معرفی اعضای تالار.....

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nano.gemini

عضو جدید
معرفی

معرفی

من تازه از رشته ی مهندسی مواد گرایش سرامیک قبول شدم. به بحث نانوتکنولوژی خیلی علاقه دارم. فعلاً چیزه خیلی زیادی از مهندسی مواد بارم نیست و بیشتر اومدم از شما اطلاعات کسب کنم. اما یکم که راه افتادم حتماً منم مطالبی رو که از این ور اون ور می خونم و پیدا می کنم در اختیارتون می ذارم.
اینم بگم که خیلی خفن تو هدفم جدییم!;)
راستی، توی این تالار کسی هست که رشته ی تحصیلیش گرایش نانومواد باشه یا تو این زمینه فعالیت می کنه؟؟؟
فعلاً در پناه اورمزد.:gol:

آخرین ویرایش:

masoud*65

عضو جدید
من تازه از رشته ی مهندسی مواد گرایش سرامیک قبول شدم. به بحث نانوتکنولوژی خیلی علاقه دارم. فعلاً چیزه خیلی زیادی از مهندسی مواد بارم نیست و بیشتر اومدم از شما اطلاعات کسب کنم. اما یکم که راه افتادم حتماً منم مطالبی رو که از این ور اون ور می خونم و پیدا می کنم در اختیارتون می ذارم.
راستی، توی این تالار کسی هست که رشته ی تحصیلیش گرایش نانومواد باشه یا تو این زمینه فعالیت می کنه؟؟؟

خوش اومدید.:gol:
خیلی خوبه که تو هدفتون جدی اید ،
ان شاءا... که موفق هم می شید.

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام! خیلی خیلی خوش آمدی! امیدوارم همچنان در هدفت موفق باشی و به آنچه که به مصلحتت هست برسی!
منتظر اون روز هستیم که شما هم از عضوهای فعال باشید!!!

memol-mi2

عضو جدید
سلام
من ترم 1 سراميك هستم .اميدوارم بتونم بهتون كمك كنم .(البته اگه چيزي بلد باشم ):D

سلام

از اینکه به این جمع پیوستین خیلی خرسند شدم البته از این بیشتر که هم رشته خودم

هستی.:D

موفق و پیروز باشی.;):gol:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منم به همه خوش آمد ميگم . اميدوارم اينجا براتون مفيد باشه.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام اقا رضا! بابا اين حرفا از شما بعيده ها!:razz: با هم دوست باشيد بچه ها!:w16:
آقا رضا اين عكسها چي شد راستي!:w00: بابا من اين همه عكس تاپيك سفر نامه رو با سرعت ديال آپ گذاشتم( به جز تعدادي) من همچنان منتظرماااااا !:lol:

e77777b

عضو جدید
باسلام
:smile:
من هم e7...7bبا گرایش صنعتی هستم و خوش حالم که با بچه های مواد در این قسمت ها اشنا میشم و امیدوارم که از این صفحه هات استفاده ی خوبی داشته باشم. تشکر از مهندسایی که این باشگاه رو به وجود اوردن:smile::gol:

sosmar

کاربر بیش فعال
nanoخانم روحیه مبارزه طلبیشون خیلی قوی هست زود تو زندگیشون پیشرفت می کنند فقط می ترسم بلایی سر بچه های این سایت بیارن.( نزنی )

nano.gemini

عضو جدید
nanoخانم روحیه مبارزه طلبیشون خیلی قوی هست زود تو زندگیشون پیشرفت می کنند فقط می ترسم بلایی سر بچه های این سایت بیارن.( نزنی )
بله دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
مگه من چی کار کردم بابا؟؟؟ تو رو خدا! یکی از راه برسه فکر می کنه با جکی چانی هکتوری رابینهودی چیزی طرفه! نگید اینطوری!:biggrin:
یهو دیدین جای این که تو دانشگاه بدرسم و اونطوری بشناسنم اومدن منو بردن تو یه باشگاهی چیزی مربی هنرهای رزمی بشما!!! از ما گفتن بود! دیدید نیستم بدونید قضیه از کجا آب می خوره!:biggrin:

sosmar

کاربر بیش فعال
nano بذار یکم ازت بترسن خوبه برات زود پیرو پیذا می کنی تو لیاقت اینو داری که از فرهنگ و حمیده جلو بزنی ( این صدای شیطان هست )

وضعیت
موضوع بسته شده است.