قلم هوشمند از نوشته های شما کپی برداری می کند

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
27
شرکت Livescribe يک اسمارت پن بسیار جالب طراحی کرده است. اين محصول می تواند از هر آنچه که شما با استفاده از این قلم می نويسيد یک فايل متنی تهيه کرده و آن را در خود ذخیره کند.​

در ضمن اگر در هنگام نوشتن عادت داشته باشید که نوشته ها را بخوانید اين خودکار هوشمند می تواند از صدای شما نيز یک فايل صوتی تهیه کرده و به فايل متنی الصاق کند.​

برای استفاده از اين فایل ها کافی است که نرم افزار Livescribe را بر روی کامپيوتر خود نصب کرده و فایل های ضبط شده را از روی قلم به سیستم تان منتقل کنید. اين نرم افزار امکان سازمان دهی فايل ها و همچنین جستجوی متن و یا فايل صوتی خاصی را که مد نظر شما است، فراهم می کند. از ديگر امکانات اين خودکار هوشمند نیز می توان به تقویم و برنامه ترجمه متون آن اشاره کرد.​

این قلم با دو حجم حافظه 2 گیگا بایتی به قیمت 170$ و 4 گیگا بایتی با قیمت 200$ به فروش می رسد.​

دانشجویان جزوه نویس به گوش باشيد. شاید خوش شانس بودید و تا قبل از فارغ التحصیلی، سعادت نوشتن جزوه با اين قلم هوشمند نصیبتان شد.​

mahsaafsorde

عضو جدید
سلام دوستان
من برای خرید قلم نوری سوال داشتم که اصلا این گجت برای طراحی کاربردی هستش یا نه؟ و از چه سایتی تهیه کنم من دیدم که سایت های دیجیکالا، سامان کام، دیدنگار و کمکس این گجت موجود دارند. ممنون میشم درمورده این گجت اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بزارید.

pandarm

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من برای خرید قلم نوری سوال داشتم که اصلا این گجت برای طراحی کاربردی هستش یا نه؟ و از چه سایتی تهیه کنم من دیدم که سایت های دیجیکالا، سامان کام، دیدنگار و کمکس این گجت موجود دارند. ممنون میشم درمورده این گجت اگه اطلاعاتی دارید به اشتراک بزارید.

درود.
دوست گرامی از قلم‌های نوری من بیشتر برای تدریس آنلاین استفاده می‌کنم، بخاطر تاخیری که دارند بعید می‌دونم مناسب طراحی باشند.