم. اونجا دعوا کنین. کل کل کنین. من و بقیه ی بچه ها هم قضاوت میکنیم و از تیکه هایی که به هم میندازین می خندیم. خوب؟ خوبه؟ موافقین؟ :D

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
اما اگه میخواین کشش بدین به من بگین یه تاپیک مخصوص خودتون ۲ تا میزنم. اونجا دعوا کنین. کل کل کنین. من و بقیه ی بچه ها هم قضاوت میکنیم و از تیکه هایی که به هم میندازین می خندیم. خوب؟ خوبه؟ موافقین؟ :D
قربون شما دوست خوب!!! که اینقدر به فکر ما هستید!!:surprised:
شما لطف میکینی! حالا ما رو به دعوا تشویق میکنید ، خودتون بهمون میخندید؟؟؟
تا الان قضاوتتون به کجا رسیده!؟
چند چند شدیم؟
به نفع کیه؟:D

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
.
.
.
.
.
قربون شما دوست عزیز!!! لطف داری شما!!:surprised:
حالا ما شدیم مایه خنده دوستان؟ دستت درد نکنه!
حالا قضاوتتون به کجا رسیده؟؟
چند چندیم؟
به نفع کی هست؟؟؟:D

arman127_18

عضو جدید
قربون شما دوست عزیز!!! لطف داری شما!!:surprised:
حالا ما شدیم مایه خنده دوستان؟ دستت درد نکنه!
حالا قضاوتتون به کجا رسیده؟؟
چند چندیم؟
به نفع کی هست؟؟؟:D
آسیاب به نوبت.
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد...
تو تاپیک خجالت پسر عرب جای دعوا نیست. ممکنه یه وقت بابای پسره ناراحت بشه و یه چک دیگه هم واسه ی پسره بفرسته. اون وقت پسره سردیش میکنه.
اول تصمیم بگیرین که میخواین دعوا کنین یا نه. بعد میریم توی یه مکان مناسب. اونجا دعوا میکنین. ما هم بهتون میخندیم چون نصیحت فایده نداشته. هردوتاتون هم میدونین که بحثتون سر یه مساله ی بی ارزشه و نیازی به یادآوری ما نیست. پس به عنوان آسیاب بعدی بهتون میخندیم بلکه شیوه ی تمسخر جواب بده. اونم جواب نداد میریم سراغ راه حل بعدی...
گاهی کم محلی جواب میده. گاهی زیادی جلوه دادن موضوع. گاهی میانجی گری و گاهیم خود دو طرف کوتاه میان. اما آخره همه ی این راه ها یه نتیجه بیشتر نداره. شما دو نفر محکوم به سازش و تحمل همدیگه خواهین بود. پسسسسسسسس آره بهتون میخندیم.
اما جواب سوال بعدیتون: من در جایگاهی نیستم که بتونم اعمال شما رو قضاوت کنم. اونم وقتی که از نتیجه ی کارهای خودم رضایتی ندارم.

اگه توضیحات کافی نبود بگین تا بازم توضیح بدم... :Ph34r:

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسیاب به نوبت.
تو تاپیک خجالت پسر عرب جای دعوا نیست. ممکنه یه وقت بابای پسره ناراحت بشه و یه چک دیگه هم واسه ی پسره بفرسته. اون وقت پسره سردیش میکنه.
اول تصمیم بگیرین که میخواین دعوا کنین یا نه. بعد میریم توی یه مکان مناسب. اونجا دعوا میکنین. ما هم بهتون میخندیم چون نصیحت فایده نداشته. هردوتاتون هم میدونین که بحثتون سر یه مساله ی بی ارزشه و نیازی به یادآوری ما نیست. پس به عنوان آسیاب بعدی بهتون میخندیم بلکه شیوه ی تمسخر جواب بده. اونم جواب نداد میریم سراغ راه حل بعدی...
گاهی کم محلی جواب میده. گاهی زیادی جلوه دادن موضوع. گاهی میانجی گری و گاهیم خود دو طرف کوتاه میان. اما آخره همه ی این راه ها یه نتیجه بیشتر نداره. شما دو نفر محکوم به سازش و تحمل همدیگه خواهین بود. پسسسسسسسس آره بهتون میخندیم.
اما جواب سوال بعدیتون: من در جایگاهی نیستم که بتونم اعمال شما رو قضاوت کنم. اونم وقتی که از نتیجه ی کارهای خودم رضایتی ندارم.

نه دوست من بیخیال شدم.
میخوام برم از بابای خودم چک بگیرم!!!:D
به خاطر گل روی داش آرمان کوتاه میام.:gol::gol::gol:

rattling_boy

عضو جدید
شما یه وقع کم نیاریا!!!
ضرر داره!
گفته بودم ج ندم ولی تو گلوم گیر میکنه خفه ام میکنه!!! استاد ادبیات

آسیاب به نوبت.

نه دوست من بیخیال شدم.
میخوام برم از بابای خودم چک بگیرم!!!:D
به خاطر گل روی داش آرمان کوتاه میام.:gol::gol::gol:

سلام

خدائیش ببین من دو روز نباشم چه دوری برمی دارن بعضی آ:lol:

اینطور که بوش میاد بابای این آقا پسره دیگه کم کم داره حوصله اش سر میره و بهتره که من دیگه و این تاپیک پیدام نشه:razz::(

چون آرمان جان اینطور می خواد من کوتاه میام:thumbsup2:

arman127_18

عضو جدید
سلام

خدائیش ببین من دو روز نباشم چه دوری برمی دارن بعضی آ:lol:

اینطور که بوش میاد بابای این آقا پسره دیگه کم کم داره حوصله اش سر میره و بهتره که من دیگه و این تاپیک پیدام نشه:razz::(

چون آرمان جان اینطور می خواد من کوتاه میام:thumbsup2:
کسی دور بر نداشته. خیالت راحت. تو هم هروقت که خواستی بیا این تاپیک. فقط خواستی دعوا کنی به خودم بگو... ;)

بالا