انجمن تغذیه سالم

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به تمامی دوستان
در حقیقت ایده ایجاد این تایپیک همین الان به ذهنم رسید
یکی از وستان زحمت کشیده بودن و در قسمت تایپیک مشاور در مورد تغذیه صحیح مطالبی رو نوشتند که این ایده به ذهنم خطور کرد
جا داره همینجا از ایشون تشکر وافی و کافی رو داشته باشم

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما اینجا قصد داریم تا با کمک همدیگه چه کارهایی رو انجام بدیم
اینجا سعی می کنیم تا با کمک همدیگه در خصوص تغذیه سالم،چه مواردی هست که در تغذیه بهش بی توجه هستیم و ازشون غافلیم و ...بحث کنیم
در کنار این مباحث می رسیم به قسمت خوشمزه بحثمون که همون دستور غذایی طبخ انواع غذاهای سالم و مفید هست
و در کنار اون هم طرز تهیه غذاهای درخواستی
قطعا همگی در کنار هم و با کمک همدیگه این قسمت رو به خوبی می سازیم تا از در کنار هم بودن شاد باشیم
شاد و در شادیها پایدار باشید
:gol::gol::gol:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما اینجا قصد داریم تا با کمک همدیگه چه کارهایی رو انجام بدیم
اینجا سعی می کنیم تا با کمک همدیگه در خصوص تغذیه سالم،چه مواردی هست که در تغذیه بهش بی توجه هستیم و ازشون غافلیم و ...بحث کنیم
در کنار این مباحث می رسیم به قسمت خوشمزه بحثمون که همون دستور غذایی طبخ انواع غذاهای سالم و مفید هست
و در کنار اون هم طرز تهیه غذاهای درخواستی
قطعا همگی در کنار هم و با کمک همدیگه این قسمت رو به خوبی می سازیم تا از در کنار هم بودن شاد باشیم
شاد و در شادیها پایدار باشید
:gol::gol::gol:

خیلی عالیهههه:victory:

lighthearted

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به تمامی دوستان
در حقیقت ایده ایجاد این تایپیک همین الان به ذهنم رسید
یکی از وستان زحمت کشیده بودن و در قسمت تایپیک مشاور در مورد تغذیه صحیح مطالبی رو نوشتند که این ایده به ذهنم خطور کرد
جا داره همینجا از ایشون تشکر وافی و کافی رو داشته باشم

خوب حمید جان اینجا معلوم میشه که آقایون چه قدر به بحث خوردن اهمیت میدن (شکموید همتون دیگه ):w25::redface:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب حمید جان اینجا معلوم میشه که آقایون چه قدر به بحث خوردن اهمیت میدن (شکموید همتون دیگه ):w25::redface:
:biggrin: نکته بامزه ای بود
ولی راستش رو بخوایید نه
من خودم به آشپزی به عنوان یک تفریح که ازش لذت می برم نگاه می کنم
با وجود اینکه هیچ احتیاجی هم نداشتم ولی تمام غذاها،دسرها،سالادها و شیرینی های ایرانی و محلی رو بلدم و همینطور در خصوص غذاهای غیر ایرانی هم چیزهایی بلدم یه دوره هایی هم دیدم البته
البته بگم که هرچند وقت خودم دست به اختراع یه غذا می زنم
کلا یک حس و حال خاصی داره که واقعا نمی دونم چجوری باید توضیحش بدم
همیشه خیلی لذت می برم که در یک جمع دوستانه که اونها هم علاقه مند به آشپزی هستن بشینم و همگی از تجربیات و چیزهایی که بلدیم برای هم صحبت بکنیم
هنریه که وقتی داری انجامش می دی نهایت لذت رو میبری
قطعا دوست دارم که این موضوعات رو باهم به اشتراک بذاریم تا همگی از دونسته های هم بهره مند بشیم
منتظر کمک و حضور همگیتون هستم
:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:biggrin: نکته بامزه ای بود
ولی راستش رو بخوایید نه
من خودم به آشپزی به عنوان یک تفریح که ازش لذت می برم نگاه می کنم
با وجود اینکه هیچ احتیاجی هم نداشتم ولی تمام غذاها،دسرها،سالادها و شیرینی های ایرانی و محلی رو بلدم و همینطور در خصوص غذاهای غیر ایرانی هم چیزهایی بلدم یه دوره هایی هم دیدم البته
البته بگم که هرچند وقت خودم دست به اختراع یه غذا می زنم
کلا یک حس و حال خاصی داره که واقعا نمی دونم چجوری باید توضیحش بدم
همیشه خیلی لذت می برم که در یک جمع دوستانه که اونها هم علاقه مند به آشپزی هستن بشینم و همگی از تجربیات و چیزهایی که بلدیم برای هم صحبت بکنیم
هنریه که وقتی داری انجامش می دی نهایت لذت رو میبری
قطعا دوست دارم که این موضوعات رو باهم به اشتراک بذاریم تا همگی از دونسته های هم بهره مند بشیم
منتظر کمک و حضور همگیتون هستم
:gol:
در مورد اختراع غذا من استادم تابستونا تنهام برا همينم هرچي دم دستم باشه با هم قاطي ميكنم ميخورم تا حالا هم نمردم

ا

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد اختراع غذا من استادم تابستونا تنهام برا همينم هرچي دم دستم باشه با هم قاطي ميكنم ميخورم تا حالا هم نمردم

ا
خیلی عالیه
خیلی لذت بخشه که یک غذای خوشمزه با یک بو و مزه عالی درست بکنی و از اینکه تو تهیش کردی به خودت ببالی:gol: