کنترل از راه دور با استفاده از امواج الکترومغناطیسی تا شعاع 20 کیلومتر

alirezajf68

عضو جدید
سلام من دانشجوی مهندسی کامپیوتر نرم افزار هستم و از مهندسی برق چیزی نمی دونم می خواستم یه کنترل از راه دور با استفاده از امواج الکترومغناطیسی بسازم که با استفاده از اون بتونم تصویرو صدا ودیتا رو جابه جا کنم از چند نفر تحقیق کردم بهم گفتن که فقط با استفاده ازموبایل می تونی این کار رو بکنی (تو ایران) من یه موبایل معمولی رو باز کردم توش چندتا چیپ بود که 2 تا از اینها یکی sky works cx74017-16 e446824-1 0345 mx
rf3110 0349 p03308v ویکی دیگه
من تو اینترنت سرچ کردم 2 تا فایل pdfدر مورد این قطعه ها پیدا کردم که فکر کنم توضیحات خوبی میده(ضمیمه می کنم) همون طور که عرض کردم من نمی دونم این اصطلاحات واین واحدها و...که به کار می بره چیه(من مدار الکتریکی 1 رو بلدم) ممنون می شم اگه توضیحات کامل در مورد پایه های این قطعات بدین تا من با مرتبط کردن این قطعات با دستگاه ها دیگه و کامپیوتر بتونم تصویر وصدا و دیتا رو جابه جا کنم

پیوست ها

• New WinRAR ZIP archive.zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

navidkhob

عضو جدید
salam doste aziz shoma data sheet in 2 IC ro download kardi.vali vase in projat bayad 1 nafar ba estefade az in tajhizatet in ro tarahi kone va fekr ham nemikonam kare rahati bashe.
ama shayad vase in goftan mobile chon freq karbordi mobail kheili balaste va direction 360 daraje dare. ama mitoni in projat ro ba estefade az amvaje bluetoot amali koni.ro in tahghigh va kar koni bishtar omid be anjam shodanesh hast.