عاشقانه ترین عبارات برای ابراز عشق

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دوستش دارم .

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر عاشق کسی باشم میگم

من آفتاب اندیشه را به شهر عشق خواهم کشاند ، من ستاره امید را در دل پر مهرت خواهم نشاند و خواهم نوشت : دوستت دارم .

کسی در میخواند تورا تا اوج می خواهم برای ناز چشمانت چه بی صبرانه می مانم ، دلم تنگ است وبی یادت در این غربت نمی مانم توهستی در وجود من ، تو را هرگز نمی رانم .

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
جمله:دوستت دارم" بااینکه خیلی ساده س ، اما قشنگی خاصی داره.:w40:
منم این جمله رو خیلی دوست دارم

Mahdi JooN

عضو جدید
اگه نباشی...
منم دیگه دلیلی برا بودن ندارم....تو هستی و نیستی منی..

توئی که به من معنا میدی...توئی که بهم آؤامش میدی

این توئی که نفست به من زندگی میبخشه...

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر عالم شود انگشتر ناب
تو بر انگشتر عالم نگینی

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به دنبال دل آویزترین شعر جهان میگشتم
"دوستت دارم" را من دلاویزترین شعر جهان یافته ام

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی می خوامت
یا داغونتم بد رقم
یا اصلا کرتیم به مولا
یا هیچی نمی گم کلا یه گاز گنده نثارش می کنم :w02:

rozan

عضو جدید
الان که اون لحظه رو تجسم کردم اشک تو چشمام حلقه زد فکر کنم این از هر جمله ای گویاتره

به گفتگو سخن عشق دوست نتوان گفت
به جستجو طلب وصل يار نتوان كرد.

gelamard

عضو جدید
ميگم:
داني كه جانم عاقبت ازآن توست
پس مزن آتش بجانم چونكه جانم
جان توست

gelamard

عضو جدید
آشنايان كهن راخبري از دل تنهايم نيست
غم دل با كه بگويم كه كسي يادم نيست

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم.....................................................................................................................................................

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی خوشحالم که قبلا در نوجوانی شکست عشقی خوردم, گرچه برام سخت بود اما الان که به عشق واقعیم رسیدم میفهمم چقدر اون شکست برام مفید بود. اون شکست باعث شد رشد کنم, باعث شد یاد بگیرم چی باشم, چگونه باشم. باعث شد خودم رو بشناسم و بفهمم واقعا چی میخوام.

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من خیلی خوشحالم که قبلا در نوجوانی شکست عشقی خوردم, گرچه برام سخت بود اما الان که به عشق واقعیم رسیدم میفهمم چقدر اون شکست برام مفید بود. اون شکست باعث شد رشد کنم, باعث شد یاد بگیرم چی باشم, چگونه باشم. باعث شد خودم رو بشناسم و بفهمم واقعا چی میخوام.
بیشتر توضیح میدی؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر توضیح میدی؟

من قبل از شکست عشقی کی بودم؟ یه پسر بچه درس خون و باهوش که همه زندگیش کتاب خوندن, بازی کامپیوتری و ساخت کلیپهای انمیشین بود. یه پسر بودم با ارتباط عمومی ضعیف, همه دوستم داشتند اما هیچکس با من صمیمی نبود. تا اینکه اونو دیدم, صادقانه بهش ابراز علاقه کردم اما اون ردم کرد. خیلی از دست خودم و از دست اون ناراحت بودم تا اینکه یه روز تو خونه یکی از اقوام فیلم یکی از جمع های خانوادگی رو مشغول تماشا شدیم. من هم تو فیلم بودم. وقتی خودم رو تو فیلم دیدم تعجب کردم. حالا دیگه از دست اون طرف ناراحت نبودم که چرا بهم جواب رد داد چون مستحقش بودم, تو اون فیلم دیدم من یه آدم مضطرب هستم, یا بلند میخندم یا خیلی ساکت هستم تمام حرکاتم آنی و غیر طبیعی هست. فهمیدم من اصلا اون آدم قوی و باهوش و ریلکسی که فکر میکردم نیستم بلکه یه موجود مضطرب استرسی هستم که بویی از زندگی در اجتماع نبردم. تصمیم گرفتم عوض بشم. 5 سال طول کشید و الان من کامل شدم, اونقدر کامل که همه اطرافیانم رو تحت تاثیر قرار میدم. شخصیتی شدم که میتونم نه یک دختر بلکه 10 دختر رو از لحاظ روانی ارضا کنم, من بزرگ شدم خیلی بزرگتر و این واقعیت هست که میگم هر شب خدا رو صد هزار بار شکر میکنم اون شکست عشقی در اوایل جوونی برای من رخ داد و همچنین از اون دختر هم ممنونم بخاطر اینکه بجای ترحم واقعیت رو به من گفت.

اینه که من فک میکنم شکست عشقی واسه هر کس لازمه.