دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام خدمت مديريت محترم و سركار خانوم افسون خانوم:w41:
جسارتا به علت تغيير رشته به ماشين الات سخت دچار تحولي اساسي شده ايم!!:surprised:(حكايت اب به اب كه ميگن همينه):question:
به جد قصد فعال سازي صحن بخش ماشين الات را دلريم اما مانده ايم چه كنيم!!! لينك زير
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=54722
كي به رو ز ميشود!!!!
قبول دارم كه نبايد خدمات اعضاي با سابقه تالار توسط تازه واردي چون من زير سوال رود ولي انصاف هم نيست بنده دو هفته تمام نزديك به 10-15 ساعت تمام تمام پست هاي اعضا را مطالعه كنم و طي پيام هاي خصوصي و عمومي درخواست كمك كنم بعد انگار نه انگار:w09::w09:
(والا اگه ديوار بود حداقل خراب ميشد رو سرمون و ميفهميديم اره ميشنوه:w15:)شما كه ما را ميشناسيد به بزله گويي عادت داريم!!!:w16:
بگذريم ...............
درخواست داريم فقط اسم چند نفر را كه حداقل سالي يه بار اگه باد بزنه كلاشون مي افته اينورا بدين كه يه صلاح مشورت كنيم!!!!
اخر اگر الان تاپيك علم كنيم ميگوييد"""""""""""" تازه وارد تو را چه به اين كارها !!!!!
اگه نكنيم ميگوييد""""""""""""" بابا ادعات من و كشته!!!!!!
روي تمام صحبتم با تمام برو بچس ماشين الات بود كه هستند اما اكثر پست هاشون مربوط به تالار هاي عموميه يا اگه هم فعالن محو شدن و اخرين تاريخ بازديدشون مال عهد ابداع خط ه!!!
با احترام/نظام:w41:
سلام نظام جان
در مورد لینکی که دادین که این ماله وقتی بود که جناب مهدوی بودن و تصمیم بر آن شد که بچه ها کمک در هدایت بخشها کنند و به صورت موقت هم باشه.ولی جناب مهدوی نیومدن و من هم گفتم ایشون بیان و با مشورت ایشون به این تاپیک رسیدگی بشه.
فرزام هم توی سایت بود و فعالیت داشت ولی همون موقع کارش تو شرکتش زیادش شد و گفت که نمی تونه بیاد.
در مورد فعالیت شما هم عالیه شما فعالیت کنین.کسی نمیگه چرا تاپیک میزنین.
اینجا ما زا این حرفا نداریم.با خیال راحت تو بخش ماشین آلات فعالیت کنین.
منم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم.
در مورد اون افرا هم چشم توی تاپیک گفته بودم ولی هنوز جوابی نگرفتم.بهشون پیم میدم ببینم اصلا میان سایت یا نه.
شما شروع کنین بقیه هم ایشالا کمک میکنن.

النازی

عضو جدید
سلام به مدیران محترم. ملاک کاربر فعال مهندسی کشاورزی چی هست و کی قراره دوباره به کاربران کاربر فعال مهندسی کشاورزی بدین ؟ قسمت مهندسی فضای سبز هم راه بندازین.

من دلم میخواد بالای اسمم نوشته باشه کابر فعال. راهشو بگید.چند وقت هست سرنمیزنم. الان میبینم خیلی ها کاربر فعال هستند و خیلی ها هم کاربر فعال نیستند. تک تک این عنوان را میدین یا همه با هم ؟

afsoon6282

مدیر تالار
سلام به مدیران محترم. ملاک کاربر فعال مهندسی کشاورزی چی هست و کی قراره دوباره به کاربران کاربر فعال مهندسی کشاورزی بدین ؟ قسمت مهندسی فضای سبز هم راه بندازین.

من دلم میخواد بالای اسمم نوشته باشه کابر فعال. راهشو بگید.چند وقت هست سرنمیزنم. الان میبینم خیلی ها کاربر فعال هستند و خیلی ها هم کاربر فعال نیستند. تک تک این عنوان را میدین یا همه با هم ؟
سلام النازی جان
در مورد کاربر فعال که گفتین خوب هر کدوم از دوستان که فعالیتشون خوب و زیاد باشه میتونه عنوان کاربر فعالو داشته باشه.در واقع مدیریت تالار وقتی فعالیت یه کاربرو دید و تشخصی داد که کاربر فعالی توی تالار هست درخواستشو به مدیریت سایت میده و مدیریت سایت هم در صورت قبول، عنوان اون کاربرو تغییر میدن.
همون جور که گفتم بنا به فعالیت کاربر تقاضا داده میشه حالا ممکنه برای یه نفر باشه یا چند نفر.
شما هم بیاین اینجا فعالیت کنین تا بتونین عنوان کاربر فعالیرو برای خودتون به دست بیارین.در حقیقت کاربر فعالی بستگی به فعالیت خودتون داره.
برای بخش فضای سبز هم تا حالا کسی نبوده و فعالیتی نداشتیم.چند تا تاپیک بوده که دوستان اومدن سوال کردن و جواب گرفته یا نگرفته دیگه سر نزدن.
ولی شما بیاین اینجا مطالب بذارین و کمک کنین به این درخواست خودتون تا درخواست بخش داده بشه.چون باید فعالیتی باشه تا بنا به اون بشه درخواست بخش جدید رو داد.

اگه بازم نکته ای بود بفرمایین در خدمتم.

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جون یک سری مطلب در مورد باغبانی داشتم که حالت اطلاعات عمومی داره و نه خبر...
خواستم داخل دانستنیهای باغبانی بزارم که دیدم قفل شده!!!
چرا ؟مطالب که خیلی عالی بود...

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جان تو قسمت ماشین آلات کشاورزی مطلب کلی که انحصارا به معرفی ماشین آلات کشاورزی پرداخته باشه داریم؟
یعنی تک تک ماشینهای کشاورزی رو معرفی کرده باشه و توضیح کاربردی اون رو داده باشه...
من یکسری مطلب این چنینی دارم...اگر هست لطف میکنی بگی کجا که من اضافه کنم و اگر نیست در صورتی که صلاح میدونی تاپیکش ایجاد بشه...

ممنون عزیز...

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام خدمت مديريت محترم و سركار خانوم افسون خانوم:w41:
جسارتا به علت تغيير رشته به ماشين الات سخت دچار تحولي اساسي شده ايم!!:surprised:(حكايت اب به اب كه ميگن همينه):question:
به جد قصد فعال سازي صحن بخش ماشين الات را دلريم اما مانده ايم چه كنيم!!! لينك زير
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=54722
كي به رو ز ميشود!!!!
قبول دارم كه نبايد خدمات اعضاي با سابقه تالار توسط تازه واردي چون من زير سوال رود ولي انصاف هم نيست بنده دو هفته تمام نزديك به 10-15 ساعت تمام تمام پست هاي اعضا را مطالعه كنم و طي پيام هاي خصوصي و عمومي درخواست كمك كنم بعد انگار نه انگار:w09::w09:
(والا اگه ديوار بود حداقل خراب ميشد رو سرمون و ميفهميديم اره ميشنوه:w15:)شما كه ما را ميشناسيد به بزله گويي عادت داريم!!!:w16:
بگذريم ...............
درخواست داريم فقط اسم چند نفر را كه حداقل سالي يه بار اگه باد بزنه كلاشون مي افته اينورا بدين كه يه صلاح مشورت كنيم!!!!
اخر اگر الان تاپيك علم كنيم ميگوييد"""""""""""" تازه وارد تو را چه به اين كارها !!!!!
اگه نكنيم ميگوييد""""""""""""" بابا ادعات من و كشته!!!!!!
روي تمام صحبتم با تمام برو بچس ماشين الات بود كه هستند اما اكثر پست هاشون مربوط به تالار هاي عموميه يا اگه هم فعالن محو شدن و اخرين تاريخ بازديدشون مال عهد ابداع خط ه!!!
با احترام/نظام:w41:

به به نظام خان....:redface:
خبرررررررررردار....:d
خوش اومدي عزيز....چه عجب اينطرفا قربان...
بابا كي جرات داره بگه چرا شما تاپيك زدين...خودم هواتو دارم عزيز....
اصلا بخش ماشين آلات متعلق به خودتونه شما بفرماييد فعاليتتون رو شروع كنيد...كمكي هم خواستيد همونجور كه افسون جون گفت همگي درخدمتيم...:w42:
منتظرم نظام جان...ببينم ميتوني بخش ماشين آلات رو بتركوني يا نه...؟؟؟
تي ان تي خواستي بيا پيش خودم.:w01:

گلابتون

مدیر بازنشسته

النازي جون خيلي خوش اومدي گلم.
شما هم مثل نظام جان...ببينم ميتوني چه كني...منتظر يه فعاليت جانانه هستيم هااااا....
ميخوام ببينم ميتوني دل اين خانم مدير مارو شاد كني...
افسون جون بخش فضاي سبز هم بخش جالبي ميشه...اما اول بايد ببينم اين النازي خانم چه ميكنه...در ضمن فكركنم كلروفيل و كاكتوس هم در اين زمينه اطلاعات خوبي داشته باشن.:w20:
النازي ببين شما ميخواي چطوري تالار كشاورزي رو بتركوني...شما هم اگه احتياج به مواد منفجره داشتي بگو گلم...همه جوره در خدمتيم.:w01:

afsoon6282

مدیر تالار
افسون جون بخش فضاي سبز هم بخش جالبي ميشه...اما اول بايد ببينم اين النازي خانم چه ميكنه...در ضمن فكركنم كلروفيل و كاكتوس هم در اين زمينه اطلاعات خوبي داشته باشن.:w20:
ممنون سایه جون:gol:
بله بخش جالبی میشه
ولی خوب اولش باید فعالیتی باشه تا بعد درخواست بخش بدم.:w12:
اگه بخش ایجاد بشه ولی کسی فعالیت نکنه که صورت خوشی نداره.
:w16:

گلابتون

مدیر بازنشسته
بله بخش جالبی میشه
ولی خوب اولش باید فعالیتی باشه تا بعد درخواست بخش بدم.:w12:
اگه بخش ایجاد بشه ولی کسی فعالیت نکنه که صورت خوشی نداره.:w16:

بله....حرف حق جواب نداره...:d
خوب پس النازي جون فعاليتت و نشون افسون جان بده مادر...تا يه بخش جالب و فعال جديد باز بشه..:w01:

afsoon6282

مدیر تالار
افسون جون یک سری مطلب در مورد باغبانی داشتم که حالت اطلاعات عمومی داره و نه خبر...
خواستم داخل دانستنیهای باغبانی بزارم که دیدم قفل شده!!!
چرا ؟مطالب که خیلی عالی بود...
من شرمندم آوا جان ببخش :cry:
آره بذارش تو دانستنی ها
الان بازش میکنم
به خاطر مشکلات قبل و ادامه پیدا نکردن اون بحثا بستمش
بازم ببخش آوا جان

افسون جان تو قسمت ماشین آلات کشاورزی مطلب کلی که انحصارا به معرفی ماشین آلات کشاورزی پرداخته باشه داریم؟
یعنی تک تک ماشینهای کشاورزی رو معرفی کرده باشه و توضیح کاربردی اون رو داده باشه...
من یکسری مطلب این چنینی دارم...اگر هست لطف میکنی بگی کجا که من اضافه کنم و اگر نیست در صورتی که صلاح میدونی تاپیکش ایجاد بشه...

ممنون عزیز...
نه نداریم.اگه هم باشه که نیست کامل نیست
مربوب عزیز هم می خواد شروع کنه
ممنون زحمت تاپیکشو خودت بکش
تشکیلش بده تا بقیه هم تو همون تاپیک ادامه بدن
مرسی
:gol:
به به نظام خان....:redface:
خبرررررررررردار....:d
خوش اومدي عزيز....چه عجب اينطرفا قربان...
بابا كي جرات داره بگه چرا شما تاپيك زدين...خودم هواتو دارم عزيز....
اصلا بخش ماشين آلات متعلق به خودتونه شما بفرماييد فعاليتتون رو شروع كنيد...كمكي هم خواستيد همونجور كه افسون جون گفت همگي درخدمتيم...:w42:
منتظرم نظام جان...ببينم ميتوني بخش ماشين آلات رو بتركوني يا نه...؟؟؟
تي ان تي خواستي بيا پيش خودم.:w01:
بله منم گفتم بهشون کسی کاری نداره
شروع کنن منم در خدمت هستم هر کاری داشتن

النازی

عضو جدید
قبول دارید به خیلی ها عنوان فعال دادید و به خلیی ها با وجود فعالیت هایشان ندادید ؟ باید پاسخ قانع کننده ای بدهید. دوستدار شما الناز

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
قبول دارید به خیلی ها عنوان فعال دادید و به خلیی ها با وجود فعالیت هایشان ندادید ؟ باید پاسخ قانع کننده ای بدهید. دوستدار شما الناز

با اجازه افسون جان

سلام النازی خوبی ؟ کم پیدا شدی حالا که میای از این سوالات می پرسی ؟! کجایی خانم من کلی نقشه دارم که برام باید تفسیر و تحلیلش کنی. وقت ندارم من. بذارمش کجا ؟
حالا مثلا شما فعال بشو مگه چه اتفاقی میوفته ؟! جالبه ها .... من امروز خیلی چیزا از سمیه یاد گرفتم. البت شما استاد ما هستی اینجا اما این چیزا رو لطفا بیخیال بشو. اگه واقعا دوست داری فعالیتی بکنی خوب بیا انجام بده. با احترام به همه دوستای گلم اینو میگم : فکر نکنم یک اسم كاربر فعال مهندسی كشاورزی بتونه مانع پیشرفت کسی بشه. خیلی خوشحالم که اینقدر این تالار باحال شده که برای اینم میاین و نظرتون رو میگید. من نمیدونم شاید الان مورد سرزنش بچه ها قرار بگیرم اما اینو میدونم که از اینجا جایی بهتر گیر آدم نمیاد. به خدا وقتی من عضو شدم اینجا تابستون بود. نه مامان گلاب فعال بود ( الان مدیر ادبیاته) نه همین افسون جان فعال بود ( الان همکار مدیره) . بیخیال بابا. البته هر کسی نظری داره. نظر شما محترم. شاید من مثل شما فکر نمی کنم. امیدوارم افسون بیاد و جواب مناسبی بهت بده. من الان کاربر عادی هستم مگه چی ازم کم شده ؟! خداییش خندم میگیره با این سوال کردنت ... النازی ایمیلتم خوندم جوابتو به زودی میدم. اینم بگم احتمالآَ كاربر فعال مهندسی كشاورزی یک جور تشکر هست و علاقه مندی اونها به مشارکت بیشتر... بیخیال خانومی... برای سمیه ( خواهرش مریض شده) و برای کلروفیل و ..... آخر از همه خودم دعا کن که کنکور ارشد دارم. شما که خیالت راحته ارشد می خونید .. چقدر نوشتم. ببخشید افسون جان اینجا نوشتم.... بچه ها من فقط قصد روشن سازی داشتم. حلالم کنید. کلمه روشن سازی همون توجیه است که این وقت صبح یعنی 6 صبح به ذهنم خطور کرد. :w32::w33::w18:

afsoon6282

مدیر تالار
الناز جان اگه به کسی عنوان کاربر فعالی داده شده بنا به فعالیتش توی تالار بوده.منظورم فعالیت تخصصیش هست.اینم که میگم تو تالار تخصصیشون نه اینکه فقط بیان تو تالارشون پست بزنن نه این نیست.فعالیت به منظور کارای علمی ، جوابای علمی ، تاپیک هایی که به درد بقیه بخوره ؛کمکهایی که به بقیه دوستان میکنن ،رفتارشون با بقیه کاربرا و ... هست.
خود من سه تا از بچه ها رو کاربر فعال کردم بقیه هم جناب مهدوی زحمتشو کشیدن.و تمام اینها بر حسب فعالیتشان بوده.به جز من مدیریت سایت هم حواسش به فعالیت بچه ها هست کما اینکه وقتی من درخواست دادم میدونستن کدوم کاربر چقدر فعاله و توی کدوم تالار.
پس مطمئن باشین این انتخاب بر حسب فعالیت تخصصی کاربر انجام میگیره.

همین طور که الانم حواسم هست کیا فعالیت خوب دارن و کیا ندارن.چه کسایی واقعا دلسوز تالار هستن و چه کسایی اهمیت نمیدن.(این وظیفه یه مدیر هست که مواظب تک تک کاربراش باشه)

و اما در مورد کسایی که میگین عنوان دارن ولی فعالیت ندارند و یا بر عکس اگه ممکنه اسم ببرین تا بفهمم کی مورد نظرتون هست.
اگه هم باشه مطمئنا به خاطر مشکلات هست که نمی تونن بیان و این دلیل نمیشه که اگه یه کاربر به هر دلیلی در یک مدت مشخص نتونسته زیاد بیاد سایت عنوانش برداشته بشه.
کسی که کاربر فعال شد یعنی فعالیتش از نظر مدیر تالار و مدیر سایت تصویب شده.

تو تالارمون چند تا کاربر فعال داریم که فعالیت همشون هم همه میبینن.
چند تا دیگه از دوستان هم هستن که مدتی نبودن ولی الان خوشبختانه بیشتر میان و فعالیت میکنن. منتظر فعالیت بیشترشون هستم و به زودی درخواست عنوانشون رو میدم.ولی کسایی که هر از گاهی میان پست میدن و میرن و هیچ فعالیت علیم ندارن هنوز برای کاربر فعال شدنشون زوده.

امیدوارم جواب قانع کننده بوده باشه.

آخرین ویرایش:

گلابتون

مدیر بازنشسته
با اجازه افسون جون :love:

الناز جون
منم با توجه به درخواستي كه توي پروفايلم برام فرستادي....گفته هاي افسون و پژمان جان رو تاييد ميكنم...:redface::gol:
عزيزم فعاليت شما بايد از نظر علمي تاييد بشه...و همينطور از نظر فعاليتهاي مستمري كه توي تالار انجام ميدين...مثلا اينكه هرروز حداقل بتونيد يه سري به تالار بزنيد و يا لااقل در راه اندازي و هدايت تاپيكهاي تخصصيتون كوشا و پيگير باشيد...و يا جوابگوي دوستاني كه سوال مطرح ميكنند باشيد...ما الان توي همين تالار خيلي از تاپيكها رو داريم كه دائما و روزانه فعال هستند اما متاسفانه من هيچ فعاليتي از شما توي هيچكدوم از اين تاپيكها نديدم...شايد هم فقط من نديده باشم ..يه وقت سوتفاهم نشه عزيزم...
فعالترين تاپيكهاي ما در بخش باغباني...اين چه گياهيه؟؟
در بخش گياهپزشكي....اين چه مشكليه؟
در بخش دامي ...
و دربخشهاي مختلف ديگه ...ويا
بياييد با هم كنكوري بخوانيم
ويا اطلاعات عمومي
پرسش و پاسخهاي تالار
اخبار گياهپزشكي
ويا ديگر بخشها.....

متاسفانه من توي هيچكدوم از اين بخشها فعاليتي از شما نديدم عزيزم...
اميدوارم شما هم به خيل دوستان و فعالان اين بخشها و كل تالار ملحق شويد تا هرچه زودتر به عنوان كاربر فعال كشاورزي برسيد...گرچه به قول دوستمون پژمان جان آنچنان آش دهن سوزي هم نيست.

مويد و پيروز باشي گلم.:redface:

afsoon6282

مدیر تالار
زحمت کشیدی عزیزم
من که مشکلی ندارم با کاربر فعال شدن بچه ها.من از خدامه که همه کاربرا ،کاربر فعال باشن.
ولی قانونه که تا کسی فعالیتش خوب نباشه نمیشه این عنوان رو داشته باشه.این حرف من نیست .همه مدیرا میدونن اینو.
خودت هم خبر داری که اون سری که تقاضا دادم مدیریت چی بهم گفت.
الان هم من که مخالفتی ندارم الناز جان فعالیتشو کامل کنه عنوانش عوض میشه.مثل بقیه دوستان.

گلابتون

مدیر بازنشسته
زحمت کشیدی عزیزم
من که مشکلی ندارم با کاربر فعال شدن بچه ها.من از خدامه که همه کاربرا ،کاربر فعال باشن.
ولی قانونه که تا کسی فعالیتش خوب نباشه نمیشه این عنوان رو داشته باشه.این حرف من نیست .همه مدیرا میدونن اینو.
خودت هم خبر داری که اون سری که تقاضا دادم مدیریت چی بهم گفت.
الان هم من که مخالفتی ندارم الناز جان فعالیتشو کامل کنه عنوانش عوض میشه.مثل بقیه دوستان.

خواهش ميكنم گلم...:gol:
بله مطمئنا همينطوره كه شما ميفرماييد...

الناز جون اين گوي و اين ميدان ...بفرماييد عزيز ...افسون جان هم كه ازخداشه كاربرهاي فعالش روز به روز بيشتر بشن و تالار كشاورزي هر روز سبزتر و رنگين تر از ديروز...:gol::redface:

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا قوت افسون گل...:w30:
افسون جون من یک سری مجلات کشاورزی می خواستم معرفی کنم که خیلی خوب هستند ...کجا می تونم بزارم...راهنمایی می کنی گلکم...

afsoon6282

مدیر تالار
خدا قوت افسون گل...:w30:
افسون جون من یک سری مجلات کشاورزی می خواستم معرفی کنم که خیلی خوب هستند ...کجا می تونم بزارم...راهنمایی می کنی گلکم...
ممنون عزیزم
مجله چه جوریه؟
موضوعش چیه؟
اگه حالت سایت خبری هست بذارش اینجا
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=50948

اگه حالت مقاله داره بذارش اینجا
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=49541

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام افسون جون...خدا قوت...:w30:
منظورم این بود
مثلا گفتم بعد از تراکتور روی کمباین کار کنیم..و در مورد اون مطلب یا اطلاعات بزاریم...
ولی ممکنه اون موقع در مورد ترامتوری که قبلا در موردش بحث داشتیم مطالب جدید پیدا کنیم و یا عکس جدید
خوب برای اینکه بهم ریخته نباشه و دنبال هم باشه بیایم پستهای تراکتور رو ادیت کنیم و مطالب یا عکسهای جدید رو داخلش قرار بدیم...
به این خاطر گفتم یکی دوتا پست خلوت بعد تراکتور قرار بدیم تا بعدا در صورت لزوم بهشون مطلبی اضافه بشه...
البته نمی دونم چه قدر منطقی و شدنی هست...

afsoon6282

مدیر تالار
سلام افسون جون...خدا قوت...:w30:
منظورم این بود
مثلا گفتم بعد از تراکتور روی کمباین کار کنیم..و در مورد اون مطلب یا اطلاعات بزاریم...
ولی ممکنه اون موقع در مورد ترامتوری که قبلا در موردش بحث داشتیم مطالب جدید پیدا کنیم و یا عکس جدید
خوب برای اینکه بهم ریخته نباشه و دنبال هم باشه بیایم پستهای تراکتور رو ادیت کنیم و مطالب یا عکسهای جدید رو داخلش قرار بدیم...
به این خاطر گفتم یکی دوتا پست خلوت بعد تراکتور قرار بدیم تا بعدا در صورت لزوم بهشون مطلبی اضافه بشه...
البته نمی دونم چه قدر منطقی و شدنی هست...
سلام عزیزم:gol:
آها من فکر کردم منظورت چیز دیگه ای هست.
آره میشه
به نظر منم چند تا پست بذاری بهتره چون شاید مطلب بیشتر پیدا شد بعد پستا گنجایش نداشته باشه بد میشه.پست خالی داشته باشیم بهتر به کار میاد.میتونی از 1-5 تا پست بذاری.فکر کنم کافی باشه.اگه هم می خوای بیشتر.

دستت درد نکنه عزیزم:victory:

"Pejman"

با عرض سلام و خسته نباشید به شما مدیر عزیز.
:gol:
3 تاپیک در قسمت گیاهان دارویی با یک نام اومده که محتوای هر سه تاپیک با هم یکسان هست. لطفا پیگیری کنید.:gol:

استفاده از گیاهان دارویی در فضای سبز شهری نوشته النازی در تاریخ 2008/9/09

استفاده از گیاهان دارویی در فضای سبز شهری نوشته افسون 2 هفته پيش

استفاده از گیاهان دارویی در فضای سبز شهری نوشته صبا يك هفته پيش

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

afsoon6282

مدیر تالار
سلام خانم مدیر گل خسته نباشی :gol:

این تایپیک رو با تایپیک خبرها و تازه های علوم دامی تر کیب کنید

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=85086

این تایپیک رو هم هر جا صلاح می دونید انتقال بدید

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=85166

متشکرم موفق باشید یا علی :gol:
ممنون حمید جان انجام شد :gol:
شرمندم که انجامشون دادم ولی یادم رفت اینجا بگم
همون موقع درست کردم
ممنون عزیز
موفق باشی.:victory:

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسون جان اومدم هم یه خدا قوت بگم هم رفتم یه سر به تاپیکهایی که ایجاد کردم زدم ...حسابی دارخ خاک می خوره
خیلی شرمندم در اولین فرصت و به زودی ادامشون میدم...
بازم شرمندم
خیلی گلی:gol:

afsoon6282

مدیر تالار
افسون جان اومدم هم یه خدا قوت بگم هم رفتم یه سر به تاپیکهایی که ایجاد کردم زدم ...حسابی دارخ خاک می خوره
خیلی شرمندم در اولین فرصت و به زودی ادامشون میدم...
بازم شرمندم
خیلی گلی:gol:
ممنون آوا جون لطف داری عزیز:gol:
منتظرم تا بیای.:w16:
دشمنت شرمنده خانومم
میدونم گرفتاری
:w16:
بازم ممنون:gol:

"Pejman"

آخرین ویرایش:

"Pejman"

خسته نباشید. خونه تکونی تالار زراعت: (با اجازه آقا فرزام)

خیلی وقت بود میدیدم که خبر از خونه تکونی نیست و خیلی از تاپیک های تالار کشاورزی از اون قدیما مونده ...

لطفا این تاپیک ها رو به تاپیک های قدیمی منتقل کنید :

درخواست

"لطفا منو راهنمایی کنید"

چرا مهندسی کشاورزی بخش زراعت نداره؟

آنزیم

این تاپیک ها هم

تولید 2 میلیون و 200 هزار تن برنج در سالجاری 24/2/88

راهکارهای کاهش اثرات خشکسالی 24/2/88

استانداردسازی نخستین مرحله الگوی کشت بهینه است 24/2/88

عملکرد بذر F1 کلزا در ایران بیشتر از استرالیاست 24/2/88

افزايش 3 ميليون تني توليد سه نوع غله مهم در ايران 24/2/88

صادرات زعفران به 91 میلیون دلار رسید 23/2/88

بيمه 5/5 ميليون هکتار از زمين هاي کشاورزي کشور 21/2/88

برگزاري کارگاه بين المللي شناسايي مواد تراريخته کشاورزي 21/2/88

وضعيت زراعت در سال جاري بهتر از محصولات باغي است 20/2/88

خرید نقدی 270 هزار تن گندم از کشاورزان 19/2/88

کشاورزان عراقي شغل اصلي خود را ترک مي کنند 17/2/88

کشاورزاني که کودشيميايي استفاده نکنند،نشان استانداردمي گيرند 17/2/88

متخصص‌ ترويج: كشاورزان صرفا به دنبال كشت سودآور هستند 17/2/88

تعرفه واردات محصولات كشاورزي در حال حاضر مناسب نيست 13/2/88

با این تاپیک ادغام بشن :خبرها و تازه های زراعت

این تاپیک ژنتيك و اصلاح نژاد به اینجا علوم دامی انتقال پیدا کنند.

این تاپیک ها

ارشد ارشد ارشد...

درخواست

درصد قبولی ارشد؟

درصد هاي كارشناسي ارشد

ارشد ارشد ارشد... این با بالایی فرق داره ...

سوالات كارشناسي ارشد تا سال 1388

راهنمايي و مشاوره در مورد پايان نامه هاي ارشد كشاورزي اصلاح نباتات

به تالار کارشناسی ارشد و دکترا منتقل بشند.

ممنونم.

آخرین ویرایش:

afsoon6282

مدیر تالار
خسته نباشید. خونه تکونی تالار زراعت: (با اجازه آقا فرزام)

خیلی وقت بود میدیدم که خبر از خونه تکونی نیست و خیلی از تاپیک های تالار کشاورزی از اون قدیما مونده ...

لطفا این تاپیک ها رو به تاپیک های قدیمی منتقل کنید :

درخواست

"لطفا منو راهنمایی کنید"

چرا مهندسی کشاورزی بخش زراعت نداره؟

آنزیم

این تاپیک ها هم

تولید 2 میلیون و 200 هزار تن برنج در سالجاری 24/2/88

راهکارهای کاهش اثرات خشکسالی 24/2/88

استانداردسازی نخستین مرحله الگوی کشت بهینه است 24/2/88

عملکرد بذر F1 کلزا در ایران بیشتر از استرالیاست 24/2/88

افزايش 3 ميليون تني توليد سه نوع غله مهم در ايران 24/2/88

صادرات زعفران به 91 میلیون دلار رسید 23/2/88

بيمه 5/5 ميليون هکتار از زمين هاي کشاورزي کشور 21/2/88

برگزاري کارگاه بين المللي شناسايي مواد تراريخته کشاورزي 21/2/88

وضعيت زراعت در سال جاري بهتر از محصولات باغي است 20/2/88

خرید نقدی 270 هزار تن گندم از کشاورزان 19/2/88

کشاورزان عراقي شغل اصلي خود را ترک مي کنند 17/2/88

کشاورزاني که کودشيميايي استفاده نکنند،نشان استانداردمي گيرند 17/2/88

متخصص‌ ترويج: كشاورزان صرفا به دنبال كشت سودآور هستند 17/2/88

تعرفه واردات محصولات كشاورزي در حال حاضر مناسب نيست 13/2/88

با این تاپیک ادغام بشن :خبرها و تازه های زراعت

این تاپیک ژنتيك و اصلاح نژاد به اینجا علوم دامی انتقال پیدا کنند.

این تاپیک ها

ارشد ارشد ارشد...

درخواست

درصد قبولی ارشد؟

درصد هاي كارشناسي ارشد

ارشد ارشد ارشد... این با بالایی فرق داره ...

سوالات كارشناسي ارشد تا سال 1388

راهنمايي و مشاوره در مورد پايان نامه هاي ارشد كشاورزي اصلاح نباتات

به تالار کارشناسی ارشد و دکترا منتقل بشند.

ممنونم.
دستت درد نکنه پژمان جان:gol:
وای به خدا این قدر زیاده که هر جاشو منتقل میکنم یکی دیگش میمونه
باید دونه دونه تاپیکارو بخونم برای همین وقت میبره
خیلی از تاپیک ها هم نگهشون میدارم میگم شاید بیان
دستت درد نکنه فردا ایشالا درستش میکنم
عزیز خونه تکونی دارم همیشه ولی مگه تموم میشه:w05:
بازم ممنون:gol: اگه تو نبودی کمک کنی که دیگه هیچی:w16:
مرسی :gol: