زن آينده شما چه جور دختري است ؟

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن آينده شما چه جور دختري است ؟

رضايي : قهرمان كارته اس. اگر جيكتون در بياد حسابتون با خودش، باباش و برادراشه. لاتاي محله ديگه جرات ندارن چيزي بهتون بگن و فقط از خود خانم كتك مي خوريد. با كت و شلوار سفيد اومديد با كفنم بايد بريد بيرون. ظرفها رو شما مي شوريد.

موسوي : دختر سنتي. معلمه. كلاً دختراي تبريزي پول جمع كنن و زندگي براتون جمع مي كنن. چند سال اول رو بايد تو طبقه بالايي خونه پدرش سر كنيد كه بتونيد پولاتون رو جمع و كنيد و با وام بانك يه خونه مستقل تو همون محل بخريد. سالي يه بار مسافرت مي ريد سرعين. دو تا بچه ام كافيه. بيشتر حاضري مي خوريد كه ظرف نداره.

كروبي : يك دختر امروزيه . با كمك باباش يه آپارتمان توي يه محله خوب اجاره مي كنيد. سالي چند بار مسافرت مي ريد و پس انداز هم نمي كنيد. تصميم مي گيرين بچه دار نشين. بعد از چند سال از همديگه طلاق مي گيرن ولي تا آخر عمر دوستاي خوبي واسه همديگه مي مونين. يه روز در ميون ظرفها رو شما مي شوريد.

احمدي نژاد : خونه داره چون اعتقاد داره محيط كار براي خانومها مناسب نيست. تا سيكل خونده ولي فيس و افاده اش اندازه يه دكتره. هر روز با همسايه ها دعوا داريد. قبلاً با سبزي فروش محل سر و سري داشته و سبزي تازه و ميوه هاي نوبرتون به راست. تا به خودتون بجنبيد 4-5 تا توله دو رو برتون رو پركرده. هر هفته بايد يه بار يادآوري كنيد كه نوري كه شبها مي بينه واسه وقتيه كه شما دم يخچال رفتيد كه آب بخوريد و ربطي به امام زمان نداره. ظرفها رو نمي شورن، تو سر همديگه خورد مي كنن.​

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارك ملت

پارك ملت

پارك ملت

از ميدون ونك مي خوايد بريد تجريش :

رضايي : با تانك از كنارتون رد ميشه. تعارف مي زنه سوار شين اما مسيرش به شما نمي خوره داره مي ره سمت انقلاب

كروبي : راننده پرايده. كولرشم روشنه و حميرا گذاشته. ميگه تا پارك وي بيشتر نمي ره و بقيه اش رو بايد خودتون پياده بريد. دم پارك ملت بامبول مي كنه كه كار داره و ترافيكه و بايد برگرده و پياده تون مي كنه، كرايه هم ازتون نمي گيره.

موسوي : راننده اتوبوس واحده. اگر بليط ندارين هم سوارتون مي كنه. صندلي خالي هم داره اما دم پارك ملت از گرما و سرعت كم اتوبوس حوصله اتون سر مي ره و پياده ميشين

احمدي نژاد : با يه نيسان آبي از روتون رد ميشه. به عنوان شهيد هم تو همون ميدون ونك دفنتون مي كنن​

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايا! در همين شب قدر امسال حاجت ما را روا بگردان. يه وقت ديدي تا سال بعد بر عليه ات كودتا شد، تو ديگه نبودي
دختر ، خودت رو واسه شهادت داری آماده میکنی؟؟؟:surprised::eek::D:smile::razz::(
انگار تو هم به قول بروبچ جبهه و جنگ ، نور بالا میزنی ها :biggrin::biggrin::biggrin:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک دلیل قانع کننده برای سبز بودن

یک دلیل قانع کننده برای سبز بودن

چراغ سبز شد یعنی حرکت کن برو جلو
اما وقتی قرمز شد یعنی بشین سر جات سماق بمک.

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلخی لبخندم را
بر من ایراد مکن
غمناک تر از گریه
آنجا که وجدان های بی رونق و خاموش قاضیان
که تنها تصویری از دغدغه ی عدالت بر آن کشیده اند
به خود بازم می نهند،
میخندم

کارم از آن نیز گذشته است
می خندم
تلخ
به آنجا
ولی اینجا
یار رفت
غمخوار رفت
و حرف عشق نیز به آرامی
رفت
از دفتر ما
از قاموس ما
از روز مرگی های ما
حالا...
اما می خندم
تلخ می خندم
باآه می خندم
به لبخندی تلخ

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر ، خودت رو واسه شهادت داری آماده میکنی؟؟؟:surprised::eek::D:smile::razz::(
انگار تو هم به قول بروبچ جبهه و جنگ ، نور بالا میزنی ها :biggrin::biggrin::biggrin:

اره راستش رو بخوای دلم گرفته....می خوام برای یه مدتی دور باشم
اینجوری شاعرانه تره

آخرین ویرایش:

farda_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ترانه جان خیلی باحال بود;) کلی خندیدم:w15::w15::w15:
بهت افتخار میکنیم ترانه ی عزیز :w17::w17::w17:

mehdi25200

عضو جدید
ععععععععععجب

ععععععععععجب

سلام
می بینم که ترانه خانم زیاد با آچار و آهن الات سر و کار داشته یا خدای نکرده یکیش خورده به سرت
ترانه خانم نورانی شدی . از حالا رفتی پیش به سوی نوشیدن شربت شهادتا.
موفق و موید باشی
ممیز. مهندسی پتروشیمی
تقدیم به همه شهدای ساده و سالم
:gol::gol::gol:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می بینم که ترانه خانم زیاد با آچار و آهن الات سر و کار داشته یا خدای نکرده یکیش خورده به سرت
ترانه خانم نورانی شدی . از حالا رفتی پیش به سوی نوشیدن شربت شهادتا.
موفق و موید باشی
ممیز. مهندسی پتروشیمی
تقدیم به همه شهدای ساده و سالم

سلام
خوبه نگفتی دکترم
نه دوست عزیز......ایکاش دلیلش همین بود که شما گفتی
زندگی خیلی تلخ شده......... کسایی که رفتن لیافت داشتن

sara-afshar777

عضو جدید
ترانه جون می خوامت خیلی .............. کلی خانومی ;)

راستی ترانه وقتی خواستی بری تنها نرو من هم باهات میام ...منم چیزی توی این دنیای ستمگر برا دلبستن ندارم ......... اصلا دلبستنی نیست که بهش دل ببندم :cry:

وااااااااااااااای بازم رفتم تو فاز احساسات و شب مهتابی و...

بی تو مهتاب شبی باز آن کوچه گذشتم ............. همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترانه جون می خوامت خیلی .............. کلی خانومی ;)

راستی ترانه وقتی خواستی بری تنها نرو من هم باهات میام ...منم چیزی توی این دنیای ستمگر برا دلبستن ندارم ......... اصلا دلبستنی نیست که بهش دل ببندم :cry:

وااااااااااااااای بازم رفتم تو فاز احساسات و شب مهتابی و...

بی تو مهتاب شبی باز آن کوچه گذشتم ............. همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم

مرسی سارا جان......خانمی از خودتونه

eng.esmail

اخراجی موقت
اینجوری شاعرانه تره
سلام ترانه خانوم
خوبی؟
میگم رفتی بالای دار به ما هم بگو هوا چطوره!!:biggrin:;)
شوخیدم
باحال بود
دمت گرم
نبینم یه خسی اینجا حالش گرفته شده و دلش میخواد تنها باشه:eek:

farda_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
گویا دیشب این تاپیکو ندیدن آخه عنوان غلط اندازه :D
می خوای برم گزارش بدم؟!!!:biggrin:

MATIN61

عضو جدید
من

من

همه جوره باید حمایت کنیم
ماشالا....http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon14.gif

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبه نگفتی دکترم
نه دوست عزیز......ایکاش دلیلش همین بود که شما گفتی
زندگی خیلی تلخ شده......... کسایی که رفتن لیافت داشتن
باید پشت همدیگر رو بگیریم ترانه رفتن فایده نداره....

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارك ملت

از ميدون ونك مي خوايد بريد تجريش :​

رضايي : با تانك از كنارتون رد ميشه. تعارف مي زنه سوار شين اما مسيرش به شما نمي خوره داره مي ره سمت انقلاب​
اینم خیلی باحالبود
كروبي : راننده پرايده. كولرشم روشنه و حميرا گذاشته. ميگه تا پارك وي بيشتر نمي ره و بقيه اش رو بايد خودتون پياده بريد. دم پارك ملت بامبول مي كنه كه كار داره و ترافيكه و بايد برگرده و پياده تون مي كنه، كرايه هم ازتون نمي گيره.​
:biggrin::biggrin:
موسوي : راننده اتوبوس واحده. اگر بليط ندارين هم سوارتون مي كنه. صندلي خالي هم داره اما دم پارك ملت از گرما و سرعت كم اتوبوس حوصله اتون سر مي ره و پياده ميشين​
اخی نازی موسوی
مسی واقعا عالی بود

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجوری شاعرانه تره
نگو عزیزم :eek:
کجا می خوای بری؟؟؟؟ :que::warn::que::warn::que:
عیب نداره ،اگه دلت گرفته و نمی تونی به من بگی ، برو:( ، فقط راه دوری نرو و زود برگرد که دلم واست خیلی زود تنگ میشه :cry: :cry: