زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب از خودشم ميپرسم احمد جان شما بگو چه خبر كجايي چي ميخوني كي درسا تموم ميشن :D

افسون جان شما حالت خوبه نميدوني مريم خانم كجاست؟:gol:

خو خودم ميگم ................
اسم : احمد.
شغل : دانشجو .
خوشمل نا ناز ....تو دل برو ...............
مهندسي شيمي مي خونه (پتروشيمي )
من دارم ميرم همه باي :gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خو خودم ميگم ................
اسم : احمد.
شغل : دانشجو .
خوشمل نا ناز ....تو دل برو ...............
مهندسي شيمي مي خونه (پتروشيمي )
من دارم ميرم همه باي :gol:
بسلامت :gol:
عزیزم باید برم!
ولی توی همین فرصت کم بگم که دانشجوی سال سوم مهندسی پتروشیمی هستم!
و زیر سایه شما :gol:
یا علی
بابای :gol:

خدا نگهدار :gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممممممم
خوبییییییییییییییییییییییییییید
چه خبر از تالار اقتصادمون؟
دزدی چیزی نیومده سراغش که؟
من این روزا نمیتونم زیاد بیام... حواستون باشه بهشاااااااا
وای عزیزمهههههه خیلی دوسش دارم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بيشترين تراكم كاربري در سايت 1,689 کاربر در 2009/12/15 و ساعت 10:44 PM بوده است.
kaghaz rangi, $fanoos$, *ملینا*, 1.1.1368, 123m, 2&2, 5967, 84235705, a.amjadi, a.koohestanian, AhmadYousefi, ali18505, alih_petro, Alireza_2003, amin_rogh+, amirdost, amir_8686, ARAMESH, arashpak, archi&tini, arefeh sadat, artmiss, ashke sorkh, atragin, azna, Banaa, behnam arch, bme.masood, chaosplus, crane rail way, dalin+, danijan, dasadi, deansam, dolat42, eedeh, eee.eee99, elahe84, Elfy, EmperorMHSN, engparisa, Eshragh-Archi, farane67, fari_civil, fatemeh_ch, force, foroogh 2020, glamorous, gtrfjn, hadimakarem, hakhamaneshian, hamed ghasemi, hamidk5077, hamidnj, hami_sani, HniArsh, hoomaan67, hpd1364, imannasa2000, Infinite, k-hashemi, kavand88, keshwad, kia_martan, lighthearted, lili 68, love is jawad, mahdi2008, mahdit22, mahdi_aryayi, Mahtab.r, mahtab.sh, mamad kh, maryam290s, Matrix, maziar41, mehdi.pc, mehdipesse, meoiotu, merijoon, mfmechanics, mlove, mohamad.f, mohsen 88, mojtaba007, morta, morteza_mousavi, Mostafa United, mostafanokhodian, mo_amin, mrp69, msn.7177, nader azimi, navidsaket, niktaa, nooshafarin, ofakur, Orion neb, paramis82, pasargadparisa, PERFECT4FUSION, peymanarmin, pooneh83, raha, raha88, rasti1, reza_1364+, roostaee_amin1, rozhann, sadra_s, saeedy212, saeid rabbani, saghi_simsagh, sajjy, salar salarzehi, samira zibafar, sara-afshar, sasan327, Seesteen, sepantaaa, shahruzs, sheyda_star, Sina4, skolar76, Sparrow, s_p_d_f1, s_s1365, Taghdir, فاطمه محبی, فرزان-شیراز, مهندس تئوری, محمدیان, مریم کریمی-رسوب, معمار67سبز+, ناز معمار, نسرین خانم, وندا, پري وش, V@HED, veten oglu, whiterose, yagob2009, yalda33, yasser_proe, zarghami1, zeynep, آذرمهر, اقیانوس, اولدوز-ف, حبیبه کریمی, رهایی و هجرت, زيگفريد, سرمد حیدری, سعیده معمار, علی رضا1111

