زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نی نی کچله که هنوز نرفته!!!!!

پس چرا خداحافظی می کنی!؟؟؟؟!!!! (شکلک عصبانی)

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ديدم نوشتن متاسفانه و از اونجايي كه خودم پودمان هستم و ميدونم چقدر سخته گفتم شايد از اون بابته
به خدا هميييييييييييييييييييين:eek::redface::cry:
آها!!!!!!!
وحید فراری می شود!!!!!! کجا رفت؟؟؟

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ديدم نوشتن متاسفانه و از اونجايي كه خودم پودمان هستم و ميدونم چقدر سخته گفتم شايد از اون بابته
به خدا هميييييييييييييييييييين:eek::redface::cry:
منظورم این بود که پودمانی چیه!!!! با عرض شرمندگی بسیار..... اطلاعاتم خیلی پایینه!!!!!!

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه .... می خونیم تموم میشه به همین راحتیام نیست!!!! (گریه) برم که بخونم تموم بشه!!!!( الان دیگه شکلک زاری)

------------------
وحیدم که نگفت چرا متاسفانه!!!! خداحافظ وحید....

-------------------
رزی بای بای!!!!
به بچه هایی که میان سلام برسون!!!!!

roze888

عضو جدید
منظورم این بود که پودمانی چیه!!!! با عرض شرمندگی بسیار..... اطلاعاتم خیلی پایینه!!!!!!

نه فدات شم اين چه حرفيه عزيز دلم
پودماني مربوط به دانشگاههاي علمي كاربرديه فائزه جووون
دانشگاههاي علمي كاربردي به 2 صورت دانشجو ميگيرن يكي پودمان كه بدونه كنكوره و با توجه به معدته كه 9تا پودمانه و 3 يا 2 سال و نيم طول ميكشه تا تموم شه و در آخر بايد يه امتحان به اسم امتحان جامع رو بدي تا مدركتو بهت بدن اگه قبول شي ولي اگه نه بعد از كارداني يه راست و بلافاصله برا كارشناسي قبول شدي ديگه نمي خواد اين امتحان رو بدي
ترمي هم كه مثل باقي دانشگاههاس
اين پودمان براي كارمندا خيلي خوبه البته من كارمند نيستمااااااااااااااااااااااااا
زياد طول كشيدنشم به اين خاطره كه از 12 واحد ديگه آخرش 13 واحد بيشتر نميدن :crying2:

roze888

عضو جدید
خب دیگه .... می خونیم تموم میشه به همین راحتیام نیست!!!! (گریه) برم که بخونم تموم بشه!!!!( الان دیگه شکلک زاری)

------------------
وحیدم که نگفت چرا متاسفانه!!!! خداحافظ وحید....

-------------------
رزی بای بای!!!!
به بچه هایی که میان سلام برسون!!!!!

باشه فائزه جون
به سلامت ،موفق باشي :smile::gol::gol::gol::gol:

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فدات شم اين چه حرفيه عزيز دلم
پودماني مربوط به دانشگاههاي علمي كاربرديه فائزه جووون
دانشگاههاي علمي كاربردي به 2 صورت دانشجو ميگيرن يكي پودمان كه بدونه كنكوره و با توجه به معدته كه 9تا پودمانه و 3 يا 2 سال و نيم طول ميكشه تا تموم شه و در آخر بايد يه امتحان به اسم امتحان جامع رو بدي تا مدركتو بهت بدن اگه قبول شي ولي اگه نه بعد از كارداني يه راست و بلافاصله برا كارشناسي قبول شدي ديگه نمي خواد اين امتحان رو بدي
ترمي هم كه مثل باقي دانشگاههاس
اين پودمان براي كارمندا خيلي خوبه البته من كارمند نيستمااااااااااااااااااااااااا
زياد طول كشيدنشم به اين خاطره كه از 12 واحد ديگه آخرش 13 واحد بيشتر نميدن :crying2:
بمیرم.... چی میکشی از دست اینا!!! به ما یه ترم اجباراً 17 واحد دادن ما حسابی سر و صدا راه انداختیم!!!!

roze888

عضو جدید
بمیرم.... چی میکشی از دست اینا!!! به ما یه ترم اجباراً 17 واحد دادن ما حسابی سر و صدا راه انداختیم!!!!

آره ديگه حسابي هلاك شديم
نميدونستيم وگرنه ترمي شركت ميكرديم :crying2:
دانشگاه ما اين رشته رو ترميشو نداره خواستيم بريم گفتن پاييز تموم ميشه زودتر از بچه هاي قبلي ما هم گول خورديم اينه كه ميگم درك ميكنم
:crying2:

roze888

عضو جدید
خوب من ديگه با اجازه برم
هر چند ميدونم كسيييي نييييييييييييت :cry: ولي خوب ديگهههههههههههههههههههه:crying2:
يه سلام هم به دوستاي گلم كه وقتي من نيستم هستتتتتتتتتتتتتن:surprised::eek::redface::cry:
سلااااااااااااام:smile::gol::gol::gol::D

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم ولي به شرطي كه آخرش پيروزي با من باشه :surprised:

آخه هميشه تو دعواها آخرسري حتما من بايد غالب بر ميدان باشم:razz:باشهههههه :redface:

نباشه!

برو بابا ...
محاله بزارم تو پیروز میدون بشی ... خیلی بچه تر از این حرفایی ... :w18:

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
نباشه!

برو بابا ...
محاله بزارم تو پیروز میدون بشی ... خیلی بچه تر از این حرفایی ... :w18:
خودت برو بابا ....بي ادب :mad:
من بچه ام ؟؟:eek: خب آره ....وقتي شما پدربزرگ باشي ديگه من در مقابلت ميشم بچه ....
پدربزرگ حميد ....بهت مياد

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز

بالا