گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .. شما خوب باشی ماهم خوبیم !!:biggrin:

اسم دوستمون رو می گم .. مهندسی شیمی :D

اکی کاملا درسته;)
یه چیز جالب بگم
چند روز پیش یکی از دوستان هم استانیم معنی اسممو نمی دونست بهم گفت هانی چنگ
جالبش اینه که چنگ به زبون مازندرانی معنیش میشه فلج
منم با کلی تبصره ماده براش توضیح دادم بابا من چنگ نیستم این مخفف چمیکال اینجینیره

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
اکی کاملا درسته;)
یه چیز جالب بگم
چند روز پیش یکی از دوستان هم استانیم معنی اسممو نمی دونست بهم گفت هانی چنگ
جالبش اینه که چنگ به زبون مازندرانی معنیش میشه فلج
منم با کلی تبصره ماده براش توضیح دادم بابا من چنگ نیستم این مخفف چمیکال اینجینیره
:biggrin:

بحث که علمی میشه خیلی ها کم میارن ...

P O U R I A

مدیر تالار
ای بابا .... رفتیم جدول مسابقات رو دیدیم ... همه حریفان ازمون پیشی گرفتن که !! :cry:

P O U R I A

مدیر تالار
آره منم دیدم:surprised:
یه تبلیغات اساسی لازم داریم

البته من طرفداران زیادی دارم که نمیان رای بدن که یه وقت ریا نشه !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من طرفداران زیادی دارم که نمیان رای بدن که یه وقت ریا نشه !!

یکم خودتو تحویل بگیر خخخخخخخخخخخ:biggrin:
جدا شاید هنوز آن نشدن ببینن بیان بهت رای بدن
یه کاری کن لینکشو برای دوستات بفرست بزار ببینن

P O U R I A

مدیر تالار
یکم خودتو تحویل بگیر خخخخخخخخخخخ:biggrin:
جدا شاید هنوز آن نشدن ببینن بیان بهت رای بدن
یه کاری کن لینکشو برای دوستات بفرست بزار ببینن

نیازی نیست ... درست نیست که دوستامو به لینک اونجا دعوت کنم .. هر کی دید رای بده بهتره ... وگرنه برای من کاری نداره که 100 تا رای برای خودم جمع کنم !!:biggrin:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیازی نیست ... درست نیست که دوستامو به لینک اونجا دعوت کنم .. هر کی دید رای بده بهتره ... وگرنه برای من کاری نداره که 100 تا رای برای خودم جمع کنم !!:biggrin:
الان اینجا شما نماینده مهندسی شیمی هستی نباید فقط به خودت فکر کنی از این نظر گفتم ورگرنه ارزش شما چه توی نظر سنجی برنده بشی یا نه هیچ فرقی نمیکنه
همه میدونن گلی، خوش اخلاق، فعال، باهوش، با سواد........

P O U R I A

مدیر تالار
عجب پست هایی قرار میدید شما هم ... ویراش کن خواهر من ... ملت ببینن چی می گن ... اینجا از سایت های دیگه خیلی بهتره خودم دوست دارم توش فعالیت زیادی کنم ... مثلا توی هر سایتی رفتی اسممو سرچ کنی پیدام می کنی ... من هر سایت که پیدا می کنم توش عضو می شم ... :D

خوبی از خودتونه ... اخه رفیقای گل مثل شما کم پیدا میشه .. آدم دوست داره همه کاری کنه که شما راضی باشید !!:cry:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب پست هایی قرار میدید شما هم ... ویراش کن خواهر من ... ملت ببینن چی می گن ... اینجا از سایت های دیگه خیلی بهتره خودم دوست دارم توش فعالیت زیادی کنم ... مثلا توی هر سایتی رفتی اسممو سرچ کنی پیدام می کنی ... من هر سایت که پیدا می کنم توش عضو می شم ... :D

خوبی از خودتونه ... اخه رفیقای گل مثل شما کم پیدا میشه .. آدم دوست داره همه کاری کنه که شما راضی باشید !!:cry:

چیز بدی نگفتم چی گفتم مگه واقعیته
حالا ازت تعریف میکنن چرا خجالت میکشی داداشم

P O U R I A

مدیر تالار
چیز بدی نگفتم چی گفتم مگه واقعیته
حالا ازت تعریف میکنن چرا خجالت میکشی داداشم

خب وقتی از آدم تعریف می کنن طبیعی اینه که خجالت بکشه .. من که زیاد خوشم نمیاد حداقل جلوی خودم ازم تعریف کنم ... یکمی اذیت می شم ..

ولی شما سرور مایید ..

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب از این بحث ها بگذریم
چرا مشاعره همینطوری راکت مونده یعنی دایره لغات مهندسی شیمی اینقد کمه؟

P O U R I A

مدیر تالار
خوب از این بحث ها بگذریم
چرا مشاعره همینطوری راکت مونده یعنی دایره لغات مهندسی شیمی اینقد کمه؟

کم نیست ... کلی لغت الان توی اون تاپیک هست .... دیگه تا یه حدی هم میشه ادامش داد ... تازه خیلی ها هم تکراری می گفتن و ما کاری نداشتیم ... البته شما رو نمیگما !!:redface:

چندماه این تاپیک خاموش شده بود ... دوباره روشنش کردیم .. ولی کم کم داره دوباره خاموش میشه !!

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم نیست ... کلی لغت الان توی اون تاپیک هست .... دیگه تا یه حدی هم میشه ادامش داد ... تازه خیلی ها هم تکراری می گفتن و ما کاری نداشتیم ... البته شما رو نمیگما !!:redface:

چندماه این تاپیک خاموش شده بود ... دوباره روشنش کردیم .. ولی کم کم داره دوباره خاموش میشه !!

فکر کنم به خاطر اینه که بیشتر لغات به یه سری حروف خاص مثلs- e -r- y ختم میشه بیشتر کلمات پرکاربرد با این حروف هم گفته شده
ما هم باید بیشتر سرچ کنیم لغات جدید و تخصصی تر پیدا کنیم

P O U R I A

مدیر تالار
فکر کنم به خاطر اینه که بیشتر لغات به یه سری حروف خاص مثلs- e -r- y ختم میشه بیشتر کلمات پرکاربرد با این حروف هم گفته شده
ما هم باید بیشتر سرچ کنیم لغات جدید و تخصصی تر پیدا کنیم

اره دیگه .. بعضی حروف سریع تموم میشن و دیگه نمی شه ادامه داد ...
تازه کلا مشارکت بچه ها توی باشگاه خیلی کمه ... بیشتر فقط وقتی کارشون گیره میان ... کاریشم نمیشه کرد !:razz:

بالا