معني برخي کلماتی که از زن‏ها مي‏شنويد...!!!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

معني برخي کلماتی که از زن‏ها مي‏شنويد........:surprised::D

خبٌ: اين کلمه‏اي است که زنان براي پايان دادن به مکالمه‏هايي استفاده مي‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما بايد خفه‏ بشويد.‏
پنج دقیقه: اگر مشغول لباس‏پوشيدن است يعني حداقل نيم ساعت. هرچند پنج ديقه دقيقاً معادل پنج دقيقه است اگر به شما پنج دقيقه بيش‏تر زمان جهت تماشاي فوتبال داده شده باشد.‏
هيچٌي: اين آرامش قبل از توفان است. معني و مفهوم آن اين است که بايد به شدت گوش‏به‏زنگ باشيد. بحث‏هايي که با هيچي شروع مي‏شوند، غالباً با خبٌ تمام مي‏شوند.‏
بفرماييد: اين کلمه اصلاً ربطي به اجازه دادن انجام کاري ندارد. "اگه جرئت داري" در آن مستتر است.
آه بلند: اين در حقيقت يک کلمه محسوب مي‏شود که معمولاً درست فهميده نمي‏شود. آه بلند يعني او فکر مي‏کند شما يک احمق به‏دردنخور هستيد و او نمي‏داند چرا دارد وقت‏ش را با ماندن و بحث با شما سر هيچٌي تلف مي‏کند.
اشکال نداره: اين يکي از خطرناک‏ترين جملات‏ي است که زن شما ممکن است به شما بگويد. اشکال نداره يعني اون به زمان طولاني‏تري احتياج دارد که تصميم بگيرد شما چگونه بايد تاوان اين اشتباه‏تان را پس بدهيد.‏
ممنون: از شما تشکر مي‏کند. فقط بگوييد خواهش مي‏کنم. هيچ حرف اضافه‏اي نزنيد. خيلي ممنون مي‏تواند نشان دهنده يک خطر بالقوٌه باشد.
اصلاً هرچي: اين ترکيب براي گفتن مرده‏شورت رو ببرن استفاده مي‏شود.
نگران‏ش نباش عزيزم، خودم انجام مي‏دم: يک جمله بسيار خطرناک ديگر. به معني آن‏که اين کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصميم گرفته خودش دست به کار شود. اين حالت معمولاً منجر به حالت‏ي خواهد شد که شما بپرسيد چي شده؟.:surprised::D
:gol::gol::gol:

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند تا جمله من اضافه میکنم
ایشششششششششششششش یه خاکبرسر محترمانه است که در محافل عمومی گفته میشود
ایییییییی اینطوری! یکی از خطرناکترین جملات که شما بلافاصله باید محل رو ترک کنی چون هر لحظه ممکن شی به طرف شما پرتاب بشه

بمیرم برات!این جمله یکی از فریبنده ترین جملات زنهاست که انواع و اقسام مختلف داره که در حد توضیح من نیست لطف کنید به دایره المعارف زنها مراجعه کنید

خبر مرگت انشالله ! جمله کاملا واضح است و نیازی به توضیح بیشتر نیست

برای توضیح بیشتر واطلاعات تکمیلی به دایره المعارف زنها جلد 26 مراجعه کنید

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیبی نداره ....................................آخه برای آقایون که نمیشه چیزی نوشت اونا سکوت میکنند درحالیکه خدا میدونه تو سرشون چی میگذره.............

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا این جاویدو همیشه چیزای تکراری میزاره پیفففففففففففففففففف:razz::razz:اه.....ولی من جایی ندیده بودما:surprised:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیبی نداره ....................................آخه برای آقایون که نمیشه چیزی نوشت اونا سکوت میکنند درحالیکه خدا میدونه تو سرشون چی میگذره.............
:surprised::surprised:
يكي بياد اين رو ترجمه كنه:surprised:

اصلا این جاویدو همیشه چیزای تکراری میزاره پیفففففففففففففففففف:razz::razz:اه.....ولی من جایی ندیده بودما:surprised:
مگه ايني كه الان گذاشتم....بو داشت كه ميگي پييييييييف؟!!:surprised::biggrin:گفتم كه دخمل خوب ميشي:D:gol:

hosseinb

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::surprised:
يكي بياد اين رو ترجمه كنه:surprised:

مگه ايني كه الان گذاشتم....بو داشت كه ميگي پييييييييف؟!!:surprised::biggrin:گفتم كه دخمل خوب ميشي:D:gol:
می خواد بگه مردا غیر قابل پیش بینی هستن
یه کمم اب زیر کاه تشریف دارن

کلا قصدش تعریف نبود
نامرد :d:surprised:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:

سمندونم همیشه به من گیر میده :d
درکت میکنم :surprised:
اه .....اون به من هم گيره ميده......بپا بهت خيانت نكنه:surprised::biggrin:

میگما جاویدو تو نومودونی چرا activityمن از52اومده به12؟:cool::(شیکا کنم؟
نه والا.......نمي دونوم........... ولي نگران نباش ماله من 91% بيا 50تاش رو بدم بهت.........تا ناراحت نباشي:surprised::D:gol:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز