20 معادله یه مجهول!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
زشته
تو پیغام خصوصی میگم بعدا:D
ميخندي؟
؟
؟
؟
؟
؟
؟
خاك تو سرت !

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
تابوهای اجتماعی در همه دنیا به اشکال مختلف وجود دارن ولی در جوامع پیشرفته تر این تابوها کمتر و در ضمن منطقی تر هستند.
چیزی که منو به فکر این تاپیک انداخت تاپیک خود ارضایی اثر استاد فرزان بود و عکس العمل دوستان البته!
ببینید انسان قبل از مسائل معنوی نیاز به زنده بودن جسم و روانش داره و بعد میتونه به فکر علم و معنویات باشه.
به قول شاعر: گشنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره و تنگت نگرفته که هردوش یادت بره:surprised:
چه قبول کنیم و چه نه،مسائل جنسی یکی از قویترین غرایز بشری و یکی از مهمترین عوامل ناهنجاریهای اجتماعی در جوامع مختلف و به خصوص جوامع بسته تر هست.
به قول اقایون پسر از 15 سالگی و دختر هم از 13 سالگی بالغ میشن و از طرفی واقعا امکان ازدواج تا قبل از 25 سالگی برای پسر نیست و از طرفی اوج این قضیه در همون دهه هست.
خب دختر و پسر هم که حق ندارن با هم باشن(شرعا و قانونا) و مسائلی چون بکارت و این حرف ها هم خیلی مهم هستند ظاهرا و خود ارضایی هم که گناه کبیره است.(البته دروغ هم هست ولی خدا فعلا کاری بهش نداره!)
خب وقتی معادلات را مینویسیم 20 معادله و یه مجهول میشه که خب نتیجش میشه کارهای مخاطره امیز بدون نظارت والدین و جامعه.
نتیجش میشه عقده هایی که در جوانی تخلیه نمیشه و به صورت خیانت و زن دوم و سوم و ضیغه،حتی تا سنین 90 سالگی بروز پیدا میکنه(بابا بزرگ دوست خودم!)
نتیجش میشه نماز جماعت با حوریان برهنه،نتیجش میشه استاد مددی در زنجان!
نتیجش میشه تجاوز به کودک 5 ساله.......
ما که بدترین جنایت های جنسی رو تو همون غرب میبینیم.یکی دو تا هم نیستن.
بگذریم که این شهوت انسان انقدر بی ترمزه که زن ومرد رو راضی نشده .به مرد و مرد و انسان و حیوان و ... هم کشیده شده.اینا رو که ما تو غرب خیلی دیدیم.حالا بریم از اونا یاد بگیریم

mehrshad53

اخراجی موقت
بگذریم که این شهوت انسان انقدر بی ترمزه که زن ومرد رو راضی نشده .به مرد و مرد و انسان و حیوان و ... هم کشیده شده.اینا رو که ما تو غرب خیلی دیدیم.حالا بریم از اونا یاد بگیریم

شما غرب رو تو صدا و سیمای ضرغامی دیدی داداش، اصلا این خبرا که فکر میکنی نیست!!!!!!!
چند وقت پیش توی لندن بودم و دختر و پسراشون واقعا سنگین رنگین بودن. یه شب توی یه خیابون میرفتیم یه مشت بچه تابلو دیدیم که بد قیافه هایی داشتن یه دفعه موبایل یکیشون زنگ زد که زنگش یه اهنگ ایرانی بود بعد دیدیم که ایرانین!!!!!!!!!!
داداش من شما از اینجا نمیتونی خوب ببینی، بهتره پاشی بری نزدیکتر!
اگه اینا به جای خبرای دروغ از امریکا ،خبرای حوادث داخلی را میگفتن،24 ساعت کمشون بود. خوبه همین 4 تا روزنامه نصفه نیمه مینویسن که چه خبره!
یارو سرایدار یه خونه را سه نفری به زنش-جلوی بچش- تجاوز کردن!!!!!
داداش خیلی ساده ای،شک نکن!!!!!!!!!!!!!

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد راس میگه کم مگه خودمون از اینجور چیزا داریم که آدم میخونه واقعاً متاسف میشه حالا تو غرب چی مث اینجا نیستن که ... اونایی که میخوان با هم عشق و حال میکنن . در کل به نظر منم پاک کردن صورت مسئله هیچ کمکی به حل قضیه نمی کنه . حرمسرا پیش کششون نمیذارن دختر و پسرا با هم برن بیرون برن مهمونی . من نمی دونم اینا واقعاً آدمن . میگین جامعه اسلامیه خیله خوب گور باباتون . دست از سر مردم بردارین تو خونه شون که می تونن مهمونی بگیرن .ای بابا ....

پ.ن : دوستان عزیز درسته که شلوغ بازی خیلی حال میده ولی درست نیست هر تاپیکی که توش داره یه بحث درستی میشه رو با اسپم به گند بکشیم دیگه نه ؟ جای دیگه اسپم کنید لطفاً

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا بگین نتیجه چی شد........افکار منور شد.........عقده ها برچیده شد.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

غرب نبود فکر کنم دیگه حرفی برا گفتن نداشتین

بچه‌ها چون جنایت‌های جنسی تو غرب خیلی وحشتناکه، توی ایران میشه نمونه کمی آرومترش رو پیاده کرد !!!
البته همون جنایت‌ها، بدترش توی ایران هم صورت می گیره، البته کمی مخفیانه‌تر، و اخبارش هم پخش نمی‌شه

بچه‌ها به نظرتون اگه از این شخص بپرسیم چنتا از جنایت‌ها رو نام ببرن، چه جوابی میدن ؟

میجو

عضو جدید
دوست من ، پس این حرفارو کجا بگیم ؟ به کی بگیم ؟
هرجا اومدیم بگیم گفتن زشته ، عیبه ، اگه بگی خدا اون دنیا سوسکت میکنه یا ازین حرفا ...
اینجا باید بگیم تا 2نفر درکمون کنه ،
شما خودت میگی مطلب علمی در مورد خود ارضایی ، خوب این جا هم جای مطالب علمیه دیگه ...

ارازل اوباش چیه برادر/خواهر من !!! هر کی در مورد خود ارضایی حرف بزنه میشه اراذل اوباش !!! شما که ادعای فرهنگ و ادب میکنی از شما بعیده !!!! شما بعضی از کلمات اونقدر بزرگ میکنی که آدم فکر میکنه چی هست واسه همین عقده ای بار اومدیم دیگه تا استاد تنظیم خانواده میاد حرف بزنه خندمون میگیره ولی این در اصل گریه داره نه خنده !!!

شما یه جور میگی انگار فقط مردها چنین مشکلاتی دارن نه دوست من این مشکل واسه خانوم ها هم هست ، فقط کافیه یه خورده دیدتون رو بازتر کنید ، من خودم به شخصه خیلی ازین مشکلات تو خانوم ها دیدم . خودتون یه آمار آوردید که مربوط به ایرانه نه مردهای ایرانی پس این آمار خانوم ها رو هم شامل میشه و اونا هم به قول شما دنباله شش در انگلیسی هستند .

و اما در مورد جمله آخرتون ، من کاملا" در این مورد با شما موافقم ;)

موفق و پیروز باشید :gol:

همین جا بگید! اینجا جای بحث هست و من مخالف بحث روی این مسائل نیستم.
عذر خواهی هم کردم. من نظر خودم رو پس گرفتم. من خودم می خوام خیلی جدی این بحث رو دنبال کنیم و به نتیجه برسیم

اگر منبع دقیق تر می خواید، پیشنهاد می کنم با دکتر محسنی از اساتید دانشگاه تهران که استاد درس تنظیم خانواده هست ارتباط برقرار کنید. روی این مسائل کار کردن و صاحب نظر هستن! اگر جمعه ها صبح به پارک لاله مراجعه کنید می تونید پیداشون کنید به همراه خونواده برای ورزش و تفریح اونجا میان.

من از ایشون شنیدم (و دارم نقل قول می کنم) که می گفت:
ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که مسائل انسانی فراموش شده و بعضا آدم ها علاقه مندند که در مورد مسائل درجه دو و سه حرف بزنن!
دغدغه اول جوونها شده مسائل جنسی و این جامعه رو به سمت زوال میبره! این بحث ها باید مطرح بشه، باید این دیوار شکسته بشه و اطلاع رسانی کنیم اما بدونید مسائل مهمتری هم هستند که بهشون رسیدگی میشه.

اینم از خودم:
مثلا: ما تو مملکتی زندگی می کنیم که بیشترین آمار مرگ و میر رو در تصادفات در دنیا داره! کشته های جنگ عراق در نوروزی که امریکا حمله شو به این کشور شروع کرد کمتر از کشته های جاده های کشور ما بود! این موضوع که توی کشور ما هیچکس (از مسئولین) برای جان انسان که با ارزش ترین و مهمترین موضوع هست هیچ ارزشی قائل نمیشن. حالا چه انتظاری داری بیان و برای مسائل جنسی و ارضای به موقع و درست حس جوونها و نیاز های روحی و عاطفی شون ارزش قایل بشن؟

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین جا بگید! اینجا جای بحث هست و من مخالف بحث روی این مسائل نیستم.
عذر خواهی هم کردم. من نظر خودم رو پس گرفتم. من خودم می خوام خیلی جدی این بحث رو دنبال کنیم و به نتیجه برسیم

اگر منبع دقیق تر می خواید، پیشنهاد می کنم با دکتر محسنی از اساتید دانشگاه تهران که استاد درس تنظیم خانواده هست ارتباط برقرار کنید. روی این مسائل کار کردن و صاحب نظر هستن! اگر جمعه ها صبح به پارک لاله مراجعه کنید می تونید پیداشون کنید به همراه خونواده برای ورزش و تفریح اونجا میان.

من از ایشون شنیدم (و دارم نقل قول می کنم) که می گفت:
ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که مسائل انسانی فراموش شده و بعضا آدم ها علاقه مندند که در مورد مسائل درجه دو و سه حرف بزنن!
دغدغه اول جوونها شده مسائل جنسی و این جامعه رو به سمت زوال میبره! این بحث ها باید مطرح بشه، باید این دیوار شکسته بشه و اطلاع رسانی کنیم اما بدونید مسائل مهمتری هم هستند که بهشون رسیدگی میشه.

اینم از خودم:
مثلا: ما تو مملکتی زندگی می کنیم که بیشترین آمار مرگ و میر رو در تصادفات در دنیا داره! کشته های جنگ عراق در نوروزی که امریکا حمله شو به این کشور شروع کرد کمتر از کشته های جاده های کشور ما بود! این موضوع که توی کشور ما هیچکس (از مسئولین) برای جان انسان که با ارزش ترین و مهمترین موضوع هست هیچ ارزشی قائل نمیشن. حالا چه انتظاری داری بیان و برای مسائل جنسی و ارضای به موقع و درست حس جوونها و نیاز های روحی و عاطفی شون ارزش قایل بشن؟

تشکر نداشتم مرسي :gol:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما غرب رو تو صدا و سیمای ضرغامی دیدی داداش، اصلا این خبرا که فکر میکنی نیست!!!!!!!
چند وقت پیش توی لندن بودم و دختر و پسراشون واقعا سنگین رنگین بودن. یه شب توی یه خیابون میرفتیم یه مشت بچه تابلو دیدیم که بد قیافه هایی داشتن یه دفعه موبایل یکیشون زنگ زد که زنگش یه اهنگ ایرانی بود بعد دیدیم که ایرانین!!!!!!!!!!
داداش من شما از اینجا نمیتونی خوب ببینی، بهتره پاشی بری نزدیکتر!
اگه اینا به جای خبرای دروغ از امریکا ،خبرای حوادث داخلی را میگفتن،24 ساعت کمشون بود. خوبه همین 4 تا روزنامه نصفه نیمه مینویسن که چه خبره!
یارو سرایدار یه خونه را سه نفری به زنش-جلوی بچش- تجاوز کردن!!!!!
داداش خیلی ساده ای،شک نکن!!!!!!!!!!!!!
کی گفته بنده حرف صدا سیما رو میگم؟؟؟شماها خداییش اگر هم مهندس نباشید فوق مهندس حرف گذاشتن تو دهن دیگران هستید.اون یکی که میگه مارو کافر و کافر تر کردن.اون یکی میگه من نماز نخونم منو کافر میدونی.اون یکی میگه مخالفان خود رو کافر میدونید.نفر بعدی میگه صدا سیما میبنی دیگری میگه احمدی نژادی هستی.در حالیکه یادم نیست جایی یکی از این حرفارو زده باشم.واقعا که اینجا جای متخصصانه.
بنده گفتم تو ایران فحشا نیست؟؟؟از کدوم جمله بنده این استنباط رو کردید؟؟؟
من گفتم اون غرب هم این مشکل رو داره حتی بدترش.جوری که یه دختر از پدرش شش بار بچه دار میشه.پس راه اونا رو رفتن اشتباهه.چون برا اونا هم این مشکل غریزه جنسی وجود داره.یه راهکار دیگه ارائه بدید تا ما هم استفاده ببریم

میجو

عضو جدید
من نمیفهمم چرا شما هی غرب رو از شرق جدا میکنی؟؟؟
چرا شمال رو از جنوب جدا نمیکنی؟؟؟

بابا داریم درباره انسانها میصحبتیم
بیشتر هم انسانهای جامعه خودمون

چه ربطی به غربی شرقی داره؟؟

تو همون غرب مسلمونایی هستند که اعتقادشون از شمای شرقی بیشتره

در مورد جدا سازی شرق و غرب به جای شمال و جنوب باید بگم که این تقسیم بندی توی تمامی بحث های جامعه شناسی هست! البته شرق شامل تمدن ایران و هند وچین میشه و فلسفه و بحث های پیرامون انسانیت از شرق بر خواسته. اصلا بی ربط نیست تقسیم دنیا به شرق و غرب!

جمله اخر رو قبول دارم! البته با این بیان:
که توی غرب هم میشه مسلمان واقعی و یا کلا آدم معتقد به ادیان الهی با اعتقاد قلبی و محکم هم یافت.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
غرب نبود فکر کنم دیگه حرفی برا گفتن نداشتین

بچه‌ها چون جنایت‌های جنسی تو غرب خیلی وحشتناکه، توی ایران میشه نمونه کمی آرومترش رو پیاده کرد !!!
البته همون جنایت‌ها، بدترش توی ایران هم صورت می گیره، البته کمی مخفیانه‌تر، و اخبارش هم پخش نمی‌شه

بچه‌ها به نظرتون اگه از این شخص بپرسیم چنتا از جنایت‌ها رو نام ببرن، چه جوابی میدن ؟

ما که تو صفحه حوادث بدون هیچ مخفی کاری اخبار تجاوزات جنسی رو میبینیم و میخونیم.پس اینم از اون حرفاست .نکنه تو اخبار حوادث هم ازادی بیان نداریم؟؟؟
غرب هم دوستتون مهرشاد گفت که:
راهکار را باید از اونا که فکر میکنیم خیلی از ما فاسدترن یاد بگیریم
که بنده جواب دادم.حالا خوبه خود دوستتون گفته که از ما فاسدتر.ما درباره دزدی نکردن بریم پیش یه دزد ازش راهنمایی بگیریم؟؟؟(این مثاله.اما دوستان الان ربطش خواهند داد به احمدی نژاد احتمالا)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیفهمم چرا شما هی غرب رو از شرق جدا میکنی؟؟؟
چرا شمال رو از جنوب جدا نمیکنی؟؟؟

بابا داریم درباره انسانها میصحبتیم
بیشتر هم انسانهای جامعه خودمون

چه ربطی به غربی شرقی داره؟؟

تو همون غرب مسلمونایی هستند که اعتقادشون از شمای شرقی بیشتره

ببخشید از این به بعد رفتار جوامع رو با هم اصلا مقایسه نمیکنیم.چون با جامعه شناسی کاملا مغایره!!!معذرت

میجو

عضو جدید
یه نکته جالب در مورد غرب و وضعیت نگاه در اونجا به مسائل جنسی!

می دونید که در غرب و در مورد مسائل جنسی، بین جامعه شناسها و نظریه پرداز ها از قدیم 2 تا نگرش کلی بوده و هیچ کدوم از همون قدیم مورد تایید جامعه شرقی نبوده!؟
نظریه اول میگه باید همه چیز رو محدود کرد! نظریه دوم میگه باید همه چیز آزاد باشه. در کل جامعه شناسان امروزی در اروپا همه مشکلات رفتاری رو در کشورهاشون رو مربوط به این دو نظریه و دنباله رو اونها بودن در مقاطع خاصی از زمان می دونن و نظریه های جدیدی که ارائه میشه نظر به پیروی از آیین شرقی ها برای کنترل این مسائل داره.
البته باز هم میگم که منظور از شرق بیشتر هند و چین هست تا ایران!

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
رضا جان! ببینید اصلا غرب بد،فقیر،فاسد،دزد و همه چی تموم! ولی ایا این شد حرف؟
مثلا شما میگی دختره از پدرش فلان و اینا،میدونی اشتباهت کجاست؟
اشتباهت اینه که این خبرایی که میشنوی مال صد تا کشور مختلفه که به همش میگیم غرب!!!!!!!!!!!! ولی همین ایران از مجموع اونا فاسدتره! جالب اینکه امریکا چند برابر ایران جمعیت و وسعت داره و صدتا نژاد هم درش هستن که هیچکدوم ادعای برترین دین و نژاد را ندارن!
شما که میگی دین ما برای ریز ترین مسائل انسان هم برنامه داره، بنامش در مورد این ده سال فشار جنسی روی جوون(پسر و دختر ) چیه؟ خب غربیها تحقیق میکنن،آمار میگیرن و اگه اشتباه عمل کنن،اصلاح میکنن.
شما فکر میکنی یه مشت ادم فاسد که همش فکر زیر شکمشون و شکمشون باشن،میتونن اختراع و اکتشاف کنن؟ نه برادر! شما مو میبینی و اونا پیچش مو.
شما تاحالا دیسکو نرفتی و برات مثل کابوس میمونه ولی یک جای ایده ال هست برای تخلیه فشارهای روانی و انرژی جوانی.....
فساد اداری ایران اولین توی دنیاست،چرا؟ چون امریکا فاسده،یا سوییس؟ مشکل اینه که اونا اگه هر اتفاقی بیفته توی بوق و کرنا میکنن و شما آتو میگری که فلان و بهمان ولی اینجا باید اقا اجازه بدن که یه خبر پخش بشه و پایه های نظام دیکتاتوریشون به لرزه درنیاد.
حال ندارم دیگه تایپ کنم!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا جان! ببینید اصلا غرب بد،فقیر،فاسد،دزد و همه چی تموم! ولی ایا این شد حرف؟
مثلا شما میگی دختره از پدرش فلان و اینا،میدونی اشتباهت کجاست؟
اشتباهت اینه که این خبرایی که میشنوی مال صد تا کشور مختلفه که به همش میگیم غرب!!!!!!!!!!!! ولی همین ایران از مجموع اونا فاسدتره! جالب اینکه امریکا چند برابر ایران جمعیت و وسعت داره و صدتا نژاد هم درش هستن که هیچکدوم ادعای برترین دین و نژاد را ندارن!
شما که میگی دین ما برای ریز ترین مسائل انسان هم برنامه داره، بنامش در مورد این ده سال فشار جنسی روی جوون(پسر و دختر ) چیه؟ خب غربیها تحقیق میکنن،آمار میگیرن و اگه اشتباه عمل کنن،اصلاح میکنن.
شما فکر میکنی یه مشت ادم فاسد که همش فکر زیر شکمشون و شکمشون باشن،میتونن اختراع و اکتشاف کنن؟ نه برادر! شما مو میبینی و اونا پیچش مو.
شما تاحالا دیسکو نرفتی و برات مثل کابوس میمونه ولی یک جای ایده ال هست برای تخلیه فشارهای روانی و انرژی جوانی.....
فساد اداری ایران اولین توی دنیاست،چرا؟ چون امریکا فاسده،یا سوییس؟ مشکل اینه که اونا اگه هر اتفاقی بیفته توی بوق و کرنا میکنن و شما آتو میگری که فلان و بهمان ولی اینجا باید اقا اجازه بدن که یه خبر پخش بشه و پایه های نظام دیکتاتوریشون به لرزه درنیاد.
حال ندارم دیگه تایپ کنم!

برنامه ش...
اگه مث آخوندا مايه دار باشي ميتوني از سنت حسنه ي صيغه استفاده كني ،

اگرم نباشي كه نيم كيلو كافور با هر وعده غذايي بخوري حلّه !
;)

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
برنامه ش...
اگه مث آخوندا مايه دار باشي ميتوني از سنت حسنه ي صيغه استفاده كني ،

اگرم نباشي كه نيم كيلو كافور با هر وعده غذايي بخوري حلّه !
;)
نه عزیز جون داری میزنی به خاکی ..........شما با حقیقت اسلام مشکل دارید یا با اسلام فعلی؟............منم با اسلام مونتاژ مشکل دارم ولی جوابتو میدم اولا که گفتن هیچ پیوندی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج نیست....یا گفتن نصف دین با ازدواج کامل میشه .....یا گفتن یک لقمه همسر بهتر از 70 رکعت در مسجد النبی است .......پس نتیجه میگیریم که خواست اسلام ازدواج زودتره ........حالا این ده سالی که پریده وسط از بی کفایتی خود انسانهاست یا بهتر مسئولین مملکت چی کار کنیم؟.........امام علی فرموده اگر نفستو به کاری مشغول نکنی اون تو رو مشغول میکنه ..........کار جوهر آدمیه ...........وقتی انقدر برا آیندت کار کردی که رسیدن به خونه همانو خوابیدن همان دیگه مشکلی باقی نمیمونه .......مکانیزم بدن به طوریه که انرژی اضافی واسه آدم دردسر سازه .........پس به اندازه بخور .......یا اصلا نخور(روزه هم میتونی بگیری ثواب داره)...........از همه مهمتر .......اگر انسان عزت نفس داشته باشه که بتونه خودشو کنترل کنه دیگه همه چی حله .......این از سست عنصریه که زبون میشیم .........

::arash::

عضو جدید
کاربر ممتاز
تابوهای اجتماعی در همه دنیا به اشکال مختلف وجود دارن ولی در جوامع پیشرفته تر این تابوها کمتر و در ضمن منطقی تر هستند.
چیزی که منو به فکر این تاپیک انداخت تاپیک خود ارضایی اثر استاد فرزان بود و عکس العمل دوستان البته!
ببینید انسان قبل از مسائل معنوی نیاز به زنده بودن جسم و روانش داره و بعد میتونه به فکر علم و معنویات باشه.
به قول شاعر: گشنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره و تنگت نگرفته که هردوش یادت بره:surprised:
چه قبول کنیم و چه نه،مسائل جنسی یکی از قویترین غرایز بشری و یکی از مهمترین عوامل ناهنجاریهای اجتماعی در جوامع مختلف و به خصوص جوامع بسته تر هست.
به قول اقایون پسر از 15 سالگی و دختر هم از 13 سالگی بالغ میشن و از طرفی واقعا امکان ازدواج تا قبل از 25 سالگی برای پسر نیست و از طرفی اوج این قضیه در همون دهه هست.
خب دختر و پسر هم که حق ندارن با هم باشن(شرعا و قانونا) و مسائلی چون بکارت و این حرف ها هم خیلی مهم هستند ظاهرا و خود ارضایی هم که گناه کبیره است.(البته دروغ هم هست ولی خدا فعلا کاری بهش نداره!)
خب وقتی معادلات را مینویسیم 20 معادله و یه مجهول میشه که خب نتیجش میشه کارهای مخاطره امیز بدون نظارت والدین و جامعه.
نتیجش میشه عقده هایی که در جوانی تخلیه نمیشه و به صورت خیانت و زن دوم و سوم و ضیغه،حتی تا سنین 90 سالگی بروز پیدا میکنه(بابا بزرگ دوست خودم!)
نتیجش میشه نماز جماعت با حوریان برهنه،نتیجش میشه استاد مددی در زنجان!
نتیجش میشه تجاوز به کودک 5 ساله.......

واقعا هم اینجوریه..
همیشه میخوایم از راه مصنوعی آدمه خوبی باشیم
چیزایی و که خدا به آدم میده رو تو خودمون حبس کنیم
آخرش میشه مواردی که دوسته عزیزم بهش اشاره کرد
به نظر من رابطه با کسی که واعا دوسش داری مشکلی نداره
نه هر رابطه ای...نه اینکه یکی و نه میشناسی و نه چیز دیگه ..باهاش رابطه داشتی باشی

میجو

عضو جدید
نه عزیز جون داری میزنی به خاکی ..........شما با حقیقت اسلام مشکل دارید یا با اسلام فعلی؟............منم با اسلام مونتاژ مشکل دارم ولی جوابتو میدم اولا که گفتن هیچ پیوندی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج نیست....یا گفتن نصف دین با ازدواج کامل میشه .....یا گفتن یک لقمه همسر بهتر از 70 رکعت در مسجد النبی است .......پس نتیجه میگیریم که خواست اسلام ازدواج زودتره ........حالا این ده سالی که پریده وسط از بی کفایتی خود انسانهاست یا بهتر مسئولین مملکت چی کار کنیم؟.........امام علی فرموده اگر نفستو به کاری مشغول نکنی اون تو رو مشغول میکنه ..........کار جوهر آدمیه ...........وقتی انقدر برا آیندت کار کردی که رسیدن به خونه همانو خوابیدن همان دیگه مشکلی باقی نمیمونه .......مکانیزم بدن به طوریه که انرژی اضافی واسه آدم دردسر سازه .........پس به اندازه بخور .......یا اصلا نخور(روزه هم میتونی بگیری ثواب داره)...........از همه مهمتر .......اگر انسان عزت نفس داشته باشه که بتونه خودشو کنترل کنه دیگه همه چی حله .......این از سست عنصریه که زبون میشیم .........

دمت گرم