قيمت مغز چنده؟

Angelik

عضو جدید

تو بيمارستان، جايي كه يكي از افراد فاميل كه به طرز مرگباري مريض بود، بستري شده بود، همه قوم و خويشها تو اتاق انتظار جمع شده بودن.

بالاخره دكتر وارد شد، با نگاهي خسته، ناراحت و جدي. دكتر در حالي كه قيافه نگراني به خودش گرفته بود گفت:

"متاسفم كه بايد حامل خبر بدي براتون باشم, تنها اميدي كه در حال حاضر براي عزيزتون باقي مونده، پيوند مغزه .اين عمل، كاملا در مرحله أزمايش، ريسكي و خطرناكه، ولي در عين حال راه ديگه اي هم وجود نداره, بيمه كل هزينه عمل را پرداخت ميكنه ولي هزينه مغز رو خودتون بايد پرداخت كنين."
اعضا خانواده در سكوت مطلق به گفته هاي دكتر گوش مي كردن, بعد از مدتي بالاخره يكيشون پرسيد: "خب, قيمت يه مغز چنده؟"

دكتر بلافاصله جواب داد: "5000$ براي مغز يك مرد و 200$ براي مغز يك زن."

موقعيت نا جوري بود, أقايون داخل اتاق سعي مي كردن نخندن و نگاهشون با خانم هاي داخل اتاق تلاقي نكنه, بعضي ها هم با خودشون پوزخند مي زدن!

بالاخره يكي طاقت نياورد و سوالي كه پرسيدنش آرزوي همه بود از دهنش پريد كه: "چرا مغز آقايون
گرونتره؟"

دكتر با معصوميت بچگانه اي براي حضار داخل اتاق توضيح داد كه: "اين قيمت استاندارد عمله! بايد يادآوري كنم كه مغز خانم ها چون استفاده ميشه، خب دست دومه و طبيعتا ارزون تر !!!!!!!!!!!!!!

mfmechanics

کاربر بیش فعال
البته بستگی داره که مغز خانما با چی پر شده باشه. احتمالا Virus یا trojan وجود داشته باشه و باعث بشه مغزشون پرتر به نظر برسه. به نظرم بهتره موقع خرید و فروش مغز یه بار مغز رو Format کنن و بعد ش اطلاعات رو Recovery کنن بعد قیمت بذارن.

Angelik

عضو جدید
البته بستگی داره که مغز خانما با چی پر شده باشه. احتمالا Virus یا trojan وجود داشته باشه و باعث بشه مغزشون پرتر به نظر برسه. به نظرم بهتره موقع خرید و فروش مغز یه بار مغز رو Format کنن و بعد ش اطلاعات رو Recovery کنن بعد قیمت بذارن.

:whistle:

ای بدجنس :smile:

1-در هر شرایطی حمله ی ویروس یا تروجان اجتناب ناپذیره :w19:
2-متنو درست بخون، نوشته "استفاده شده " نه این که صرفا پر شده :w16:

Angelik

عضو جدید
واقعا؟!! وقتی چک میکردم چیزی ندیدم. توی تاپیک های مشابه هم چیزی نیومده!!
من خیلی وقته به باشگاه سر نمی زنم. ممنون که گفتی ;)

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟!! وقتی چک میکردم چیزی ندیدم. توی تاپیک های مشابه هم چیزی نیومده!!
من خیلی وقته به باشگاه سر نمی زنم. ممنون که گفتی ;)
فقط ببخش رک گفتم.اشکالی نداره.حق داشتی پیداش نکنی فکرکنم تیترش این بود(خانوما نخونن)

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خوب بستگی داره به اینکه با چی پر شده باشه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط ببخش رک گفتم.اشکالی نداره.حق داشتی پیداش نکنی فکرکنم تیترش این بود(خانوما نخونن)
به نظر من باید به جای اینکه اسمو سرچ کنن باید یه تکه از متنو سرچ کنن. اینجوری مشکلی به وجود نمیاد.

mfmechanics

کاربر بیش فعال

پیشنهاد من همونی بود که گفتم. البته همین چند دقیقه پیش با اون جناب دکتر تماس گرفتم ایشون گفتن که " خانم Angelik هنگام ترجمه صحبتهای بنده از انگلیسی به فارسی قیمتا رو جابجا نوشتن" شاید هم موقع تایپ اشتباه شده. ;)

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
به احترام مادرم که خدای روی زمین منه , حق رو به نویسنده میدم.

بالا