[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من الان دارم معماری می خونم اما واسه ارشد می خوام برم مدیریت پروژه اما چند تا مشکل هست یکی اینکه ظرفیتش خیلی کمه بعدش دروس مدیریت کارگاهی رو خودمون باید بخونیم.
اصلا تو ارشد چه درسایی رو می خونن؟ به نظر شما ارشد معماری بهتر یا مدیریت ؟ درباره درساهم کمک کنین که چه جوری شروع کنم.
مرسی:)

• Like
واکنش ها: pme

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من الان دارم معماری می خونم اما واسه ارشد می خوام برم مدیریت پروژه اما چند تا مشکل هست یکی اینکه ظرفیتش خیلی کمه بعدش دروس مدیریت کارگاهی رو خودمون باید بخونیم.
اصلا تو ارشد چه درسایی رو می خونن؟ به نظر شما ارشد معماری بهتر یا مدیریت ؟ درباره درساهم کمک کنین که چه جوری شروع کنم.

سلام
اول بگم که من اکیداً بهت توصیه می کنم معماری بخونی . شاید واسه اینه که عاشق معماریم ولی کلاً ارشد رشته خودتو ادامه بدی بهتره . بعدم این رشته ما مدیریت نیست نمی دونم تا چه حد در موردش اطلاعات داری . در مورد ارشدشم اطلاعات زیادی ندارم چون رشته خودم اجرائیه . فقط می خواستم بگم حیفه معماری رو ول کنی
موفق باشی

sheitonak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اول بگم که من اکیداً بهت توصیه می کنم معماری بخونی . شاید واسه اینه که عاشق معماریم ولی کلاً ارشد رشته خودتو ادامه بدی بهتره . بعدم این رشته ما مدیریت نیست نمی دونم تا چه حد در موردش اطلاعات داری . در مورد ارشدشم اطلاعات زیادی ندارم چون رشته خودم اجرائیه . فقط می خواستم بگم حیفه معماری رو ول کنی
موفق باشی
مرسی از راهنماییتون اما مگه رشته شما مدیریت پروژه نیست؟؟؟
مثل اینکه مدیریت پروژه های معماری و عمرانه . یه کار نظارتیه. آخه چون تعدادشون کمه می گن آیندش خوبه می خواستم مطمئن بشم.:smile:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از راهنماییتون اما مگه رشته شما مدیریت پروژه نیست؟؟؟
مثل اینکه مدیریت پروژه های معماری و عمرانه . یه کار نظارتیه. آخه چون تعدادشون کمه می گن آیندش خوبه می خواستم مطمئن بشم.:smile:

من رشته م مدیریت اجراییه . نه عزیزم آخه نوشته بودی معماری یا مدیریت فک کردم شاید فک می کنی رشته مدیریتیه . دقیقاً آینده ش خیلی خوبه چون تعداد هنوز کمه . واسه این گفتم اطلاعات ندارم چون دو رشته اجرایی و پروژه در ارشد کاملاً متفاوت می شن .
به هر حال موفق باشی

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام دوست عزيز !
ارشد اين رشته بيشتر مديريتي تا مهندسي يعني برخلاف كارشناسيش!
تو اين تاپيك چند تا از بچه هاي ارشد در اين مورد توضيح دادن!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=10516

mfarzam

عضو جدید
salam dostan cand vaghti bod azatun bikhabar bodam omidvaram hame salem va shad bashin

man konkor kardani be karshenasi ghabol shodam sarasari teh rozane hala fekr konam bayad az in reshte enseraf bedam va kheili narahatam.

• Like

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam dostan cand vaghti bod azatun bikhabar bodam omidvaram hame salem va shad bashin

man konkor kardani be karshenasi ghabol shodam sarasari teh rozane hala fekr konam bayad az in reshte enseraf bedam va kheili narahatam.
سلام!
فداي تو:love:
آفرين:w40:حالا چي قبول شدي؟:w02:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

چرا ناراحت عزيزم بايد خوشحال باشي خداتم شکر کن . کار خوبو تو کردي .;)
منم ميخوام ازين خراب شده انصراف بدم :mad:

mfarzam

عضو جدید
mamnun az mohabate shoma dostane golam :heart::gol::heart: man mohandesi teknolozhie tarahi sanati ghabol shodam .arezo mikonam hame dostan be arezohashon beresan;)

• Like

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها كسي ميدونه چرا امسال رشته ي ما يعني پروژه كسي رو نگرفت و اجرايي فقط 40 نفر؟:huh: البته اين خبر و دوستم كه خواهرش كنكور داده بود بهم گفت! فكر كنم منظورش فقط مركز رشت بود!
ما امسال ترم اولي نداريم!:surprised:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه ها كسي ميدونه چرا امسال رشته ي ما يعني پروژه كسي رو نگرفت و اجرايي فقط 40 نفر؟:huh: البته اين خبر و دوستم كه خواهرش كنكور داده بود بهم گفت! فكر كنم منظورش فقط مركز رشت بود!

شما که خودتونم درست اطلاع ندارین؟!!!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که خودتونم درست اطلاع ندارین؟!!!
ميگم منظورش دانشگاه خودمون بود! در ضمن شما كه مهندسي صنايعي!:surprised: بالاخره هر چي بود ما تو دانشگاه ترم اولي نداريم!:surprised:
نكنه شما هم مركز رشتي؟:surprised:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشیدا ولی تا جایی که من می دونم قبول شدن تو رشته اجرایی تراز بالاتری نسبت به پروژه می خواد. می تونی تو آمار سازمان سنجش ببینی . پس اجرایی کمتر از پروژه میگیره طبیعتاً .
بعید می دونم 40 نفر و هیچی !!!!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ميگم منظورش دانشگاه خودمون بود! در ضمن شما كه مهندسي صنايعي!:surprised: بالاخره هر چي بود ما تو دانشگاه ترم اولي نداريم!:surprised:
نكنه شما هم مركز رشتي؟:surprised:

بله مهندس صنایع ام.نه مرکز رشت نیستم.
خوشحال شدم که پیام نوری ها هم از خواب بیدار شدن؟!! جواب میدن!اخه کم پیش میاد.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا ولی تا جایی که من می دونم قبول شدن تو رشته اجرایی تراز بالاتری نسبت به پروژه می خواد. می تونی تو آمار سازمان سنجش ببینی . پس اجرایی کمتر از پروژه میگیره طبیعتاً .
بعید می دونم 40 نفر و هیچی !!!!!
آخه خيلي برام سوال شده اين مسئله! حتي صنايع هم 40 تا گرفته و همين طور كامپيوتر! ولي پروژه هيچي!:surprised:
بله مهندس صنایع ام.نه مرکز رشت نیستم.
خوشحال شدم که پیام نوری ها هم از خواب بیدار شدن؟!! جواب میدن!اخه کم پیش میاد.
به پيام نوريها متلك گفتي؟:w02:
ديگه نشنوما!:w02:
از آشنايي باهاتون خوشحال شدم!:gol:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه خيلي برام سوال شده اين مسئله! حتي صنايع هم 40 تا گرفته و همين طور كامپيوتر! ولي پروژه هيچي!:surprised:

به پيام نوريها متلك گفتي؟:w02:
ديگه نشنوما!:w02:
از آشنايي باهاتون خوشحال شدم!:gol:

اگر شما اسم حقیقت را میذاری متلک ، نمی تونیم دوستای خوبی باشیم!(البته با عرض معذرت)

• Like

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر شما اسم حقیقت را میذاری متلک ، نمی تونیم دوستای خوبی باشیم!(البته با عرض معذرت)
شوخي كردم! اميدوارم ناراحت نشده باشين! بله حقيقته! نمونه ش هم دانشگاهياي خودم! اينجا عضو شدن ولي سالي يه بارم سر نميزنن!;)
البته من استثنام! چون تقريبا هر شب آنم!:redface:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد ميخوان پروژه رو از رشته هاي مهندسي حذف کنن :biggrin::biggrin:
نهههههههههههههه!:cry:
مامااااااااااااااااااااان!:cry:
زبنتو گاز بگير آرمانديس جون! من اين ترم دارم خودكشي مي كنم! رياضي 2/معادلات/مكانيك خاك و پي/ فيزيك 2/ مديريت كارگاه و منابع انساني/ كارگاه 2!
فكر كنم آخر ترم فنا شم!:cry:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شوخي كردم! اميدوارم ناراحت نشده باشين! بله حقيقته! نمونه ش هم دانشگاهياي خودم! اينجا عضو شدن ولي سالي يه بارم سر نميزنن!;)
البته من استثنام! چون تقريبا هر شب آنم!:redface:

نه ناراحت نشدم.
من هم هر شب هستم.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نهههههههههههههه!:cry:
مامااااااااااااااااااااان!:cry:
زبنتو گاز بگير آرمانديس جون! من اين ترم دارم خودكشي مي كنم! رياضي 2/معادلات/مكانيك خاك و پي/ فيزيك 2/ مديريت كارگاه و منابع انساني/ كارگاه 2!
فكر كنم آخر ترم فنا شم!:cry:

واقعا . من که فاتحه ام خوندس این ترم.فکر کن آمار طالعی پاس کردیم . حالا واسه کاربرد آمار باید 8 فصل دوم جان فروند را بخونیم .همه مطالبش هم سنجاق شده به 8 فصل اولی که باید به عنوان آمار مهندسی به ما درس می دادن ولی ندادن!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا . من که فاتحه ام خوندس این ترم.فکر کن آمار طالعی پاس کردیم . حالا واسه کاربرد آمار باید 8 فصل دوم جان فروند را بخونیم .همه مطالبش هم سنجاق شده به 8 فصل اولی که باید به عنوان آمار مهندسی به ما درس می دادن ولی ندادن!
آره خبرشو دارم! تقريباً هر كسي كه ترم پيش برداشته بود افتاده!:cry:

بالا