فاجعه ي كتاب هاي پيام نور

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من ترم يك IT پيام نور هستم.از حالا استرس تموم كردن كتاب هاي قطور پيام نور رو دارم.

مي خوام بدونم همه ي پيام نوريا اين مشكل دارن يا فقط منم؟

اصلا كسي هست كه تونسته باشه اين كتابا رو تموم كنه؟:wallbash:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد سخت نگیر شب امتحان تمومش میکنی اما راستشو بخوای اره میشه تموم کرد باس تجربت بالا باشه

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من ترم يك IT پيام نور هستم.از حالا استرس تموم كردن كتاب هاي قطور پيام نور رو دارم.

من ترم اول خیلی الکی امتحان دادم چون همش طول ترم منتظر جواب تکمیل ظرفیت بودم که اونهم نشد! اما ترم های بعد (الان ترم 5) از شروع ترم درس ها را شروع کردم .

اره همه همین استرس را دارن .من بعد از 5 ترم هنوز هم این استرس را دارم اما اگر از شروع ترم بخونید مشکلی پیش نمیاد.

آره عزیزم ، این پیام نور را که واسه ی من و شما نساختن .خیلی ها پاس کردن و رفتند و خیلی ها هم وایستادند و غر زدند و غر زدند.

راستی از کجا؟

کمکی از دستم بر می اومد در خدمتم.

bahman heidari

عضو جدید
آبجی مریم گلم؛ من خودم پیام نوری سال آخرم که برای امسال 30 واحد بیشتر نمونده ( این کار تو پیام نور شاهکار حساب میشه )
من کسایی رو میشناسم که پیام نورو 7 ترمه تموم کردن و همچنین کسی که الان ترم یازده ولی درسش هنوز نصف نیست
البته خانومی شما که رشتت یکم سختره باید بیشتر تلاش کنی از مام کاری بر نمی یاد جز آرزوی موفقیت برای شما

sarooneh

عضو جدید
نه بابا این کتابا پیام نور و اگه از الان بچسبی بهش میتونی تتا شب امتحان تموم کنی ولی اگه مثل من شب امتحان تازه بخوای بری کتاب بخری دیگه هیچی کلاهت پس معرکه است

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه بابا این کتابا پیام نور و اگه از الان بچسبی بهش میتونی تتا شب امتحان تموم کنی ولی اگه مثل من شب امتحان تازه بخوای بری کتاب بخری دیگه هیچی کلاهت پس معرکه است

بله .باید استارت را اول ترم زد .کسایی که سیستم قدیم پیام نور درس خوندن فکر میکنن میشه با شب امتحان پاس شد. چون الان دیگه سبک سوال دادن عوض شده.

sarooneh

عضو جدید
بله .باید استارت را اول ترم زد .کسایی که سیستم قدیم پیام نور درس خوندن فکر میکنن میشه با شب امتحان پاس شد. چون الان دیگه سبک سوال دادن عوض شده.
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدی؟
سبک سوال دادن عوض شده؟؟؟؟:surprised:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدی؟
سبک سوال دادن عوض شده؟؟؟؟:surprised:

بله حتما.
راستش ما هر جا پا گذاشتیم تغییر و تحول زودتر از ما رسیده بود!
پیام نور هم استثنا نشد. بچه هایی که قبلا از پیام نور مدرک گرفتن می گفتن قبلا سیستم امتحان پیام نور کاملا مشخص بوده ، امتحان از مثال های کتاب بوده .مثلا اینکه از تمرین سوال بیاد نادر بوده. نمی دونم تا چه حد حرفشون درسته .
در مورد صنایع که نمیشه گفت چون چند سال بیشتر نیست که پاش به پیام نور باز شده

sarooneh

عضو جدید
مهم اینه که ما پیام نوریای بخت برگشته باید کله کتاب و بخونیم تا ببینیم آقایون طراح سوال عشقشون میکشه از کجا سوال بدند .......

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
معادلات دیفرانسیل سعید فاریابیو کی خونده اگه خونده از متن کتاب چیزی فهمیده به منم بگه چجوری بخونمش؟ حل تمرینشو دارم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
معادلات دیفرانسیل سعید فاریابیو کی خونده اگه خونده از متن کتاب چیزی فهمیده به منم بگه چجوری بخونمش؟ حل تمرینشو دارم

منظورتون همون کتاب دوجلدی اس که دانشگاه معرفی کرده؟

اگر منظورتون همون کتابه ، متن زیاد جالبی نداره اما میشه باهاش کنار اومد اما یک کم سخت
معادلات مسعود نیکوکار را بخونید.

فعلا

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون همون کتاب دوجلدی اس که دانشگاه معرفی کرده؟

اگر منظورتون همون کتابه ، متن زیاد جالبی نداره اما میشه باهاش کنار اومد اما یک کم سخت
معادلات مسعود نیکوکار را بخونید.

فعلا
اره همین. کتابش خیلی گرزه

atieyh

عضو جدید
دوستان عزیز من ترم3مدیریت پروزه هستم. تجربه من میگه باید کل کتابو بلد باشی و هیچ قاعده وقانونی هم نیست که سوالات به چه صورت است ولی امیدوار باش چون راه می افتی;)

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان عزیز من ترم3مدیریت پروزه هستم. تجربه من میگه باید کل کتابو بلد باشی و هیچ قاعده وقانونی هم نیست که سوالات به چه صورت است ولی امیدوار باش چون راه می افتی;)

بله عزیز اما فکر میکنم حمید االن دیگه امتحانشو داده .

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين تاپيكه كي اومد بالا؟:surprised:

خدابيامرزتش فك كنم اولين تاپيكم بود:D

ham31

عضو جدید
سلام دوستان

بیشتر پیام نوریا ترم اول دومو خوپ پاس نمیکنن ولی بعد که میان توی سیستم تازه میفهمن که جریان چیه.شاید دو سه ترم اول راضی نباشی ولی بعد میوفتی توی ریل.نمونه سوال زیاد کار کن.موفق باشی

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتابهای پیام نور به این خوبی. اصلا هم مشکلی نداره. شما همتون دارین تهمت میزنین. :D

آخرین ویرایش: