بررسی ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 92

parinush

عضو جدید
^^^

منم همش خواب نتیجه رو میدیدم:-|

خب مثه اینکه ساعت 6 جوابا میاد:دی نفس راحتی میکشیم:-دی من که اصن جرات ندارم سایت سنجشو باز کنم:(

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
^^^

منم همش خواب نتیجه رو میدیدم:-|

خب مثه اینکه ساعت 6 جوابا میاد:دی نفس راحتی میکشیم:-دی من که اصن جرات ندارم سایت سنجشو باز کنم:(

من سنجش سر زدم خبری نبود..ببینیم 6 چی میشه!!
یه حسی میگه قبول نشدم ولی یه حسه دیگه میاد میگه قبول شدی!!
خود درگیری دارم :دی
اصن ی وضی :|

parinush

عضو جدید
بیایید حرف بزنیم وقت بگذره:دی

مهسا جون شما کجا ها رو انتخاب کردی؟

parinush

عضو جدید
خودت بچه کجایی؟

من الان پشیمونم چرا غیرانتفاعی های مازندرانو نزدم:(

memari1900

عضو جدید
سلام بچه ها میشه لطفی کنید و هرچه سریعتر من راهنمایی کنید ؟من دانشگاه ازاد هشتگرد قبول شدم خونم کرج بنظرتون برم ؟الان دانشگاه غیر اتفایی تابران مشهدم ترم 2کارشناسی ناپیوسته ام؟چکار کنم ازاد هشتگرد خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::confused:خواهشا جواب بدید

archi&tini

عضو جدید
سلام بچه ها میشه لطفی کنید و هرچه سریعتر من راهنمایی کنید ؟من دانشگاه ازاد هشتگرد قبول شدم خونم کرج بنظرتون برم ؟الان دانشگاه غیر اتفایی تابران مشهدم ترم 2کارشناسی ناپیوسته ام؟چکار کنم ازاد هشتگرد خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que::confused:خواهشا جواب بدید

خب شما نمی تونی واحدهایی که این دو ترم پاس کردی رو تطبیق بدی توی دانشگاه آزاد البته مطمئن نیستم....شاید هم بشه ....پس بهتر نیست که صبر کنید نتیجه بیاد ...شاید کرج قبول شدید

آخرین ویرایش:

amiromi

عضو جدید
با اینه وضعی که هس فک کنم کلا امروز جوابا رو نده.کار سخیه که خود سایت سنجش یه اطلاعیه بزنه و ساعتو معیین کنه؟ از ساعت 12 دیشب منتظریم اه .

Aileen_

عضو جدید
اومد ، ولی هرچی میزنم مینویسه موجود نیس ! ماجرا چیه
امتحان کنید

Aynaz S

عضو جدید
واسه منم همین طوره.
صفحه باز شده اما همش این پیغام رو میده ' اطلاعاتی با مشخصات وارد شده يافت نشد':cry:

mahnaz .sh

عضو جدید
دوستان واسه اینکه این لحظات رو بگذرونیم بگید آزاد کجا قبول شدین با چه رتبه ای . . .

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای من هم اطلاعات رو قبول نکرد
اعلام نتایج همین الان از روی سایت سنجش برداشته شد:surprised:

Aileen_

عضو جدید
مارو سکته ندن که اعلام نمیکنند
من تهران شرق
140
شما چی ؟
نمره کل هم بگید