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام:gol:
صبح همه بخیر .............:gol:
نفر اول زمبیل گذاشتم ها ................
بااااااااااااااااااااااااااااای تا هااااااااااااااااااااااااااااای:gol:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

سلام صبح بخير من اينجا سرقفلي دارم حالا حركي دوست داره زنبيل يا هر چي دوست داشت بزاره
:gol:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااام
خوبیییییییییییییییییییییی خانوووووووم گللللللل
صبح تو هم بخیر.....بعد اقا محمد رضا میگه خانوما صحر خیز نیستن:D فکر کنم دیگه ثابت شده باشه بهشون.....:D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو كه اينجا باشي دنيا سهم من ميشه هميشه
روزاي آفتابي من، با تو كه ابري نميشه
بي خيال از اينجا رفتي، پشت سر نگاه نكردي
تو دلت نگفتي پس اون همه خاطره چي ميشه

اگه مهربون مي موندي، ديگه نتها نمي موندم
خودمو پيدا مي كردم، توي شب جا نمي موندم
لا اقل يه بار بي انصاف، يه سلامي، يه كلامي
كاش همون لحظه ي اول نامه هاتو مي سوزوندم

گوش بده به حرفام امشب، اگه خوابي يا كه بيدار
اين جدايي تا ابد نيست، برو به اميد ديدار
اگه يه روزي دل تو تنگ گريه هاي من شد
وعده ي ما كنج حسرت، زير سايه ي سپيدار

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااام
خوبیییییییییییییییییییییی خانوووووووم گللللللل
صبح تو هم بخیر.....بعد اقا محمد رضا میگه خانوما صحر خیز نیستن:D فکر کنم دیگه ثابت شده باشه بهشون.....:D
بله من ميدونم سحر خيزين اما ساعت نه 9
سلام
صبح بخیر
خوب هستید؟
یعنی ما به هیچ وجه نمیتونیم زنبیلمونو بذاریم؟
چرا بزاين اما تا من نيام البته بجز جمعه ها رسميت نداره اينجا :confused:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله من ميدونم سحر خيزين اما ساعت نه 9

چرا بزاين اما تا من نيام البته بجز جمعه ها رسميت نداره اينجا :confused:

خوب ما که نمیتونیم ساعت نه بیایم باشگاه... هزار تا کار ریخته رو سرمون.... بعضی روزا دانشگاه روزای هم که خونه هستیم کارای دیگه..... میخواید از یان به بعد تا بیدار شدیم بیایم اینجا حاضری بزنییم؟:surprised:

:surprised::surprised::surprised::surprised::D

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ادمین امده تو پروفایلم .... یعنی چه کار کردم؟ میخواد اخطار بده؟ از ترس دارم میمیرم

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بيشترين تراكم كاربري در سايت 1,689 کاربر در 2009/12/15 و ساعت 10:44 PM بوده است.
kaghaz rangi, !!!!Milad!!!!, $fanoos$, 1.1.1368, 2017, 2313, 3252982, 3812, 86461087, Admin, afshin_ss, AHMAD2244, aliashrafb, aliehashor, alireza niazi, ali_arian, amiiinem, amin611, amin_rz, amir khosravi, amirreza_pro, angella, anuobis, archh, arefeh sadat, Arman K, arsalan0068, bahramm, Banaa, belz, b_xxxxxxeman, casper.0021, civilized, dadakojayi, dari4, dashtia, donfidelio, dostanboor, e1967, ehs4n-m, eng-majid, Eng-ndr, eng..r, EterNaL_BoY, f.dehestani, farane67, fargol_2408, farvahar_665+, farzane206, fgni+, forsha, freshtehgh, gammaline, gol_ghaderi, h.ghoreyshian, Hamid MB, hamiiid kant, hanzaleh, honey.it, hOoOoman, hosseinassar, h_isic, imannasa2000, IranBourseOnline, IranianWay, itdt2010, javanane2005_6, jiji_narenji, joker1, jooyandeh, khaksarrr, khepel, kiyan_eng, m.j.sadr, m.maz, m.s.c, m00nlight, mahnaz1369, MAHNY, mahsa126, marcello, marziye-joOjoO, masood.sanjary, masoud2k, maysam21, mbz, MEG, mehrang_125, melllody, mgh.ptr, milad3297, miladsystem, mkfly67, mohammad-damghan, mohammadjamsh, mohsen 88, mohsen-gh, mojtaba007, MORTEZA142006N, N.karimi, nikoo67, nila_joon, NILOOFAR 49, odise, ooskarim, orarto, rama22707, rambod-g, rasool.civil, raypuor, reza-a, REZAB, RezaSoleimani, RFMR, sa33d, saba_r_j, sadeqs, sadjadasgari, sahar_mo, sajadfilabi, sajad_s, saraamini, sbr, shadmehrbaz, sima_+, sinasahand, sohrab89, solar flare, svaezian, taher0111, TASHA, tavalod68, tm-civil, فرهنگ, فراتی, فرزان-شیراز, مهسا433, ماریا جمشیدی, نسرین خانم, کیخسرو, گل شقایق, پیرجو+, پرویز سامری, varyans, venous_20+, vioona, waffen, yahell, zakaria_s, آرانوس, بهناز کیانی, رشتي پور, عاشورا

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ادمین امده تو پروفایلم .... یعنی چه کار کردم؟ میخواد اخطار بده؟ از ترس دارم میمیرم
اولین باره که امده تو پروفایلم....)به قول شیرازیا( محض خاطر همین ترس ورم داشته
دوست داشتم پرانتزه رو اینجوری بذارم... :D

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

اومده كه اومده لولو خر خره كه نيست تازه من ازش اصلا خوشم نمياد چون چند باري رفتم بهش سلام كردم جوابمو نداد در ضمن يكي دوبارم رفتم تو پروفايلش همچين بگي نگي بدو بيراه گفتم بهش فكر كنم اين يه خورده مشكل داره :confused:

araz_heidari

عضو جدید
کاربر ممتاز

اومده كه اومده لولو خر خره كه نيست تازه من ازش اصلا خوشم نمياد چون چند باري رفتم بهش سلام كردم جوابمو نداد در ضمن يكي دوبارم رفتم تو پروفايلش همچين بگي نگي بدو بيراه گفتم بهش فكر كنم اين يه خورده مشكل داره :confused:
با سلام به برو بچز کشاورزی
امیدوارم در سال جدید مورد هدف یارانه ها قرار نگیرین
چون هرکی هدف قرار بگیره از دلخوشی خود کشی میکنه!
آخه شنیدم یارانه ها مارو هدف گرفتن!
fgni جان شما هم خوب باشین!
:gol::gol::gol::gol:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خوابیده ای

و من ماندم و خواب هايي معطل
دلي دست دوم

غمي دست اول...
:cry:
اینا اونجا خاله بازی راه انداختن

دایی
عمه
ابجی
داداش

نمیدونم تو مغز اینا چی میگذره...
اینجا بیشتر!!!
اگه بدونی من چندتا خاله و دایی و داداش و مامان و ........ دارم!!!:D:gol:
هرکی گفت این کیه!

این چه بلاییه سر دایی آوردی آخه آقا رضا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تازه این کاریکاتورش نیس که
عکس خودشه، حسابشو بکنید اگه کاریکاتور بشه چی میشه!!!
:razz:بی دَدَف...
الان دایی میاد کله منو میکنه میذاره وسط تالار تا بشم مایه عبرت دیگران!
حَخِته...:D
توام که شدی مثل وحید زهرا جونم...
صاف میزنی تو پوز طرف...:razz:
اولین باره که امده تو پروفایلم....)به قول شیرازیا( محض خاطر همین ترس ورم داشته
دوست داشتم پرانتزه رو اینجوری بذارم... :D
:Dهرجور دوس داری بذار مریمی...:gol:

سلام به همگی...

کسی اینجا نیست؟؟؟
من 2روزه نیومدم...دلتون واسم تنگ نشده؟؟؟؟

بالا